mood در اینستاگرام یعنی چه

mood در اینستاگرام یعنی چه

فهرست مطالب

در این نوشتار با موضوع mood در اینستاگرام یعنی چه در خدمت شما هستیم.

امروزه رسانه های اجتماعی جایگاه بسیار مهمی را در زندگی افراد در اختیار گرفته اند. از تلگرام گرفته تا توییتر، اینستاگرام و … همه و همه مورد استفاده ی عموم افراد جامعه بوده و آنها از این شبکه های اجتماعی استفاده های بسیاری می کنند.

کلمه حالت (mood) در فرهنگ لغت به معنای روح،حالت روحی و … است.

در بسیاری از موارد، در اینستاگرام دیده می شود که شخصی عکس یا ویدئوی شخص دیگری را پست کرده و کلمه حالت در زیر آن نوشته شده است.

در این حالت، این بدان معناست که روح من در زمان حال مانند روحیه شخص موجود در تصویر است.

هم به عنوان یک ابزار برای سرگرمی، هم به عنوان یک مرجع مناسب برای آموزش، هم به عنوان یک مکان مناسب برای به اشتراک گذاری لحظه ها شاد و غمگین خود و بسیاری کاربردهای دیگر افراد این شبکه های اجتماعی را همه جا با خود همراه دارند.

در کشورمان یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین این شبکه های اجتماعی را می توان اینستاگرام به شمار آورد که فضایی سرشار از جذابیت های بصری برای بیننده است.

در این شبکه ی اجتماعی شما می توانید عکس و فیلم های خود را در قالب های مختلف اعم از پست، استوری، آی جی تی وی، ریلز و سایر مواردی از این دست با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

حتما وقتی که برای گذاشتن استوری در این فضا اقدام کرده اید با برچسب ها یا استیکرهای مختلفی مواجه شده اید که مفهوم آنها را نمی دانید. یکی از اینها عبارت mood در این برچسب هاست. در صورتی که شما هم دوست دارید بدانید mood در اینستاگرام یعنی چه؟

به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. همچنین اگر به دنبال یک مرجع معتبر برای انجام کلیه ی کارهای مربوط به صفحه ی اینستاگرامی تان هستید و بتوانید به بهترین نحو ممکن آن را مدیریت کنید می توانید از کارشناسان حاضر در آیلین وب کمک بگیرید.

در ادامه و در این مطلب می خواهیم تا به این پرسش ها پاسخ دهیم:

چرا داشتن اطلاعات در زمینه ی اصطلاحات اینستاگرامی مانند mood مهم است و می بایست بدانیم برای مثال mood در اینستاگرام یعنی چه؟

گزینه ی mood را در کدام قسمت از اینستاگرام می توانیم پیدا کنیم؟

وقتی وارد استوری اینستاگرام شدیم برچسب mood را از کدام قسمت می توانیم پیدا کنیم؟

نحوه ی آوردن برچسب mood در استوری های اینستاگرام به چه شکل است؟

عبارت mood در اینستاگرام یعنی چه؟

 

چرا داشتن اطلاعات در زمینه ی اصطلاحات اینستاگرامی مانند mood مهم است و می بایست بدانیم برای مثال mood در اینستاگرام یعنی چه؟

معنی mood در اینستا
معنی mood در اینستا

پیش از این که بخواهیم به این بپردازیم که mood در اینستاگرام یعنی چه؟ لازم است کمی در مورد اهمیت داشتن اطلاعات در مورد این عبارت ها یا شاید بهتر باشد بگوییم اصطلاح های اینستاگرامی بدانیم.

همانطور که میدانید اگر شما به کشور جدیدی وارد شوید و بخواهید با مردم آن ارتباط برقرار کنید لازم است تا حتما در مورد زبانی که آنها با آن صحبت می کنند اطلاعاتی داشته باشید.

اما رمز موفقیت شما در این وضعیت چیزی نیست به غیر از آشنایی داشتن به نحوه ی صحبت عامیانه ی افراد این کشور و اصطلاح ها و عبارت های خودمانی و محاوره ای که آنها از آن به صورت روزمره استفاده می کنند.

مطلب پیشنهادی :
الگوریتم افزایش فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام را می توان همان کشور به شمار آورد و اصطلاحات مورد استفاده در آن را همان اصطلاح ها و عبارت های محاوره ای و روزمره ی مورد استفاده در زبان آن کشور. حالا حتما تا حدودی متوجه شده اید که دانستن این اصطلاحات در اینستاگرام تا چه اندازه مهم است و چقدر می تواند به شما کمک کند.

اینستاگرام یک پلتفرم جهانی است که افراد از هر کشور و ملیت و زبانی در آن حضور دارند. اما یک زبان واحد برای همه ی آنها وجود دارد و آن هم زبان انگلیسی است.

در صورتی که شما در مورد این اصطلاح های به کار رفته در این فضا اطلاعات کافی را داشته باشید می توانید با خیال راحت در ان جستجو کنید بدون این که سردرگم شوید یا وقتی چیزی را می بینید متوجه آن نشوید. پس حالا که با اهمیت دانستن اصطلاحات اینستاگرام آشنا شدید وقت آن است که ببینیم mood در اینستاگرام یعنی چه؟ با ما همراه باشید.

گزینه ی mood را در کدام قسمت از اینستاگرام می توانیم پیدا کنیم؟

گزینه ی mood را در کدام قسمت از اینستاگرام می توانیم پیدا کنیم؟
گزینه ی mood را در کدام قسمت از اینستاگرام می توانیم پیدا کنیم؟

پیش از اینکه بخواهیم در مورد اینکه mood در اینستاگرام یعنی چه؟ به صحبت بپردازیم لازم است تا در گام نخست ببینیم که اصلا این برچسب را از کجا می توانیم  پیدا کنیم؟ هنگام که شما می خواهید در فضای نرم افزار اینستاگرام استوری بگذارید برخی امکانات برای جذاب تر کردن آن وجود دارند.

یکی از آنها برچسب های مختلف یا همان استیکرهایی هستند که در این قسمت در اختیار کاربران اینستاگرام قرار گرفته اند. یکی از این برچسب ها همین استیکر mood است که در این مطلب میخواهیم به آن بپردازیم و ببینیم mood در اینستاگرام یعنی چه؟

به منظور پیدا کردن استیکر mood لازم است تا برای گام اول وارد استوری اینستاگرام شوید. به این منظور می توانید مرحله های زیر را انجام دهید:

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
  2. وارد قسمت استوری شوید. برای این کار دو راه پیش روی شما است که این دو راه شرح زیر هستند:
  •   نخستین روشی که می توانید از آن استفاده کنید این است که هنگامی که روی صفحه ی اصلی یا همان Home پروفایل اینستاگرام خود هستید صفحه را از چپ به راست بکشید. همانطور که می بینید وارد قسمت استوری می شوید.
  •   روش دوم هم به این شکل است که در صفحه ی Home و یا صفحه ی اصلی پروفایل خود روی عکس پروفایل خود که یک دایره ی کوچک بوده و در قسمت بالای صفحه سمت چپ قرار گرفته است یک علامت بعلاوه می بینید. روی آن ضربه بزنید. همانطور که می بینید وارد قسمت استوری می شوید.

در ادامه ی این مطلب از mood در اینستاگرام یعنی چه؟ با ما همراه باشید تا ببینیم استیکر mood را از کجا می توانیم پیدا کنیم.

پیشنهاد می کنیم از پست شرح وظایف ادمین اینستاگرام دیدن کنید.

