آموزش ساخت فروشگاه با المنتور (قسمت چهارم)

elementor 4

همه فروشگاه های اینترنتی یا در کل تمامی سایت ها نیاز به وبلاگ دارند، به این دلیل که محتوا در هر وبسایت پادشاه است و اگر یک سایت محتوا نداشته باشد اصلا رتبه نخواهد گرفت و طرفداران زیادی هم نخواهد داشت، اگر سایت شما بدون محتوا باشد یک سایت خام دارید و برای هیچ کاربری … ادامه

آموزش ساخت فروشگاه با المنتور (قسمت دوم)

elementor shop 2 min

همانطور که میدانید یک سایت فقط صفحه اصلی نیست و اگر قصد طراحی سایت را دارید باید شما تمامی بخش های آن را طراحی و اجرا کنید، البته برخی از سایت ها هستند که معرفی یک محصول خاص هستند و نیازی به صفحات دیگر ندارند و فقط یک صفحه اصلی را برای معرفی محصول خود … ادامه

آموزش ساخت فروشگاه با المنتور (قسمت اول)

elementor shop 1 min

همانطور که در مقاله های قبلی گفتیم میخواهیم به شما یک سری آموزشی تقدیم کنیم که بتوانید با استفاده از آن طراحی قالب ووکامرس انجام دهید و بتوانید هر نوع سایت فروشگاهی را طراحی کنید، این مقاله اولین آموزش ساخت فروشگاه با المنتور است، در واقع این آموزش در ایران هنوز به صورت جامع و … ادامه

آموزش ساخت فروشگاه با المنتور (رایگان)

shop elementor min

آموزش ساخت فروشگاه با المنتور یکی از برترین افزونه های وردپرس است و هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی بین تمامی کاربران وردپرسی و مخصوصا ایرانی گرفته است، امروزه همه افراد جای اینکه ماه های زیادی برای کد نویسی وقت بگذارند سریعا با المنتور طرح ها و سایت های خود را اجرا میکنند، المنتور تقریبا با … ادامه

ایجاد کوپن تخفیف یا کد تخفیف در ووکامرس + فیلم آموزشی

woocommerce tutorial 8

ایجاد کوپن تخفیف یا کد تخفیف در ووکامرس

جلسه هشتم از دوره رایگان آموزش ووکامرس رو میخوهیم شروع کنم و در این جلسه با ایجاد کوپن تخفیف یا ایجاد کد تخفیف در ووکامرس آشنا بشیم چگونه یک کوپن تخفیف در ووکامرس ایجاد کنیم.

ایجاد کد تخفیف هم کی از روش هایی هست که حتما باید برای هر فروشگاهی آنلاینی استفاده شود و حتی امروزه هم یکی از بهترین روش های افزایش فروش در دنیا محسوب میشه حتی در سایت های بزرگ جهان همانند آمازون!

برای ساخت کد تخفیف در ووکامرس حتما این ویدئو رو ببینید چون حتی در آموزش هایی همانند آموزش قالب فلت سام و یا آموزش المنتور بسیار به درد شما میخورد و میتوانید براحتی برای کاربران و مشتریان وفادار خودتون کد تخفیف هایی رو اعمال کنید.

منظور از کد تخفیف یا کوپن تخفیف اینه که شما یک کد یا یک کوپن ایجاد میکنید و مشتریان میتونند از این کدها استفاده بکنن و تخفیف هایی رو که شما ایجاد کردید رو استفاده بکنن.

woocommerce add coupon automatically to cart if product

با نظراتتان ما را خوشحال کنید

اضافه کردن محصول دانلودی به ووکامرس

woocommerce tutorial 7

اضافه کردن محصول دانلودی به ووکامرس

با جلسه 7 از سری آموزش کامل woocommerce میخواهیم تا موضوع افزودن محصول دنلودی به ووکامرس رو یاد بگیریم تا بتوانید یک محصول قابل دانلود رو به فروشگاه خودتون اضافه کنید.

البته توی جلسه قبلی که آپلود هم شد، آموزش افزودن محصول فیزیکی رو آموزش دادیم و توی این بخش هم میتونید یک محصول دانلودی یعنی دانلود محصول به ازای پرداخت اضافه کنید.

برای طراحی یک فروشگاه فایل باید حتما در وب سایت محصول دانلودی اضافه کنید به طوری که کاربر بعد از خرید بتونه محصول رو دانلود بکنه و بتونه از پنل کاربری ووکامرس به محصولات خریداری شده در هر زمان دسترسی داشته باشه.

به طور مثال اگه شما وب سایت آیلین وب رو در نظر بگیرید میبینید که تمامی محصولات سایت به صورت دانلودی هست و کابران میتوانند هر لحظه محصولا رو خریداری کنند و همان لحظه فایلهای خودشون رو دانلود کنن.

screenshot 3

با نظراتتان ما را خوشحال کنید

آموزش افزودن محصول فیزیکی به ووکامرس + فیلم آموزشی

woocommerce tutorial 6

آموزش افزودن محصول فیزیکی به ووکامرس

در این جلسه و قسمت میخواهیم تا آموزش افزودن محصول فیزیکی به ووکامرس رو برای شما آموزش بدیم و شما بتوانید هر محصولی رو که خواستید با تمامی امکانات به فروشگاه خود اضافه کنید و همچنین میتوانید از قالب flatsome هم استفاده کنید

منظور از محصول فیزیکی در ووکامرس محصولی هست که قابل لمس باشد همانند لباس، ابزار، و…. که توی ووکامرس این محصولات رو میتوانید براحتی در یک صفحه اضافه کنید همچنین میتوانید از آموزش ساخت فرم در وردپرس هم استفاده بکنید.

چون در ووکامرس میتوانید هم محصول دانلودی به فروشگاه اضافه کنید به طوری که کاربر بعد از پرداخت وجه محصول شما رو بتونه دانلود کنه، و هم محصول فیزیکی که کاربر بعد از پرداخت وجه شما باید محصول رو از طریق پست ارسال کنید.

اگر نمیدانید که کاربر چطور وجه رو پرداخت میکنه میتوانید از آموزش دریافت درگاه پرداخت ووکامرس و همچنین آموزش اتصال درگاه پرداخت به ووکامرس استفاده کنید.

screen shot 2017 03 24 at 15 31 13

با نظراتتان ما را خوشحال کنید

آموزش دسته بندی ها در ووکامرس + فیلم آموزشی

woocommerce tutorial 5

آموزش دسته بندی ها در ووکامرس

به جلسه پنجم از دوره رایگان آموزش ووکامرس در خدمات شما هستیم و در اینجا میرسیم به آموزش دسته بندی ها در ووکامرس که امیدوارم یکی جلسه خوب و مفید برای شما عزیزن باشه.

دسته بندی ها در ووکامرس بسیار مهم هستن و باید یک دسته بندی درست برای وب سایت فروشگاهی خودتون بسازید و تمامی محصولات و نوشته های خودتون رو به درستی دسته بندی کنید.

در حالت عادی باید همه چیز برای خودش یک دسته بندی درستی داشته باشه، اگه شما دنیای واقعی رو در نظر بگیرید میبینید که با دسته بندی همه چیز منظم نشان داده می شود و باید این دسته بندی به درستی مدیریت شود انگار دارید یک یخچال رو پر میکنید!

باید تخم مرغ ها در دسته بندی خودش، میوه ها ، سبزیجات و … پس در وب سایت هم دسته بندی ها نقش بسیار مهمی رو ایفا می کنند.

WooCommerce product category

با نظراتتان ما را خوشحال کنید

آموزش اتصال درگاه پرداخت به ووکامرس + فیلم آموزشی

woocommerce tutorial 4

آموزش اتصال درگاه پرداخت به ووکامرس

در این جلسه از دوره آموزش 0 تا 100 ووکامرس میخواهیم تا نحوه اتصال درگاه پرداخت به ووکامرس رو آموزش بدیم به طوری که هم بتوانید درگاه پرداخت مستقیم و هم درگاه واسط رو به ووکامرس اضافه کنید.

در جلسه قبلی هم نحوه دریافت درگاه پرداخت در ووکامرس رو هم آموزش دادیم و حتما قبل از این ویدئو جلسه قبلی رو ببینید تا مشکلی نداشته باشید. باز هم از بخش های مهم هر فروشگاه همین اتصال درگاه پرداخت اینترنتی به ووکامرس است که باید در مرحله اول تهیه و نصب شود.

سعی کنید هم از درگاه واسط و هم از درگاه پرداخت مستقیم استفاده کنید تا اعتماد کاربران را جلب نمایید. حتما اگر نمیدانید که چجوری یک پنل کاربری پیشرفته برای ووکامرس طراحی کنید میتوانید از آموزش ساخت پنل کاربری ووکامرس استفاده کنید.

payments woo aylinweb

با نظراتتان ما را خوشحال کنید