نمایش محبوب ترین دیدگاه ها در وردپرس با افزونه Top Commentators Widget

Top Commentators Widget

فهرست مطالب

سلام عزیزان. امروز با یکی دیگر از مقالات آموزش وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم وقصد داریم تا شما را با افزونه ای جالب آشنا کنیم که به وسیله آن می توانید یک امکان خوب برای کاربران سایت خود ایجاد کنید. شاید در بسیاری از سایت ها دیده باشید که برای کاربران خود ویژگی های منحصرد به فردی را قرار داده اند و نظرات آنها با خوردن لایک های بیشتر در بالاتر از دیگر نظرات مطلب قرار می گیرد. امروز با استفاده از افزونه محبوب Top Commentators Widget می خواهیم برای کاربران خود این ویژگی را قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر با افزونه در ادامه مقاله همراه ما باشید.

نمایش محبوب ترین دیدگاه ها در وردپرس با Top Commentators Widget
نمایش محبوب ترین دیدگاه ها در وردپرس با Top Commentators Widget

[toc]

افزونه Top Commentators Widget

آخرین نسخه افزونه Top Commentators Widget نسخه 1.5.3 می باشد که 6 ماه قبل این بروزرسانی انجام شده است، و بیش از 2,000 هزار نصب فعال داشته است. برای نصب این افزونه حتما باید وردپرس نسخه 2.8 و بالاتر را نصب کرده باشید. شما با نصب این افزونه می توانید برای کاربران خود کلاس بندی هایی را ایجاد نمایید تا در نظرات و بحث های مختلف سایت شما فعال تر باشند، همین کار هم برای سایت شما یک امتیاز مثبت به حساب می آید و هم برای کاربران ایده جالبی می باشد و در بیشتر نظرات سایت شما شرکت می کنند.

این افزونه وردپرس به شما امکان های انعطاف پذیر و بیشتری در اضافه کردن این قابلیت را می دهد، همیشه افزونه های وردپرس کمک حال بسیاری از وب مستران و مدیران سایت ها بوده که به صورت رایگان می توانند در مخزن وردپرس به این افزونه ها دسترسی پیدا کنند.

نصب افزونه Top Commentators Widget

شما برای دانلود این افزونه می توانید از این اینجا اقدام نمایید. بعد از دانلود کردن و نصب این افزونه ( آموزش نصب افزونه وردپرس به روش های مختلف ) شما می توانید در پیشخوان های خود از قسمت های ابزارک های خود این افزونه را مشاهده نمایید. شما برای دسترسی به تنظیمات این افزونه می بایست به قسمت ابزارک های خود مراجعه کنید، اما ظاهر این افزونه به نوعی ساده به نظر می آید اما کاربرد های بسیار زیادی دارد.

این ابزارک به طور گسترده ای با تنظیمات و سیستم های زیر آزمایش شده است: Google Chrome 13.0.782.215 m، PHP 5.2.13، Apache 2.2.15 (Win32)، MySQL 5.0.51a، WordPress 3.2.1. همچنین با نسخه 5.0.2 سازگاری کامل دارد و مشکلی در استفاده از افزونه نخواهید داشت.

[su_note note_color=”#e48385″ text_color=”#ffffff” radius=”8″ class=”.aylin_mahmoud”]

برای اینکه پیشنمایشی از افزونه در ساید بار یا ستون کناری وب سایت مشاهده کنید می توانید به لین زیر مراجعه فرمایید، اگر به لینک زیر مراجعه فرمایید در سمت راست و ستون کناری ابزارکی با عنوان “TOP COMMENTATORS WIDGET” وجود دارد که ابزارک مربوط به افزونه می باشد.

http://demo.webgrrrl.net

[/su_note]

راه حل کار با افزونه Top Commentators Widget

برای کار با این افزونه تنها کافیست چند قلم کار را رعایت کنیم تا بتوانیم از این افزونه به صورت صحیح استفاده کنیم.

نمایش برترین نظرات مطلب با Top Commentators Widget
نمایش محبوب ترین دیدگاه ها در وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، می توانید تنظیمات این افزونه را تنظیم کنید. در قسمت اول یعنی Change Widget Title می توانید متن مورد نظر خود را که قصد دارید آن به نمایش گذاشته شود را باید بنویسید. و در قسمت دوم Add Descriptions Below The Titlte شما می توانید توضیح کوتاهی بنویسید که در زیر عنوان شما با اندازه کوچیک تری نمایش داده می شود. باقی قسمت ها را بصورت دلخواه تنظیم نمایید اما در قسمت Reset period every منو مورد نظر را بر روی List All قرار دهید.

تنظیمات نمایشی افزونه Top Commentators Widget

بعد از وارد کردن مقادیر بالا حال به سراغ دیگر تنظیمات این افزونه می رویم، ما در این قسمت می توانیم مقادیر نمایشی برای کاربران خود را تنظیم نمایید که از آنها می توانید به مقدار های Display Gravatar اشاره کرد، که در این بخش بطور مثال می توانیم برای کاربران سایت خود آواتار را فعال و یا غیر فعال کنیم و یا بخشی دیگر مانند Award icon/image location که در آن می توانیم عکسی را مشخص کنیم که در صورت برترین نظرات در کنار آواتار های کاربران به نمایش داده شود.

امیدوارم که این افزونه برای شما کاربردی بوده باشه، اگر مشکلی در کار با افزونه داشتید می توانید در قسمت دیدگاه های همین مقاله ثبت کنید تا در عرض چند دقیقه به مشکل شما رسیدگی بشه و پاسخ خود را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید