معرفی سایت flaticons – دانلود آیکون های کاملا رایگان!

flaticons website

سلام خدمت همه دوستان که تازه به جمع گروه آیلین وب پیوستن امروز در مورد یه سایتی میخوام صحبت بکنم که به خود من کمک های زیادی کرده است اگر شما آن دسته از کسانی هستید که علاقه به طراحی تصویر و طراحی سایت هستید حتما به مشکلات رنگ ، تصاویر و آیکن ها برخورده اید و ما این سایتی که به شما معرفی میکنیم یکی از آن دسته سایت هایی است که به شما کار میکند که کار های خود را سریعتر انجام دهید .  است سایتی که به شما در ادامه میخوام معرفی کنم سایت www.flaticons.com هستش ما با نحوی کار کردن این سایت و استفاده از تصاویر سایت با شما صحبت خواهیم کرد .

معرفی سایت flaticons
معرفی سایت flaticons – دانلود آیکون های کاملا رایگان!

اهمیت تصاویر در سایت های حرفه ای امروزی :

مطالعات نشون میده که 80 درصد مردم آنچه را که میبینند و 20 درصد آنچه را که میخوانند را  در یاد خود نگه میدارند . در حقیقت تحقیقاتی وجود دارد که نشان میدهد 65 درصد یادگیری از طریق بینایی و تصاویر هستند . و همچنین یک گروه تحقیقاتی به نام MIT دریافتند که در حدود 13 میلی ثانیه مغز انسان تصاویر را پردازش میکند. این و بسیاری از آمارهای دیگر حاکی از این است که تصاویر وسیله ارتباطی بسیار قوی در یادگیری و درک افراد در جهان است.

حتما بخونید : معرفی سایت flaticons – دانلود آیکون های کاملا رایگان!

در اینترنت و صفحات مجازی هم این برای تقویت وبسایت ها از این طریق استفاده کرده اند که کاربران را به طرف خود جذب کنند به همین خاطر داستان ها و نمایش های تبلیغاتی را توسط تصاویر بسیار حرفه ای نشان مردم می دهند تا جذب بیشتری داشته باشند . و مسلما این جمله بسیار جوابگوی این حرف است “یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد“.

دلایل مهم استفاده از تصاویر  در وبسایت شما :

  • تجربه بهتر کاربر : وقتی صحبت از وب سایت ها میشود ، تصاویر اهمیت زیادی پیدا میکنند چرا که در یک چشم بهم زدن اطلاعات پیچیده ای را منتقل میکنند . حتی بدون نیاز به خواندن توضیحات یک محصول کاربر فقط با دیدن تصاویر خرید میکند . پس تصاویر را در سایت خود جدی بگیرید.
  • اهمیت بیشتر سایت گوگل : در الگوریتم ها چند سال اخیر دیگر همه ی سئو کاران به اهمیت تصاویر در سایت ها پی برده اند اگر در سایت شما از تصاویر کم و یا استفاده نشده باشد حتما سایت شما به مشکل خواهد خورد پس هر چه سریعتر یک گرافیست حرفه ای برای سایت خود استخدام کنید .
  • اگر کاربری برای اولین بار است که به سایت شما رجوع میکند اگر صفحه اصلی سایت شما پر از متن های خسته کننده باشد مطمئن باشید که دیگه به سایت شما رجوع نخواهد کرد پس وقت را تلف نکنید.
  • همیشه قرار نیست که شما پول های زیادی صرف تصاویر بکنید تا سایت و محتوای حرفه ای داشته باشید همراه باشید تا این که ما سایت flaticon رو به شما معرفی کنیم .

بررسی سایت بسیار حرفه ای Flaticon :

[su_note note_color=”#0fc617″ text_color=”#fff” radius=”10″]FLATICON به کاربران خود ، طرح های گرافیکی با کیفیت و عالی را ارائه میدهد بردرهای کاملا قابل ویرایش که کاربران در پروژه های خود میتوانند استفاده کنند.[/su_note]

داستان به وجود آمدن سایت flaticon این طوره که در سال 2013 بعد موفق شدن استارتاپ freepik برادرانی که آن کار را با موفقیت پشت سر گذاشته بودند آنها تصمیم گرفتند که سه سال بعد از آن flaticon را راه اندازی کنند که این کار یک سکوی پرتابی برای آنان بود.

در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین سایت های گرافیکی همین سایت flaticon است .که توانسته منحصر به فرد ترین سایت منبع گرافیک برای پروژه های شخصی و حرفه ای باشد.

بیش از 4 میلیون بازدید در ماه دارد:

سایت flaticon هر ماه حدود 4 میلیون بازدید ااز 230 کشور جهان دارد و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که در مورد این سایت صحبت بکنیم.

قبلا که سایت flaticon نبود مردم چیکار میکردن؟

کسانی که برای پروژه و سایت خود تصاویر مخواستند مجبور بودند که تمام اینترنت را زیرو رو کنند تا یک تصویر مرتبط پیدا کنند . ولی با ایجاد سایت flaticon دیگه نگران تصاویر نباشید چرا با امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد شما دیگر مجبور به استفاده از آیکن های بی کیفیت نیستید و فلت آیکن با فایل هایی که در اختیار شما قرار میدهد شما هیچ گونه نگرانی بابت کیفیت کارتان نخواهید داشت.

آیا آیکون های سایت flaticon رایگان است ؟

در Flaticon از یک روش رایگان استفاده میکنند ، به این معنی که اکثر آیکن های استفاده شده در سایت به صورت رایگان قابل استفاده است و علاوه بر این شما برای دستیابی به آیکن ها با کیفیت تر و حرفه ای تر ، فقط با پرداخت اندکی هزینه میتوانید یک کاربر پرمیوم در سایت باشید از تمام نماد ها و آیکن ها استفاده کنید .

ورود به قسمت پرمیوم در Flaticon 

در زیر یک نمونه از آیکن های حرفه ای فلت آیکن را میبینیم

نمونه ای از آیکن ها
نمونه ای از آیکن های flaticon

برای استفاده از آیکن های سایت کافیست که در سایت ثبت نام کنید و بعد از ورود به سایت به راحتی میتونید در قسمت سرچ سایت در مورد هر عنوانی که میخواهید بنویسید و در رابطه با اون چندین آیکن به شما نمایش داده میشه در قسمت راست تصویر میتونید بسته آیکن ها رو دانلود کنید.

مقاله پیشنهادی : حل مشکل جدید سرچ کنسول: Either “offers”, “review”, or “aggregateRating” should be specified

و بعد از دانلود آن بسته شما هم psd آیکن هارو دارید و هم Png بهتر از همه svg آیکن ها را در اختیار شما قرار میدهد. و حتی میتونید به صورت تک تک آیکن ها رو دانلود و استفاده کنید .

امیدوارم که حتما از سایت flaticon استفاده کنید تا برای پروژه های خود بهترین آیکن ها رو انتخاب کنید . در ادامه اگر هر گونه سوال و یا پیشنهادی در رابطه با محتوا یا درخواست محصول از سایت داشتید ، حتما با تیم با در ارتباط باشید.  ما منتظر نظرات و نظر های سازنده شما برای سایت آیلین وب هستیم و در ضمن اگه در رابطه با استفاده از آیکن های سایت flaticon پیشنهاداتی داشتید حتما بقیه کاربران و ما رو هم مطلع کنید .

عنوان مطالب بعدی ما رو شما انتخاب میکنید ; لطفا بگید در رابطه با چه مطالبی آموزش و یا مقاله میخواهید .