افزونه WooCommerce Product Filter | فیلتر محصولات ووکامرس

WooCommerce Product Filter free min

فهرست مطالب

 

کاربران باید محصولی را که می خواهند در سایت شما پیدا کنند اگر محصولات سایت زیاد باشد کاربر نمی تواند تمامی محصولات و صفحات را ببینند و شاید سایت را ترک کنند. در هر صورت، فیلتر محصولات سایت می تواند به کاربران کمک کند تا سریعا به محصول خاصی که میخواهند دسترسی پیدا کنند. یک گزینه جستجوی خوب ممکن است این ترفند را انجام دهد، اما محدود کردن یک محصول یا گروهی از محصولات از طریق یک مسیر ساختاری، یک تمرین مناسب برای خریداران است. ممکن است عجیب و غریب به نظر برسد که اکثریت قریب به اتفاق فروشگاه های آنلاین یک سیستم فیلتر پیشرفته محصول ندارند.

با این حال، اگر از ووکامرس استفاده می کنید، افزونه WooCommerce Product Filter را از دست ندهید و در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات را بررسی و شرح دهیم.

[toc]

افزونه WooCommerce Product Filter
پلاگین فیلتر محصولات ووکامرس

معرفی افزونه

WooCommerce Product Filter این یکی از محبوب ترین افزونه های فیلتر محصولات ووکامرس در حال حاضر در بازار است. این افزونه به صورت یکپارچه با افزونه ووکامرس کار می کند و توانسته به فروش بالای 12000 در جهان دست یابد و به یک افزونه محبوب تبدیل شود. با این افزونه وردپرس می توانید فیلتر محصولات حرفه ای در وردپرس ایجاد کنید و مشتریان خود را در جستجوی محصولات یاری کنید.

[irp posts=”1049 “]

جزئیات افزونه فیلتر محصولات ووکامرس :

 • سازگاری کامل با افزونه ووکامررس و پیکربندی آسان
 • به طور کامل با کدهای کوتاه ووکامرس یکپارچه شده است. پشتیبانی از عناصر افزونه ویژوال کامپوزر!
 • از افزونه کوتنبرگ (Gutenberg) هم پشتیبانی می کند! استفاده از بلوک های محصولات گوتنبرگ ووکامرس با فیلتر محصول!
 • پشتیبانی از هر نوع محصولی در ووکامرس
 • فیلتر توسط هر معیار – فیلتر قیمت، سفارش، دسته ها، ویژگی ها، فیلتر طبقه بندی،  فیلتر سهام، فیلتر های فروش، رأی، محدوده، فیلتر های متا کلیدی و فیلتر های جستجو در دسترس هستند.
 • پشتیبانی از ایجکس برای فیلتر بدون بارگذاری!
 • رابط کاربر عالی مدیریت – تنظیم فیلتر های شما در عرض چند دقیقه با استفاده از مدیریت آسان و تنظیمات فیلتر.
 • کاملا سفارشی – سفارشی شرایط فیلتر، ریز عکسها، رنگ ها، چیدمان چیدمان، جعبه را انتخاب کنید، و …!
 • فیلترهای محدوده – در دسترس برای قیمت ها و طبقه بندی ها، از جمله ویژگی ها. استفاده از محدوده عددی در فیلترهای شما.
 • فیلتر تصویب شده – نمایش تنها شرایط باقی مانده در فیلترهای شما، محدود کردن معیارهای فیلتر کردن.
 • فیلتر تجزیه و تحلیل – حتی فیلتر کردن مصولات بر اساس تجزیه و تحلیل کاربران 😯
 • دارای نوار و ابزارک ووکامرس فیلترهای محصول – پشتیبانی کامل از تمام قالب ها دارای سایدبار.
 • به روز رسانی خودکار – دریافت بروز رسانی های فوری از طریق پنل کاربری در یک کلیک!
 • ترجمه آماده و پشتیبانی کامل از افزونه WPML!
افزونه فیلتر محصولات ووکامرس
پلاگین WooCommerce Product Filter

فیلترهای نامحدود و چیدمان فیلتر

خداحافظی با جستجو و مرتب سازی وقت گیر! با استفاده از افزونه WooCommerce Product Filter بسیار جذاب، مشتریان شما می توانند محصولات خود را بر اساس هر معیار – دسته بندی، ویژگی ها، برچسب ها، قیمت ها، طبقه بندی ها و … فیلتر کنند. هر معیار برای فیلترینگ قابل تنظیم است، به شما امکان کنترل حداکثر روی آنچه مشتریان و یا بازدیدکنندگان شما فیلتر می کنند. گزینه های طرح بندی عبارت است نوع مرتب سازی محصول های فیلتر شده. شما همچنین می توانید فیلتر ها را در پنل مدیریت تنظیم کنید و شورت کد آن را در صفحات استفاده کنید.

رابط کاربری عالی

فیلتر محصول ووکامرس به طور یکپارچه با رابط کاربری ووکامرس ادغام شده است و مدیریت فیلتر را می توانید با فقط کشیدن و رها کردن موس در محیطی کاملا انعطاف پذیر انجام دهید. سفارشی سازی با استفاده از CSS یک قابلیت دیگر است، بنابراین می توانید ایده های خود را در طراحی و نحوه نمایش فیلتر محصولات عملی کنید و یک فیلترینگ دقیق و زیبا داشته باشید.

[irp posts=”1076 “]

سفارشی سازی استایل فیلتر ها

این ویژگی در نسخه دید اضافه شده است. با این ویژگی شما می توانید هر یک از فیلتر های خود را با استفاده از Filter Style Customizer سفارشی کنید. نمایش فیلترها را به عنوان متن، تصویر، تصویر بند انگشتی، تصویر بند انگشتی با متن، انتخاب جعبه و یا قرار دادن HTML سفارشی سازی کنید. از ویژگی های طرح بندی نامحدود، سبک ها، رنگ ها و ریز عکس ها لذت ببرید، و فیلتر محصول خود را کاملا اختصاصی کنید! با استفاده از Term Customizer می توانید مقادیر ترم خود را مانند فیلتر کردن با قیمت یا تنظیم محصولات بر اساس صفحه سفارشی سازی کنید. فیلتر بر اساس قیمت، طبقه بندی ها، فیلترهای فروش، طبقه بندی های سفارشی، ویژگی ها، برچسب ها،محصولات محبوب و …

فیلترهای ویجت در ستون های فرعی

اگر از فیلتر محصول در نوار کناری (سایدبار) وب سایت خود استفاده می کنید، ابزارک فیلتر محصول نیز در افزونه گنجانده شده است. تمام فیلترهای سبک و فیلترهای دامنه نیز در ابزارک این افزونه (WooCommerce Filter Product Widget) پشتیبانی می شوند. ابزارک فیلتر محصول از بارگذاری ایجکس هم پشتیبانی می کند و میتوانید بدون بارگذاری مجدد صفحه محصولات را از سایدبار یا ستون کناری فیلتر کنید.

فیلتر محصولات ایجکس و ابزارک ایجکس

اگر نمی خواهید صفحه فیلتر را بارگیری مجدد نمایید یعنی هر بار که یک عمل فیلتر کردن انجام می شود صفحه بارگذاری شود، شما همچنین می توانید از قابلیت بارگذاری باور نکردنی ایجکس استفاده کنید، به طوری که نتایج فیلتر به صورت لحظه ای نمایش داده می شود، درست جلوی چشم مشتریان شما! 🙂 بارگذاری ایجکس فوق العاده سریع هم در ابزارک و هم در آرشیو فروشگاه / محصول است. لطفا توجه داشته باشید که ایجکس در تمام قالب ها پشتیبانی می شود مگر اینکه نسخه قالب و یا وردپرس قدیمی باشد و بروز نباشد.

 افزونه WooCommerce Product Filter کاملا فارسی و اورجینال
افزونه WooCommerce Product Filter

[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/premium%20plugins/WooCommerce%20Product%20Filter/WooCommerce-Product-Filter.zip” target=”blank” style=”flat” background=”#5eff3b” color=”#000″ size=”8″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: shopping-cart” icon_color=”#3c2222″ text_shadow=”0px 0px 0px “]دانلود رایگان افزونه[/su_button]

دیدگاهتان را بنویسید