مدیریت سن کاربران وردپرس با افزونه AgeVerify

AgeVerify plugin aylinweb

فهرست مطالب

[su_note note_color=”#15ab15″ text_color=”#fff” class=”.aylin_mahmoud”]درتاریخ 5 خرداد 98 ویدئوی افزونه AgeVerify آپلود شد.[/su_note]

مدیریت سنی کاربران در وردپرس شاید برای بعضی از سایت ها با موضوع های مختلف نیاز باشد، از این رو ما قصد داریم تا شما را با یکی از افزونه های مدیریت سن کاربران وردپرس آشنا کنیم. افزونه مدیریت سن کاربران و یا AgeVerify یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین افزونه ها در نوبه خود می باشد که اغلب وب مستر های وردپرس این افزونه را روی سیستم خود نصب می کنند. پس سعی کنید اگر سایت شما دارای محتوایی ایت که دارای شرایط سنی است حتما از این افزونه استفاده کنید. برای آشنایی با این افزونه می توانید در ادامه با ما همراه باشید …

مدیریت سن کاربران وردپرس با افزونه AgeVerify
مدیریت سن کاربران در وردپرس

[toc]

چرا ایجاد شرایط سنی در سایت مهم است

با نصب این افزونه شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن از کاربران خود سن را گرفته و برای آنها فیلتر های در سایت خود قرار دهید تا بطور مثال افراد زیر 18 سال حق تماشای مطالب بالا تر از سن خود را نداشته باشند. محدودیت سنی در بعضی ار وب سایت های ایرانی رعایت نشده است و در شرایط قانونی باید بعضی از مطالب برای افراد زیر 18 سال نمایش داده نشود، مثلا در وب سایت های فیلم و انیمیشن باید این قضیه رعایت شود.

مقاله پیشنهادیروش های نمایش نوشته های جدید در وردپرس با تصویر شاخص

نصب افزونه AgeVerify

پس از دانلود کردن و نصب کردن (برای نصب افزونه می توانید از این مقاله استفاده کنید.) این افزونه وردپرس (در آخری مقاله می توانید افزونه را دانلود کنید) در قسمت پیشخوان های وردپرس شما عنوانی با نام AgeVerify نمایان می شود که شما می توانید با کلیک کردن بر روی این گزینه تنظیمات اصلی را تغییر بدهید.

پس از کلیک بر روی این نمایه یک صفحه با مشخصات زیر باز می شود و از چند قسمت به ترتیب زیر تشکیل شده است.

  • قسمت انتخاب متریال و نمایش سن کاربر
  • برخودار بودن از کوکی ها بر مدت ساعت
  • گرفتن یک لینک داخلی
مدیریت سن کاربران وردپرس
افزونه AgeVerify

در تنظیمات داخلی این افزونه یکسری از تنظیمات کلی را نمایش می دهد که مربوط به حالت نمایشی در سایت شما می باشد. به طور مثال در پایین ما شما را با چند تا از تنظیمات آشنایی می کنیم.

قسمت Select a Background

در این بخش شما می توانید پس زمینه پاپ آپ یا همان پیامی که برای کاربر فرستاده می شود را تغییر رنگ دهید، بطوری که یا آنرا قرمز و یا خاکستری کنید و یا از دیگر ترکیب رنگ ها استفاده کنید.

Birth Year,Month, day Input Placeholder Text

این بخش از سه قسمت جدا از هم تشکیل شده است که ما در اینجا برای راحتی کار در یک قالب بندی برای شما نمایش می دهیم. مقدار سال، ماه و روز که کاربر در آن وارد می کند، و شما می بایست مقداری مجاز برای نمایش هر پست خود در این فیلد ها قرار دهید. از این رو کاربرانی که سن مجاز ندارند حق بررسی و دیدن این پست را ندارند.

Cookie Duration

کوکی ها همانطور که می دانید یکی از ویژگی های مرورگر های می باشد که اطلاعات را در مدت زمان خاصی در خود ذخیره می کند و شما می توانید اطلاعات کاربری را بر حسب ساعت در این افزونه ذخیره کنید. کوکی ها بطور مثال در تایم 1 ساعت قرار می گیرند که این مسئله باعث امینت بالا میشود.

 

افزونه AgeVerify که ما شما را با آن آشنا کردیم از بهترین افزونه های مدیریت سنی به حساب می آید و شما می توانید با نصب و فعال کردن آن به راحتی و بدون هیچگونه دردسر سن کاربران خود را گرفته و آنها را در قسمت های مختلف سایت خود مدیریت کنید. سایت آیلین وب در زمینه وردپرس فعالیت های گسترده ای را انجام می دهد و شما با مراجعه کردن به صفحات مختلف سایت می توانید از آموزش های ما نهایت استفاده را کرده باشید.

[su_button url=”https://wordpress.org/plugins/ageverify/” target=”blank” style=”flat” background=”#e9817a” size=”7″ wide=”yes” center=”yes” icon=”icon: cloud-download”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/su_button]

ویدئوی افزونه AgeVerify :

دیدگاهتان را بنویسید