بایگانی دسته بندی ها قالب رایگان وردپرس

قالب رایگان وردپرس :

تیم سخت کوش آیلین وب در این قسمت برای شما کاربران عزیز چندین قالب رایگان وردپرس گذاشته که روز به روز به تعداد این قالب ها اضافه میشه که شما بدون پرداخت حتی یک ریال و کاملا رایگان میتونی این قالب های  که در نوع خود بسیار حرفه ای هستش نصب و کار کنید.

همانطور که اکثر مردم با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا هستن با قالب های رایگانی که میتونید روشون کار بکنید متونید بهترین و زیباترین سایت ها رو ایجاد بکنید . این قالب های رایگان با امکاناتی که در اختیار شما قرار میده کاربر رو کلا از کد نویسی و مشکلاتش دور میکنه و باعث میشه که کاربر به راحتی سایت مورد نظر خودشو طراحی کنه.

چرا قالب های رایگان آیلین وب :

تیم پشتیبانی سایت آیلین وب برای آپلود کردن یک قالب رایگان تمام قالب را تست کرده و آن را قبل از در اختیار شما گذاشتن کاملا تست کرده و یک پیشنمایش از قالب در سایت قرار میدهیم که کاربر بعد از دیدن قالب اقدام به دانلود قالب میکند.

امروزه ایجاد سایت برای همه ساده و ارزان شده است.

قالب های رایگان وردپرس تنها برای یک فعالیت ایجاد نشده اند بلکه انواع قالب رایگان داریم که برای فروشگاه ، شرکت ، سایت خبری میتوانید ایجاد کنید .

امکانات قالب های رایگان :

  • رسپاسیو بودن
  • دارای کیفیت کد نویسی بالا
  • سازگاری با بیشتر افزونه های مهم

همچنین به شما یاد آور میشوم که ویژگی یک قالب خوب ظاهر زیبای آن نیست بلکه به گزینه های دیگر هم باید توجه کرد. به عنوان مثال یک قالب خوب حتما باید یک سئو بسیار قوی داشته باشد و این قضیه بسیار مهم است که حتما باید در قالب لحاظ شده باشد یک قالب باید از لحاظ سرعت بهینه باشد چرا که شما وقتی یک سایت را پیاده سازی کردید بعد از یک مدت خواهید فهمید سرعت سایت شما در جذب کاربر بسیار موثر خواهد بود.

برای شروع به شما پیشنهاد میدهم که از قالب های رایگان بهترین استفاده را ببرید.

شماره تماس شرکت