قالب وردپرس رایگان و چندمنظوره فوتوریو Futurio فارسی

Futurio theme aylinweb

فهرست مطالب

سلام دوستان عزیز.

امروز براتون یک سورپرایز داریم! با یک قالب وردپرس حرفه ای و چند منظوره و البته رایگان در خدمت شما هستیم. قالب فوتوریو Futurio یک قالب بسیار حرفه ای و انعطافپذیر است که می توانید با کشیدن و رها کردن موس وب سایت های حرفه ای طراحی کنید. این قالب توسط تیم مجرب آیلین وب فارسی و راستچین شده است و در اختیاز شما عزیزان قرار گرفته. برای آشنای با ویژگی های این قالب وردپرس حرفه ای و رایگان در ادامه با ما همراه باشید.

قالب فوتوریو Futurio

ویژگی های قالب فوتوریو Futurio :

دارای بسته نصبی آسان

قالب فوتوریو دارای بسته نصبی آسان است که می توانید با چند کلیک ساده قالب را همانند دموهای فارسی پیاده سازی کنید. این قالب دارای 4 نوع پیشنمایش فارسی و حرفه ای که هر کدام دارای بسته نصبی جدا است. در زیر 4 نوع پیشنمایش جدا را مشاهده میکنید که بر روی هر کدام کلیک کنید می توانید پیشنمایش مربوطه را مشاهده کنید.

سبک وبلاگ نامحدود با المنتور

طرح بندی وبلاگ نامحدود با المنتور ایجاد کنید. یک طراحی حرفه ای و زیبا فقط با کشیدن و رها کرذن موس ایجاد کنید بدون اینکه حتی یک کلمه کد نویسی نمایید و از دمو های آماده سازی شده و فارسی استفاده کنید.

به راحتی همه چیز را سفارشی کنید!

قالب وردپرس بسیار انعطافپذیر. 100+ گزینه سفارشی و شمارشگر. هدر، محتوای یا پاورقی خود را سفارشی سازی کنید.

سفارشی سازی وردپرس

ابزارک های سفارشی

بسیار قابل تنظیم و استفاده آسان، برای استفاده از ابزارک های سفارشی برای نمایش پست های اخیر ، رسانه های اجتماعی و یا جعبه در مورد نویسنده. می توانید بسیار خلاق باشید.

ابزارک های سفارشی

ابزارک های خلاقانه برای المنتور

بسیار ابزارک و عناصر زیبا و حرفه به افزونه المنتور اضافه شده است که می توانید با کشیدن و رها کردن در صفحات و وب سایت های خود استفاده کنید و همچنین به صورت کاملا رایگان می توانید استفاده کنید!

ابزارک های خلاقانه برای المنتور

بسیار سریع

قالب فوتوریو با آخرین تکنولوژی های کدنویسی طراحی و پیاده سازی شده است و از نظر سرعت و بهینه سازی در بالاترین سطح قرار دارد و نیازی نیست که نگران سرعت کم وب سایت خود باشید.

بسیار سریع

قالب Futurio یک قالب رایگان وردپرس است که می تواند برای انواع وب سایت ها در انواع زمینه ها کاربرد داشته باشد و در این شرایط نیازی نیست که هزینه های زیادی برای قالب وردپرس تجاری خرج کنید و می توانید از همین قالب استفاده کنید.

[su_note note_color=”#ec4107″ text_color=”#fff” radius=”10″]به دلیل مشکلات فنی قالب Futurio نمیتوانیم قالب را در اختیار شما قرار دهیم.[/su_note]

دیدگاهتان را بنویسید