افزونه های مورد نیاز برای ساخت سایت خبری در وردپرس

news website in wp

فهرست مطالب

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی نشریه های خبری زیادی سایت های خود را راه اندازی کرده اند و آخرین اخبار خود را به راحت ترین شکل ممکن برای کاربران خود به نمایش می گذارند. امروز قصد داریم تا شما را با چندین افزونه آشنا کنیم، که به وسیله این افزونه ها شما می توانید سایت خبری خود را راه اندازی کرده و با کمک این افزونه ها کار را برای شما راحت تر کند.

ساخت وبسایت خبری با افزونه های وردپرس
ساخت وبسایت خبری با افزونه های وردپرس

[toc]

معرفی افزونه ها

شما در ادامه مقاله می توانید با افزونه های زیر آشنایی بیشتری پیدا کنید. البته قبل از هر کاری باید برای کسب و کار خود یک قالب تهیه کنید که با سلیقه شما سازگار باشد، اگر نمی دانید که چطور بهترین قالب وردپرس را انتخاب کنید می توانید از فیلم آموزشی ” انتخاب بهترین قالب وردپرس ” استفاده کنید. در این فیلم آموشی سعی کردیم شما را برای انتخاب یک قالب مناسب برای کسب و کار راهنمایی کنیم.

  • افزونه Simple Author Box
  • افزونه Scroll post excerpt
  • افزونه Yop Poll
  • افزونه Yet Another Related Posts Plugin
  • افزونه Super Socializer
  • افزونه Edit Flow
  • افزونه W3 total cache

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Simple Author Box

اولین افزونه که قصد داریم تا به شما معرفی کنیم، افزونه Simple Author Box می باشد که با نصب کردن آن می توانید اطلاعاتی را درباره نویسنده مطلب خود برای کاربران سایت به نمایش بگذارید، که این بخش می توانید حاوی یک رشته متی درباره نویسنده شما باشد.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Scroll post excerpt

سایت های خبری معمولا از عنوان های متعددی برخوردار می باشند که اصولا در یک دسته باید قرار بگیرند، شما با نصب این افزونه می توانید دسته بندی خاصی برای عنوان های مختلف سایت خود ایجاد کنید که با اسکرول کردن صفحه می توانید این نظم دسته بندی را مشاهده کنید.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Yop Poll

نظرسنجی در میان کاربران سایت خبری یکی از قسمت های مهم وب سایت به حساب می آید که کاربران سایت شما می توانند با وارد کردن یکی از گزینه های موجود، نظر خود را درباره این نوشته و سوال بدهند. شما با نصب این افزونه می توانید سوال های متعددی را برای کاربران سایت خود به نمایش بگذارید.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Yet Another Related Posts Plugin

شما با نصب این افزونه این امکان را دارید تا چندین مطالب سایت خود را به عنوان مطلبی مشابه به کاربر خود نمایش دهید، از این رو کاربران سایت شما می توانید از دیگر مقاله های خبری شما دیدن نمایند و باعث افزایش رتبه سایت شما می شود.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Super Socializer

سایت های خبری برای پیشرفت سریع نیاز به اشتراک گذاری در دیگر شبکه های اجتماعی دارند، که شما با نصب کردن این افزونه می توانید از آیکون های ویژه این افزونه برای اشتراک گذاری مطالب خود استفاده کنید و یا کاربران سایت شما با کلیک بر روی آیکون های این افزونه مطالب سایت شما را برای دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارند.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه Edit Flow

همیشه یک ساعت مشخص برای ارسال مطالب شما به ساعت باعث جذب بیشتر کاربران به سایت شما می باشد، با نصب این افزونه شما می توانید مطالب سایت خود را مدیریت کنید و برای انتشار آنها می توانید از ساعت بندی های مختلف این افزونه استفاده نمایید. این برنامه ریزی می تواند شما را در موتورهای جستجو به ویژه گوگل محبوب کند.

[livicon_evo name=”check-alt.svg” size=”25px”][/livicon_evo] افزونه W3 total cache

و در آخر افزونه که قصد داریم تا شما را با آن آشنا کنیم، افزونه W3 total cache می باشد که با نصب آن می توانیم سرعت بارگذاری سایت خود را افزایش دهیم. عکس ها و متون زیاد باعث پر حجم کردن سایت شما می شود که با نصب این افزونه می توانید سرعت خود را دوباره افزایش دهید.

[su_note note_color=”#e48385″ text_color=”#ffffff” radius=”8″ class=”.aylin_mahmoud”]

در این زمینه می توانید از افزونه wp rocket استفاده کنید که به جرات می توانم بگویم بهترین افزونه برای افزایش سرعت وردپرس محسوب می شود. همچنین اگر کار با این افزونه را نمیدانید می توانید از فیلم آموزشی تنظیمات بهینه برای افزونه WP Rocket استفاده کنید تا مشکلی در رابطه با افزونه پیش نیاید.

[/su_note]

حال که شما با افزونه های متعددی آشنایی لازم را پیدا کرده اید و توانایی آن را پیدا کرده اید که سایت خبری خود را به راحتی بسیازید می توانید از دیگر مقاله های آموزشی ما دیدن فرمایید تا ضمن آشنایی با افزونه های بیشتر با ترفند های مختلف وردپرس آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید