بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در سال 2019 – (قسمت دوم)

top wordpress security plugins in 2019 2

فهرست مطالب

در قسمت اول این آموزش ما شما را با دو افزونه امنیتی وردپرس آشنا کردیم، حال در این مقاله می خواهیم با دیگر افزونه های امنیتی آشنا شویم، پس با ما همراه باشید. همانظور که در مقاله بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در سال ۲۰۱۹ – (قسمت اول) اشاره کردیم باید به موضوع امنیت در وب سایت خیلی اهمیت داده شود. اما افراد فکر می کنند که هکر ها فقط به وب سایت های بزرگ حمله می کنند. می توانم بگویم که سایت های کوچک و رو به رشد هم برای هکرها و جوجه هکر ها هم تارگت و هدف بدی نیست! :mrgreen:

[su_note note_color=”#343434″ text_color=”#ffffff” radius=”5″ class=”.aylin_mahmoud”]متاسفانه بعضی از صاحبان وب سایت ها انتظار دارند که با بروز کردن و آپدیت منظم وردپرس دیگر مشکلات امنیتی وردپرس حل می شود و دیگر نباید کاری انجام دهید. درسته ما نمیگیم که با آپدیت منظم وردپرس هیچ اتفاقی در وردپرس و امنیت آن نمی افتد و طبق گفته های سایت رسمی وردپرس باید حتما وردپرس به نسخه های جدید بروز شود. اما فقط بخشی از مشکلات امنیتی برطرف می شود و در کنار آپدیت منظم باید کار هایی دیگر انجام دهیم که با افزونه وردپرس امکان پذیر است.[/su_note]

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در سال 2019 - قسمت دوم
بهترین افزونه های امنیتی وردپرس در سال 2019 – قسمت دوم

[toc]

معرفی افزونه ها

در زیر شما می توانید دیگر افزونه های امنیتی را مشاهده نمایید که در پایین تر شما را با تک تک آنها آشنا خواهیم کرد.

  • Wordfence Security
  • WP fail2ban
  • All in one wp security & firewall
  • Secupress
  • Google Authenticator

افزونه Wordfence Security

اولین افزونه که می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم، افزونه Wordfence Security می باشد که علاقه مندان زیادی آن را نصب کرده اند و از محبوبیت بالایی برخودار می باشد. از ویژگی های مفید این افزونه امنیتی وردپرس می توان به ورود امن به وردپرس اشاره کرد، و یا با این افزونه می توان روند کاهش و افزایش ترافیک سایت و یا درصد تخریب سایت را مشاهده کرد.

افزونه WP fail2ban

حتما تا به حال اسم حملات Brute Force را شنیده باشید، و یا اگر نمی دانید این حملات چی هستند می توانید اینجا کلیک نمایید تا با این حملات آشنایی لازم را پیدا نمایید. این افزونه یکی از پرکاربرد ترین افزونه هایی می باشد که شما می توانید جلوی این گونه حملات را بگیرید، از مزیت های آن می توان به رایگان بودن این افزونه اشاره کرد، که با نصب آن می توانید از حملات احتمالی جلوگیری نمایید. در زیر ما شما را با چهار ویژگی مهم آن آشنا خواهیم کرد.

  1. مسدود کردن IP کاربر
  2. به کارگیری از شورت کد ها برای مسدود کردن کاربران
  3. اطلاعات مهم در رابط با کاربران، پینگ بک و اسپم ها را ذخیر می کند
  4. جلوگیری از اسپمر ها در قسمت نظرات

افزونه All in one wp security & firewall

بیشترین کاربرد این افزونه فیلتر هایی برای کاربران سایت شما می باشد، تا در صورت نیاز از هرگونه هک جلوگیری شود، همچنین این افزونه از محبوبیت بسیار زیادی بین کابران وردپرسی برخودار می باشد که شما با نصب آن می توانید از ویژگی های همچون بلاک کردن IP افراد مشکوک و یا نظرات بر حساب کاربری آنها استفاده کنید.  این افزونه دارای یک لیست سیاه می باشد که شما می توانید افراد مشکوک را در این لیست قرار دهید تا IP آنها بسته شود، همچنین قابل گفتن است که این افزونه می تواند از فایل های htaccess. و wp-config.php بک آپ گیری کند.

افزونه Secupress

افزونه Secupress که به تازگی وارد عرصه افزونه های امنیتی وردپرس شده است توانسته است رشد چشم گیری داشته باشد و محبوبیت زیادی را کسب کند. این افزونه در دو حالت رایگان و خصوصی طراحی شده است که شما در حالت رایگان آن همانند دیگر افزونه های می توانید از بلاک کردن IP افراد استفاده نمایید. شما می توانید با نصب این افزونه مسیر ورود به سایت وردپرسی خود را تغییر دهید و قابل ذکر است که یک افزونه مفید برای افراد تازه کار می باشد.

افزونه Google Authenticator

آخرین افزونه که قصد داریم تا به شما معرفی کنیم، افزونه Google Authenticator می باشد که شما با نصب این افزونه می توانید از ویژگی احراز هویت برای ورود به سایت استفاده کنید و در کل کار این افزونه مدیریت و امنیت ورود سایت می باشد که از هرگونه ورود مخرب به سایت جلوگیری می کند. شما با نصب این افزونه می توانید امنیت را در سایت خود و برای کاربران خود ایجاد نمایید.

برای مطالعه دیگر مقاله های آموزش وردپرس و آشنایی بیشتر با افرونه های وردپرسی شما می توانید از دیگر مقالات رایگان بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید