تبدیل کلمات کلیدی به لینک در وردپرس با افزونه Keyword to URL

Keyword to URL

فهرست مطالب

سایت آیلین وب در این مطلب قصد دارد تا شما را با روشی آشنا کند که بتوانید روی سئوی خود تاثیر بگذارید. اگر با مسائل سئو و گوگل آشنایی داشته باشید یکی از روش های مهم سئو لینک های داخلی در مطالب سایت خود می باشد که شما با توجه کردن بر روی این نکته می توانید پیشرفت بسیار بالا داشته باشید. قبل از آنکه افزونه های مشابه با تبدیل کلمات کلیدی به لینک عرضه شود، نویسندگان سایت به طور دستی کلمات کلیدی مطلب را لینک می دادند که با گذشت مرور زمان و آمدن افزونه های مختلف این امکان اضافه شد که شما می توانید بصورت اوتوماتیک و یا از قبل تایید شده مطلب را لینک بدهید.

تبدیل کلمات کلیدی به لینک با Keyword to URL
تبدیل کلمات کلیدی به لینک در وردپرس با Keyword to URL

[toc]

معرفی افزونه

امروز یک افزونه پر کاربرد را به شما معرفی می کنیم که می توانید به راحتی تمامی این کار هارا انجام دهید، افزونه Keyword to URL از ویژگی های زیادی برخودار می باشد که ما در ادامه این مطلب شما را با نصب و کار با افزونه آشنا خواهیم کرد. افزونه ای که در این مقاله معرفی می کنیم یکی از بهترین و محبوب ترین افزونه ها در این زمینه است و آپدیت های افزونه هم به در مخزن وردپرس منتشر می شوند.

ویژگی های مهم افزونه

  • لینک کردن خودکار

این افزونه به شما اجازه می دهد یک یا چند کلمه کلیدی را اضافه کنید تا آنها را به طور خودکار به لینک خارجی پیوند دهید.

  • دنبال کن

شما می توانید تعیین کنید که آیا شما لینک کلمات کلیدی را باید مقادیر dofollow یا nofollow داشته باشد تا موتورهای جستجو بتوانند از این لینک پیروی کنند و از آن در رتبه بندی استفاده کنند یا خیر. سعی کنید برای لینک های داخلی وب سایت از Dofollow استفاده کنید و برای لینک های خارج از وب سایت از nofollow استفاده کنید.

  • نحوه باز کردن لینک ها

می توانید تعیین کنید که آیا لینک ها در صفحه جدید باز شوند و یا در همان صفحه. یعنی وقتی کاربر بر روی لینک ها کلیک کرد صفحه مورد نظر در صفحه جدید باز شود و یا در همان صفحه ای که الان توش هست.

  • کوتاه کردن خودکار لینک ها

شما می توانید لینک کلمات کلیدی را کوتاه کنید تا پیوندهای تمیز و منظم داشته باشید.

مقاله پیشنهادیساخت گالری عکس واکنش گرا در وردپرس با افزونه FooGallery

نصب افزونه Keyword to URL

شما بعد از دانلود و نصب کردن این افزونه ( آموزش نصب افزونه وردپرس به روش های مختلف ) می توانید به راحتی کار های خود را به آن بسپارید و تنها مطالب خود را بنویسید تا مطالب کلید لینک بگیرند، قابل گفتن است که قبل از این کار شما باید به قسمت تنظیمات این افزونه در قسمت پیشخوان ها بروید و در قسمت کلمات کلیدی، کلمات مهم خود را وارد نمایید و در آخر برای تمامی آنها یک لینک تعریف کنید، شما با این کار می توانید تنها با نوشتن متن لینک را بصورت خودکار به متن خود بدهید که کار را برای شما راحت تر می کند، علاوه بر آن می توانید تایین کنید که چندبار این لینک به نمایش گذاشته شود، تنها یکبار و یا در تمام دفعات این متن لینک دار شود.

توجه: در صورتی که شما در قبل به یک متن لینک خاص داده اید و جز کلمات کلیدی قرار داد اید، ولی حال نیاز به این لینک ندارید می توانید با کد دستوریه <!– no keywords –> در هر جای نوشته خود لینک مورد نظر را غیر فعال کرده و یا بطور مثال می توان این گونه از این لینک استفاده کرد، <!– آیلین وب –>

یکی دیگر از ویژگی های پرکاربرد این افزونه این است که شما می توانید ایمل خود را در آن ثبت کنید، و در صورت نیاز به کلمات کلید بطور مثال تعرفه تبلیغات و یا دیگر عتاوین مرتبط با این نوشته لینک ایمل خود را بدهید و با کلیک بر روی این لینک ایمل شما نمایش داده شود، و دیگر ویژگی هایی که شما با نصب این افزونه می توانید با آنها به مرور زمان آشنا شوید.

سایت آیلین وب که تخصصی بر روی وردپرس کار می کند یکی از منابع خوب برای شما علاقه مندان به وردپرس می باشد، که می توانید بصورت رایگان مقاله های ما را مطالعه نمایید و همچنین از سئو ها و معرفی افزونه های سایت به خوبی استفاده کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت و یا مطالعه دیگر مقاله های وردپرسی شما می توانید از سایت آیلین وب اقدام نمایید.

[su_button url=”https://wordpress.org/plugins/links-auto-replacer/” target=”blank” style=”flat” background=”#ed9400″ size=”8″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]دانلود افزونه از مخزن وردپرس[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید