افزونه عضویت ویژه در وردپرس با اتصال به درگاه پرداخت ها + [معرفی بهترین افزون ها]

best vip wordpress plugin aylinweb

فهرست مطالب

درود دوباره خدمت همه دوستان آیلین وب در این مقاله آموزشی وردپرس که در خدمت شما هستیم در مورد اشتراک ویژه در وردپرس صحبت خواهیم کرد . در ادامه با ما همراه باشید که مقاله را به انتها برسانیم .

محصول پیشنهادی جذاب : افزونه درج کدهای اسکیما در وردپرس

ابتدا در مورد اشتراک ویژه در وردپرس بهتون بگم حتما در خیلی از  سایت ها به چشمتون خورده که به عنوان مثال گفتن عضویت ویژه ماهانه: برای مثال شما مبلغ معینی را پرداخت می کنید و به مدت یک ماه از سرویس های معینی استفاده میکنید و حالا میتونید فایل ویدئویی یا متنی را در اختیار کاربر ویژه قرار دهید.

[toc]

افزونه عضویت ویژه در وردپرس
ساخت قسمت عضویت ویژه در وردپرس

چرا باید از امکان عضویت ویژه استفاه کنیم؟

شاید سوال شما این باشد که چرا ما باید از عضویت ویژه استفاده کنیم در حالی که میتوانید محصولات خودمون رو به صورت تکی هم بفروش برسونیم؟ خب سوال خوبی است. عضویت ویژه امروزه خیلی مرسوم شده و سایت هایی که محصولات رو به صورت تکی میفروختند، امروزه امکان عضویت ویژه رو هم به وب سایت اضافه کردن اما دلیل این کارشون چیه؟

البته نباید عضویت ویژه رو برای تمامی محصولات استفاده کرد! چون محصولاتی وجود دارند مثل پکیج، و محصولات بزرگ که عضویت ویژه نمی تواند برای این محصولات به صرفه باشد.

می توانید از قالب های رایگان وردپرس ما دیدن فرمایید.

اگر دقت کرده باشید، در سایت های فروش اسکرسپت، قالب، افزونه نویسنده اومده و برای استفاده از لایسنس و پشتیبانی مبالغی رو با زمان محدود و نامحدود رو معین کرده(مثلا ماهانه، سالانه، مادام العمر و … ) و کاربر مجبوب است تا از این پیشنهاد ها استفاده کند تا بتواند به پشتیبانی و لایسنس دسترسی داشته باشد. و همچنین این روش در تقریبا تمامی سایت های فروش قالب، افزونه، اسکرسپت استفاده می شود و یک روش عالی برای کسب در آمد محسوب می شود.

حالتی را در نظر بگیرید که کاربر می خواهد 2 محصول از وب سایت شما خریداری کند و قیمت این 2 محصول مثلا 120000 تومان است، در این حالت اگر بخواهد این محصولات رو خریداری کند باید این هزینه را پرداخت نماید. ولی شما می توانید یک حالتی را قرار دهید تا کاربر بتواند با 250000 تمان به تمامی محصولات به مدت 3 ماه دسترسی داشته باشد.

معرفی افزونه های عضویت ویژه در وردپرس :

در این قسمت یک سری از افزونه های وردپرس اشتراک ویژه رو براتون معرفی میکنیم و بهتون هم پشنهاد میدیم که از کدوم افزونه استفاده کنید .

 • افزونه عضویت ویژه حرفه ای Paid Memberships Pro
 • افزونه دریافت حق عضویت Restrict content pro
 • افزونه عضویت ویژه Pro Vip یا Pro Vip ir
 • افزونه عضویت پولی در وردپرس WordPress VIP

نکته ای که باید در انتخاب افزونه عضویت ویژه در نظر بگیرم این است که ار درگاه های پرداختی پشتیبانی کند و اگر میخواهید که افزونه ای باشد که بدون پرداخت هزینه ای از درگاه استفاده کنید باید دنبال افزونه ای باشید که از قبل برای مثال درگاه بانکی در آن نوشته شده باشد که خیلی تعداد محدودی از این افزونه ها وجود دارد .

کدام افزونه را برای عضویت ویژه انتخاب کنیم ؟

اگر یک سرچ کوتاه در سایت ها بزنید میتوانید محبوبیت افزونه Restrict content pro را بفهمید گرچه افزونه های رایگان و پولی زیادی در این مورد پیدا میشود ولی ما به شما این افزونه را پیشنهاد میکنیم . چرا که همه لحاظ با وردپرس هماهنگ بودن و کار کردن با آن بسیار راحت و بدون مشکل هست. و در زیر دلایل استفاده از این افزونه رو بهتون میگیم:

 • آپدیت مرتب و به موفق
 • کارایی و هماهنگی با درگاه های بانکی
 • پشتیبانی از پنل زبان فارسی
 • سازگاری با نسخه های جدید وردپرس
 • امکان ایجاد سطح ها مختلف (ماهانه، 3ماهه و…)
 • امکان ارسال ایمیل و یادآوری اشتراک
 • ودیگر امکانات..

و در ادامه کمی به آموزش افزونه Restrict content pro میپردازیم تا اطلاعات بیشتری در مورد این افزونه داشته باشید با دلایلی که براتون آوردیم بهتری کار همان استفاده از این افزونه میباشد . تمام نیاز شما در رابطه با یک افزونه عضویت ویژه جواب خواهد داد.

برای انتخاب افزونه برای عضویت ویژه در وردپرس درنگ نکنید و از افزونه بسیار حرفه ای Restrict content pro استفاده کنید، امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد دیگر به هیچ افزونه ای نیاز نخواهید داشت و به تنهایی می تواند تمامی نیاز های شما را برای قرار دادن عضویت ویژه در وردپرس فراهم کند.

افزونه اشتراک وِیژه
استفاده از افزونه Restrict content pro

این افزونه توسط بسیاری از سایت های بزرگ استفاده می شود و بهترین افزونه حال حاضر برای ساخت قسمت VIP در وردپرس محسوب می شود. افزونه Restrict content pro به دلیل قابلیت های زیاد و پیشرفته، متاسفانه نسخه رایگان ندارد و حتما باید از نسخه پرو و تجای استفاده کنید. البته نگران نباشید، میتوانید نسخه تجاری و اورجینال و همچنین فارسی را از لینک زیر در آیلین وب خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید