آیلین وب

اهداف ما :

ما از دوستدارن شدید وردپرس هستیم که هدف خود را تولید آموزش وردپرس برای علاقه مندان به وردپرس قرار داده ایم و فعالین جدی خود را از سال 97 آغاز کرده ایم.

در آیلین وب قصد داریم که محتوای طراحی سایت با وردپرس را به صورت حرفه ای برای علاقه مندان قرار دهیم و سهم اندکی در موفقیت شما داشته باشیم.

همچنین در آیلین وب میتوانید به صورت کاملا رایگان به ویدئوهای آموزش وردپرس دسترسی داشته باشید و طراحی سایت با وردپرس را شروع کنید.

دلایل انتخاب ما :

سند ارجینال بودن محصولات

تمامی محصولات آیلین وب اورجینال بوده و از سایت های معتبر خریداری و ترجمه شده است و مطمعناً باشید که محصولات نال شده در سایت قرار نمی گیرند.

تمامی محصولات ما قابلیت بروزرسانی دارند و براحتی میتوانید بروزرسانی محصولات را از پنل کاربری خود به موقع و بدون هیچ مشکلی دانلود نمایید.

تمامی محصولات دارای پیشنمایش فارسی می باشند و خریداران می توانند محصول مورد نظر را بررسی کنند و خریدی موفق و رضایتمندانه داشته باشند.

تمامی قالب های ما دارای بسته نصبی آسان می باشند و براحتی میتوانید با چند کلیک ساده شاهد نصب قالب ها باشید. و یا در صورت اختیار میتوانید نصب قالب ها و افزونه ها را بر عهده آیلین وب قرار دهید تا به صورت رایگان بر روی هاست شما نصب کنیم.

همچنین فیلم آموزش نصب بسته نصبی در داخل تمامی محصولات موجود است.

تمامی محصولات آیلین وب دارای کتابچه راهنما می باشند و تمامی جزئیات محصولات و تصویر محصول در تم فارسی در کتابچه قرار داده شده است.

در این کتابچه آموزش نصب و پیکربندی افزونه و قالب هایی که دارای پیکربندی اولیه می باشند قرار داده شده است.

در آیلین وب سعی شده است برای هر مطلب آموزشی یک ویدئو آموزشی نیز تولید کند و کار را برای علاقه مندان و تازه کاران راحت تر نماید که این ویدئو های آموزشی در انتهای هر مطلب قرار داده می شود.

در صورت وجود مشکل در محصولات وجه دریافت شده بدون کم و کسری به حساب مشتری برگشت داده خواهد شد و همچنین یک تخفیف 40 درصدی به خریدار برای کسب رضایت مشتری برای خرید بعدی داده خواهد شد.

ویژگی های ما در یک نگاه