در این قسمت تمامی سوالات پرتکرار کاربران عزیز را قرار داده ایم و میتوانید پاسخ سوال خود را از قسمت پایین دریافت کنید.    

بله. تمامی محصولاتی که در آیلین وب عرضه می شوند دارای بسته نصبی آسان و دموی فارسی می باشند که آموزش نصب به صورت ویدئو و کتابچه در پکیج های دانلود قرار داده شده است.

تمامی محصولات کاملا تست شده هستند و در هاست آنلاین بسته نصبی تهیه شده است و هیچ مشکلی ندارند.

با توجه به اینکه تمامی افزونه ها و قالب ها به زبان اصلی میباشند و از سایت های خارجی خریداری شدهو ترجمه شده است این امکان وجود ندارد که از طریق پیشخوان وردپرس بروزرسانی را انجام دهید و ما در اسرع وقت نسخه بروز را در پنل کاربری شما قرار می دهیم و میتوانید نصب و بروزرسانی را به صورت دستی انجام دهید و هیچ مشکلی پیش نمی آید. در حال حاضر تمامی امکانات افزونه یا قالب شما در دسترس است و میتوانید استفاده کنید.

 

متاسفانه این مشکل خیلی رایج است و در بسیاری از هاست ها اتفاق می افتد این مشکل مربوط به اینه که نسخه mysql هاست شما پایین است. شما باید به مدیریت هاست خود اطلاع دهید تا نسخه mysql هاست را به نسخه 5/6 تغییر دهند تا این مشکل برطرف شود.

با توجه به اینکه هسته ووکامرس عموماً در بازه های زمانی یک هفته یا یک ماه مرتباً بروزرسانی می شود و ممکن است در هر بروزرسانی توابع جدیدی در ووکامرس اضافه شده باشد که در قالب سازگار با نسخه قبلی این موارد تعبیه نشده باشد. به همین دلیل شما بعد از بروزرسانی ووکامرس با “پیغام پوسته شما دارای فایل های الگوی قدیمی ووکامرس می باشد” مواجه می شوید. این مورد صرفا یک پیغام بوده و تاثیر یا خللی در عملکرد سایت شما نخواهد داشت. منتظر باشید تا نسخه جدید قالب ارائه شود تا این پیغام برطرف گردد.

مهمترین و رایج ترین خطایی که هنگام نصب قالب به روش بسته نصبی در وردپرس رخ میدهد خطای Requirements: Fail میباشد. اگر با این خطا مواجه شدید به این معنی میباشد که فایل های شما برای نصب قالب ناقص میباشد که در 99 درصد مواقع این خطا به دلیل عدم وجود فایل زیپ (.zip) در پوشه نصبی شما میباشد. در هنگام نصب قالب باید حتما یک فایل زیپ درون پوشه نصبی شما یعنی همان جایی که فایل های وردپرس و دیتابیس وجود دارد باید وجود داشته باشد دقت کنید که فقط یک فایل باید باشد نه بیشتر و نه کمتر.

 

بله تمامی محصولات ما به صورت اُرجینال عرضه میشوند و همچنین برای اطمینان و جلب رضایت مشتریان تصویری از محصول و پنل کاربری در سایت مربوطه ارسال میشود.

آیلین وب مرجعی کامل برای وردپرس هست که در زمینه های آموزش وردپرس، و ارائه قالب و افزونه اُرجینال وردپرس فعالیت میکند.