قالب وردپرس رایگان softpoint – فارسی سازی شده

softpoint1

فهرست مطالب

سلام دوستان عزیز. با یکی دیگر از مطالب قالب وردپرس در خدمت شما عزیزان هستیم. نام این قالب حرفه ای و واکنش گرا softpoint می باشد که می توانید وب سایت های حرفه ای طراحی کنید. این قالب توسط تیم آیلین وب فارسی سازی شده است و همچنین می توانید از بسته نصبی برای نصب همانند پیشنمایش فارسی استفاده کنید.

قالب وردپرس رایگان softpoint - فارسی سازی شده

قالب وردپرس سیف پوینت softpoint :

قالب وردپرس softpoint  قالبی کاملا واکنشگرا، مخصوصا برای وب سایت های کسب و کار است. این بسیار جذاب، بسیار سبک ، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و بسیار آسان برای استفاده است. این قالب از بسیاری افزونه های محبوب پشتیبانی می کند. مانند Jetpack، فرم تماس 7، Yoast SEO و غیره … این قالب برای انواع دستگاه های نمایش مانند موبایل و تبلت بهینه سازی شده است و به صورت کاملا واکنشگرا نمایش داده می شود.

کاملا واکنشگرا

قالب softpoint طوری طراحی شده است که در انوع صفحات نمایش به صورت واکنشگرا نمایش داده می شود و مشکلی در نمایش نخواهید داشت.

بهینه سازی شده

این قالب از نظر سرعت و هم از نظر سئو برای موتورهای جستجو کاملا بهینه سازی شده است. امروزه موتورهای جستجو مخصوصا گوگل خیلی به سایت ها حساس شده است و سایت های غیر بهینه و با سرعت پایین را در گاهی موارد از نتایج جستجو حذف میکند. پس از نظر سرعت و سئو خیالتان راحت باشد.

دارای بسته نصبی آسان

این قالب وردپرس توسط تیم آیلین وب به صورت کامل فارسی و راستچین شده است و همچنین دارای بسته نصبی آسان است و براحتی می توانید با چند کلیک ساده قالبی همانند پیشنمایش فارسی خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی :
قالب وردپرس چندمنظوره قُله Zenith کاملا فارسی (رایگان شد)

دیدگاهتان را بنویسید