وقتی وارد استوری اینستاگرام شدیم برچسب mood را از کدام قسمت می توانیم پیدا کنیم؟

وقتی وارد استوری اینستاگرام شدیم برچسب mood را از کدام قسمت می توانیم پیدا کنیم؟
وقتی وارد استوری اینستاگرام شدیم برچسب mood را از کدام قسمت می توانیم پیدا کنیم؟

در قسمت قبلی گفتیم برای اینکه بدانیم mood در اینستاگرام یعنی چه؟ باید اول ببینیم این برچسب را از کجا پیدا کنیم؟ برای این منظور توضیح دادیم که می بایست وارد استوری شوید. روش های گذاشتن استوری را هم در قسمت قبلی ذکر کردیم. حال به ادامه ی مرحله های پیدا کردن استیکر mood می پردازیم که به شرح زیر هستند:

مطلب پیشنهادی :
تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام

حال شما می بایست برای گذاشتن یک استوری در اینستاگرام اقدام کنید. این استوری می تواند هم عکس باشد و هم فیلم. برای استوری گذاشتن هم شما می توانید به دو شیوه عمل کنید که این دو شیوه به شرح زیر هستند:

به کمک دوربین گوشی خود و دکمه ی Record که روی صفحه آن را مشاهده می کنید از آنچه که می خواهید فیلم و یا عکس مورد نظر خود را بگیرید.

به کمک گالری و عکس و فیلم های موجود در آن آنچه را که می خواهید از عکس و یا فیلم انتخاب کرده و به صفحه ی استوری بیاورید. برای انتخاب عکس از گالری پایین صفحه سمت چپ کنار دکمه هایی که در مورد نحوه ی گذاشتن استوری مورد نظر شامل (Post/ Story/ Live) هستند یک مربع کوچک می بینید که آخرین عکس موجود در گالری تان را نشان می دهد. روی آن ضربه بزنید و با انتخاب عکس و یا فیلم مورد نظر آن را روی صفحه و اماده ی ادیت میبینید.

در قسمت بعدی به ادامه ی این موضوع mood در اینستاگرام یعنی چه؟ می پردازیم. اما پیش از ان خوب است بدانید اگر هرگونه مشکلی در زمینه ی اینستاگرام دارید یا دوست دارید مدیریت صفحه تان را به یک تیم حرفه ای بسپارید، آیلین وب و مشاوران حرفه ای اش در اختیار شما هستند.

نحوه ی آوردن برچسب mood در استوری های اینستاگرام به چه شکل است؟

نحوه ی آوردن برچسب mood در استوری های اینستاگرام به چه شکل است؟
نحوه ی آوردن برچسب mood در استوری های اینستاگرام به چه شکل است؟

در قسمت های قبلی از مطلب mood در اینستاگرام یعنی چه؟ به این پرداختیم که شما چگونه می توانید به این برچسب دسترسی پیدا کنید. به این منظور همانطور که گفته شد می بایست وارد استوری ها شویم و سپس مرحله های گفته شده را پی بگیریم. ادامه ی مرحله های بالا به شرح زیر هستند:

حال محتوای شما آماده بوده و شما می توانید استیکر مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای این منظور می بایست روی گزینه ای که شبیه به یک شکلک خندان است ضربه بزنید. این علامت در قسمت بالای صفحه سمت راست قرار گرفته است و از سمت راست سومین گزینه است.

روی شکلک خنده ضربه بزنید. از میان گزینه هایی که برای شما به نمایش درآمده است به دنبال گزینه ی mood بگردید. پس از اینکه آن را پیدا کردید با یک ضربه آن را روی استوری خود قرار دهید.

شما می توانید خیلی راحت این استیکر یا برچسب را روی صفحه حرکت دهید

شما می توانید خیلی راحت این استیکر یا برچسب را روی صفحه حرکت دهید و در جای مناسب خود بگذارید. همچنین به کمک دو انگشت و کشیدن آنها به بیرون یا داخل می توانی دسایز این برچسب را هم تغییر دهید. علاوه بر این با یک بار ضربه زدن روی آن یا همان Tap کردن می توانید سایر رنگ ها و حالت هایی که برای این استیکر هستند را انتخاب کنید. در نهایت هم اگر مایل به حذف آن هستید می توانید آن را به پایین صفحه کشیده و به آیکون سطل آشغال ظاهر شده هدایت کنید تا استیکر به راحتی حذف شود.

