آیلین وب

دوستان عزیز، برای حمایت از ما حتما به ما رای بدهید​
logo aylinweb new - درباره ما
مرجع خرید قالب وردپرس

اهداف ما :

ما از دوستدارن شدید وردپرس هستیم که هدف خود را تولید آموزش وردپرس برای علاقه مندان به وردپرس قرار داده ایم و فعالین جدی خود را از سال 97 آغاز کرده ایم.

در آیلین وب قصد داریم که محتوای طراحی سایت با وردپرس را به صورت حرفه ای برای علاقه مندان قرار دهیم و سهم اندکی در موفقیت شما داشته باشیم.

همچنین در آیلین وب میتوانید به صورت کاملا رایگان به ویدئوهای آموزش وردپرس دسترسی داشته باشید و طراحی سایت با وردپرس را شروع کنید.

دلایل انتخاب ما :

  • اوجینال بودن محصولات

orginal - درباره ما

تمامی محصولات آیلین وب اورجینال بوده و از سایت های معتبر خریداری و ترجمه شده است و مطمعناً باشید که محصولات نال شده در سایت قرار نمی گیرند.

  • ارائه آپدیت های به موقع و رایگان

تمامی محصولات ما قابلیت بروزرسانی دارند و براحتی میتوانید بروزرسانی محصولات را از پنل کاربری خود به موقع و بدون هیچ مشکلی دانلود نمایید.

  • پیشنمایش فارسی محصولات

تمامی محصولات دارای پیشنمایش فارسی می باشند و خریداران می توانند محصول مورد نظر را بررسی کنند و خریدی موفق و رضایتمندانه داشته باشند.

  • ارائه بسته نصبی آسان

تمامی قالب های ما دارای بسته نصبی آسان می باشند و براحتی میتوانید با چند کلیک ساده شاهد نصب قالب ها باشید. و یا در صورت اختیار میتوانید نصب قالب ها و افزونه ها را بر عهده آیلین وب قرار دهید تا به صورت رایگان بر روی هاست شما نصب کنیم.

همچنین فیلم آموزش نصب بسته نصبی در داخل تمامی محصولات موجود است.

  • ارائه کتابچه آموزشی

تمامی محصولات آیلین وب دارای کتابچه راهنما می باشند و تمامی جزئیات محصولات و تصویر محصول در تم فارسی در کتابچه قرار داده شده است.

در این کتابچه آموزش نصب و پیکربندی افزونه و قالب هایی که دارای پیکربندی اولیه می باشند قرار داده شده است.

  • ارائه ویدئوهای آموزشی رایگان

در آیلین وب سعی شده است برای هر مطلب آموزشی یک ویدئو آموزشی نیز تولید کند و کار را برای علاقه مندان و تازه کاران راحت تر نماید که این ویدئو های آموزشی در انتهای هر مطلب قرار داده می شود.

  • بازگشت وجه در صورت مشکل

در صورت وجود مشکل در محصولات وجه دریافت شده بدون کم و کسری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد و همچنین یک تخفیف 40 درصدی به خریدار برای کسب رضایت مشتری برای خرید بعدی داده خواهد شد.

ویژگی های ما در یک نگاه

ارائه محصولات 100 درصد اُرجینال + سند
پشتیبانی سریع و قدرتمند
آموزش وردپرس به صورت ویدئو + رایگان
بازگشت وجه در صورت مشکل
ارائه آپدیت های منظم
ارائه بسته نصبی آسان
ارائه کتابچه راهنما
پیشنمایش فارسی محصولات
اسکرول به بالا
طراحی انواع سایت
طراحی انواع سایت با قیمت بسیار ارزان!