سئوی آسان وردپرس با
Rank Math Pro

Rank Math قدرتمندترین افزونه برای سئوی خودکار سایت شما در موتورهای جستجو هست!

rankmath 1 min

توصیه شده توسط بهترین سئوکارهای جهان!

svgexport 1
svgexport 2
svgexport 6
svgexport 5
svgexport 4
svgexport 3

Rank Math Pro چی هست؟!

Rank Math یک افزونه بهینه سازی موتور جستجو برای وردپرس است که بهینه سازی محتوای خود را با پیشنهادات داخلی بر اساس بهترین روش های پذیرفته شده برای همه آسان می کند. به راحتی تنظیمات مهم سئو را کانفیگ کنید ، کنترل کنید که صفحات قابل فهرست هستند و چگونه می خواهید وب سایت شما در جستجو با داده های ساختار یافته یا اسکیماها نشان داده شود. یادتون باشه که افزونه رنک مث توصیه همه سئوکاران حرفه ای برای وردپرس است.

با سیستم های محبوب سازگاری کامل دارد!

svgexport 11
svgexport 10
svgexport 9
svgexport 8
svgexport 7
svgexport 13
svgexport 12

چه کارهایی میتوانید با رنک مث انجام دهید؟

ابزارهایی که برای راه اندازی وب سایت های موفق به آن نیاز دارید در دسترس شما هستند.

01 Rank Math Setup Wizard

1 - نصب و راه انداز بسیار آسان

Rank Math Pro عملا خودش را پیکربندی می کند. Rank Math دارای یک آسان نصب و پیکربندی گام به گام است که به طور کامل سئو را برای وردپرس کانفیگ می کند.

هنگام نصب ، Rank Math تنظیمات سایت شما را تأیید می کند و تنظیمات ایده آل را برای بهترین عملکرد توصیه می کند. سپس آسان نصب، گام به گام سئو سایت ، پروفایل های اجتماعی ، نمایه های وب مستر و سایر تنظیمات سئو سایت شما را تنظیم می کند.

2 - رابط کاربری تمیز و ساده

افزونه Rank Math Pro برای ارائه اطلاعات مناسب در زمان مناسب به شما طراحی شده است. رابط کاربری ساده ، اما قدرتمند ، اطلاعات مهم مربوط به پست های شما را در کنار خود پست برجسته می کند. با استفاده از این اطلاعات می توانید بلافاصله سئو پست خود را بهبود ببخشید.

Rank Math همچنین دارای پیش نمایش های اسکیما پیشرفته است. شما می توانید از نحوه نمایش پست خود در SERP ، پیش نمایش قطعه های غنی و حتی پیش نمایش نحوه نمایش پست خود در شبکه های اجتماعی ، پیش نمایش کنید.

02 Rank Math User Interface
03 Rank Math Google Webmaster Central Integration

3 - ماژول داخلی برای تجزیه و تحلیل سئو

Rank Math اطلاعات ارزشمندی از Google Search Console درست در داخل داشبورد وردپرس شما ارائه می دهد. شما می توانید کلمات کلیدی را که برای آنها رتبه بندی می کنید ، وضعیت نقشه سایت خود و موارد نمایه سازی را مشاهده کنید. این اطلاعات در نگهداری یک وب سایت با عملکرد بالا بسیار ارزشمند است.

4 - سازگاری کامل با گوگل آنالیتیک (Google Analytics)

بدون اینکه مجبور شوید امکانات داشبورد وردپرس خود را ترک کنید ، به آمار وب سایت خود توجه داشته باشید.

Pro Analytics Integration
Pro Analytics Rank Tracker

5 - ردیاب رنک سایت

حتی اگر تازه، کار خود را با سئو آغاز کرده اید ، همیشه می خواهید بدانید که وب سایت شما در برابر رقابت چگونه عمل می کند. برای رصد عملکرد وب سایت خود در برابر کلمات کلیدی از پیش تعیین شده ، از Rank Math’s Rank Tracker استفاده کنید.

6 - ترفیک سایت را تحت نظر شته باشید

اگر عادت دارید که مرتباً روشهای جدید جستجو در سئو را امتحان کنید یا فقط می خواهید از عملکرد وب سایت خود در طی یک دوره زمانی مطلع شوید ، پس تاریخچه موقعیت به عنوان فرستنده خداست.

در چند هفته یا ماه های اخیر رتبه بندی وب سایت خود را پیگیری کنید.

Pro Analytics Position History
Pro Analytics Rank Tracker

7 - رتبه بندی کلمات کلیدی برای پست ها

بسیاری از اوقات ، دانستن هر کلمه کلیدی که پست شما برای آن رتبه بندی می کند می تواند کاملا روشنگر باشد. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید محتوای خود را بازنویسی کنید تا رتبه بندی را برای آن دسته از کلمات کلیدی دهان پر کردن که فکر می کردید هرگز برای آن رتبه بندی نمی کنید ، بهبود ببخشید.

8 - پیشرفته ترین تولید کننده کدهای اسکیما

Schema Markup (نشانه گذاری اسکیما) اطلاعات بیشتری در مورد وب سایت شما به موتورهای جستجو و کاربران شما ارائه می دهد. با پلاگین Rank Math Pro ، استفاده از داده های ساختاری در پست ها به همان اندازه ساده و راحت است. انواع مختلفی از اسکیما ها پشتیبانی می شود ، و یک دسته پیش فرض نیز می تواند در تنظیمات تنظیم شود.

09 Rank Math Rich Snippet Support
Pro Schema Importer

9 - وارد کردن اسکیماها از سایر وب سایت ها

طرح های اسکیما را از هر صفحه / پست یا URL از وب سایت خود یا هر وب سایت دیگری در اینترنت وارد کنید. با وارد کردن Schema آماده از URL های دیگر ، یک سرآغاز به خود بدهید و مطابق با تنظیمات خود ، تغییراتی ایجاد کنید.

10 - اعتبار سنجی کدهای اسکیما

به راحتی نشانه گذاری Schema خود را در برابر ابزار سرچ کنسول گوگل دقیقاً در داخل داشبورد وردپرس خود بررسی کنید. این روند را بسیار آسان می کند.

Pro Schema Code Validation

همه کارها خودکار است ، بدون اینکه تمام وقت خود را صرف سئو دستی کنید ، به سرعت ترافیک وب سایت خود را رشد دهید!

Pro Schema Builder

11 - تولید کننده اسکیمای سفارشی

فقط با چند کلیک اسکیماهای سفارشی بسازید و چندین اسکیما را به یک پست تک اضافه کنید. هیچ دانش برنامه نویسی برای ایجاد نمودارهای پیچیده اسکیما با پلاگین Rank Math لازم نیست.

12 - الگوهای اسکیما با شرایط نمایش

از شرایط نمایش استفاده کنید تا Schema را در جایی که می خواهید آنها را در وب سایت خود نشان دهید (به عنوان مثال تکی، بایگانی یا کل وب سایت) نشان دهید. الگوهای Schema ایجاد کنید و آنها را با یک کلیک در پست ها وارد کنید. خواص و گروههای املاک را اضافه کنید و همه آنها را با چند کلیک جمع کنید.

Pro Schema Template Display Conditions
10 Rank Math Article Rich Snippets

13 - اسکیمای مقالات

افزودن اسکیماهای مناسب به پست های شما به موتورهای جستجو این امکان را می دهد تا پست های شما را بهتر درک کنند. افزونه Rank Math Pro به طور کامل از اسکیمای نوع مقاله پشتیبانی می کند و می توان با یک کلیک به پست ها اضافه شود.

با افزودن اسکیمای مقالات به پست خود ، احتمال ظاهر شدن آن به عنوان یک کارت غنی در SERP ها را افزایش می دهید ، که به طور چشمگیری میزان کلیک آن را بهبود می بخشد.

مقایسه افزونه های سئو وردپرس

ما در جدول زیر ثابت می کنیم که رنک مث بهترین افزونه سئو وردپرس هست.

[wptb id=12667]

همه کارها خودکار است ، بدون اینکه تمام وقت خود را صرف سئو دستی کنید ، به سرعت ترافیک وب سایت خود را رشد دهید!

دانلود افزونه rank math pro

با توجه با مدیریت جدید وب سایت آیلین وب شما می توانید این دانلود افزونه rank math pro را با کد تخفیف 100درصدی انجام دهید. 

rank math pro schema

برای اطلاعات بیشتر در زمینه rank math pro schema با پشتیبانی در تماس باشید. 

افزونه سئو ویدئو وردپرس

برای این منظور می توانید از افزونه سئو ویدیوی یواست استفاده نمایید.