مطلب پیشنهادی :
لیست واینرهای ایرانی

اگر دوست دارید مدیریت صفحه ی اینستاگرام خود را به یک تیم حرفه ای در این زمینه بسپارید پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده از خدمات آیلین وب در این زمینه استفاده کنید.

عبارت mood در اینستاگرام یعنی چه؟

عبارت mood در اینستاگرام یعنی چه؟
عبارت mood در اینستاگرام یعنی چه؟

حال که دانستیم چطور برچسب mood را وارد استوری های خود کنیم نوبت به اصل ماجرا یعنی اینکه mood در اینستاگرام یعنی چه؟ میرسد. به طور کلی mood یک واژه ی انگلیسی است که در دیکشنری های انگلیسی به فارسی آن را اینگونه ترجمه کرده اند: وضع، حالت که می تواند شامل حالت فکری، روحی، احساسی و .. باشد، خلق و خو، روحیه، دل و دماغ، حوصله.

پس همانطور که میبینیم این واژه ارتباط مستقیمی با حالت های روحی و احساسات فرد دارد. اما این معنای لغوی واژه ی mood است. ما می خواهیم ببینیم واژه ی mood در اینستاگرام یعنی چه؟ و این واژه در کجا و چه موقعیت هایی کاربرد دارد؟

به طور کلی گاها ممکن است این عبارت به این شکل استفاده شود که فردی یک تصویر و یا یک ویدیو از یک شخص در قسمت استوری خود استفاده کرده  وان را به اشتراک می گذارد و واژه ی mood را هم در کنار آن استفاده می کند. در اینجا این پرسش برای خیلی ها پیش می آید که mood در اینستاگرام یعنی چه؟

در این وضعیت فرد به توصیف حالتی پرداخته است که از نظر حالت روحی و احساسی یا خلق و خو در آن لحظه به وی خیلی نزدیک است.

گاها فرد با استفاده از این استیکر برای استوری خود قصد دارد تا بگوید وضعیت روحی من در حال حاضر دقیقا مطابق همین فرد در تصویر یا در ویدیو است.

برای نمونه اگر عکسی از یک فرد بسیار خوشحال به اشتراک گذاشته شود و فرد برای ان از برچسب mood استفاده کند یعنی در حال حاضر وی هم همین حس و حال و وضعیت روحی را دارد و بسیار خوشحال است.

اگر به دنبال مرجعی حرفه ای برای مدیریت اینستاگرام خود هستید آیلین وب می تواند کمک کننده باشد.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

در اینستاگرام برخی اصطلاح ها و عبارت هایی استفاده می شود که در صورتی که ما در مورد آنها اطلاعات کافی داشته باشیم و بدانیم آنها در این پلتفرم به چه معنی هستند و در کجاها مورد استفاده قرار می گیرند قطعا می توانیم کمک بزرگی به خود کنیم تا بهتر در این فضا به فعالیت بپردازیم.

فکرش را بکنید که شما از یک استیکر که حاوی یک اصلاح است در جایی نامناسب و تنها به خاطر قشنگی آن استفاده کنید. قطعا خود را در موقعیت خنده داری گذاشته اید.

مثلا بدون اینکه بدانید mood در اینستاگرام یعنی چه؟ از این برچسب برای یک استوری بی ربط استفاده کنید. اگر دوست ندارید این اتفاق برای شما بیفتد می بایست حتما در مورد این اصطلاحات اطلاعات کافی داشته باشید. در این مطلب ما به mood در اینستاگرام یعنی چه؟ پرداخته ایم و در مورد این اصطلاح مفصل صحبت کرده ایم.

در صورتی که نیاز به خدمات مدیریتی در زمینه ی اینستاگرام دارید متخصصان ایلین وب میتوانند شما را یاری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید