قالب چندمنظوره رایگان Neve – با 12 دموی فارسی متنوع

neve wp theme

فهرست مطالب

[su_box title=”بخش دمو ها و آپدیت های جدید مقاله” box_color=”#d97560″ radius=”20″]دموی جدید در تاریخ 14/مرداد/1398 اضافه شد[/su_box]

سلامی دوباره خدمت همه دوستان ،امروز با یک قالب رایگان دیگه اومدیم . همانطور که میدونید قالب های رایگان امروزه دست کمی از قالب های غیر رایگان ندارند .قالب رایگان این هفته با عنوان قالب چندمنظوره و فروشگاهی است با نام قالب Neve است . قالب نیو یکی از  قالب هایی است که در نوع خود بسیار زیبا است و با طراحی منحصر به فرد خود کاربران و طرفداران زیادی دارد. قالب رایگان neve با نام یک قالب چندمنظوره ایجاد شده ولی با دموهایی که در اختیار شما گذاشته است میتونید انواع قالب ها را طراحی و پیاده سازی کنید و تیم آیلین وب تصمیم گرفته که هر هفته یک دمو از قالب neve را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهد . خوب بریم سراغ معرفی قالب رایگان Neve ….

هر هفته یک دمو از قالب رایگان Neve برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

قالب رایگان نیو
قالب چند منظروه رایگان neve

قالب چندمنظوره Neve نیو :

قالب چند منظوره Neve در طراحی خود همه سلایق را در نظر گرفته است . قالب نیو برای وردپرس یه تحول بسیار بزرگ است چرا که اگر شما به تنظیمات قالب رجوع کنید خواهید فهمید که از چه امکاناتی برخوردار است . قالب Neve با هدف قالب  های فروشگاهی و خلاقانه ایجاد شده است که شما با دمو هایی که در اختیار دارید میتوانید انواع سایت ها را ایجاد کنید.

قالب Neve را شرکت های نوپا ، سازمان ها و مغازه های کوچک و خیلی از کسب کار های میتوانند استفاده کنند . به همین خاطر شما محدودیتی در ساخت سایت با قالب رایگان نیو نخواهید داشت. و همچنین این قالب رایگان با انواع صفحه ساز های مشهور سازگاری دارد که به راحتی میتوانید صفحه های لندینگ را ایجاد کنید و هیچ نیازی به کد نویسی اختصاصی نخواهید داشت.

مشخصات قالب چند منظوره رایگان Neve نیو :

خصوصیات و امکاناتی که قالب رایگان Neve در اختیار شما قرار میدهد با قالب ها پولی بسیار تفاوت ندارد و تمام اصولی که یک قالب حرفه ای وردپرس از لحاظ سئو باید رعایت کند را داراست .بریم سراغ معرفی امکانات و مشخصاتی که این قالب رایگان نیو در اختیار شما قرار میدهید .

  • طراحی قالب رایگان Neve

یکی از شگفتی هایی که شما در این قالب میبیند طراحی منحصر به فرد قالب است . چرا که شما با مشاهده دموی این قالب به طراحان حرفه ای این قالب پی خواهید برد . و رتبه ای که قالب نیو در طراحی به دست آورده رتبه 9.6 از 10 است که این رتبه بسیار عالی است از لحاظ طراحی که این قالب به دست آورده .

  • سرعت قالب نیو 

امرزه یکی از اولویت هایی که سازندگان قالب باید رعایت کنند سرعت قالب است که بسیار حائز اهمیت است . و قالب نیو هم توانسته امتیاز خوبی از لحاظ سرعت به دست آورد با میانگین امتیاز 9.7 از 10 از سرعت را بدست آورده که بسیار عالی است. سرعت یک قالب اهمیت بسیار زیادی سئوی سایت دارد.

  • بهینه بودن کد نویسی 

قالب Neve از لحاظ کد نویسی هم رتبه خوبی دارد چرا که در کد نویسی آن از کد های اظافه پرهیز شده است . و همچنین این کد نویسی در سرعت هم تاثیر گذاشته .

  • پشتیبانی از صفحه ساز های مشهور

شما برای طراحی صفحه های متفاوت میتوانید از صفحه ساز های خوبی استفاده کنید که قالب neve توانسته در این عرصه هم بسیار خوب عمل کند با صفحه ساز هایی همچون المنتور و ویژوال کامپوزر کاملا هماهنگ باشد .

  • یک فروشگاه ساز بسیار حرفه ای 

همانطور که در مقدمه بهتون گفتم این قالب رایگان تونسته در بسیار از قسمت ها خوب عمل کنه و برای یک سایت فروشگاهی که سنگ تمام گذاشته با سازگاری کامل با ووکامرس شما میتونید یه سایت فروشگاهی ایجاد کنید که از جمله امکانات صفحه تکی محصول را داراست که این بسیار شگفت انگیز است .

  • کاملا سازگار با AMP 

در محتواهایی که شما مینویسید برای زیباتر نوشته شدن کافی است که AMP را نصب کنید و تغییرات را در به وضوح ببینید که در انواع پلتفرم ها به چه زیبایی دیده میشود .

  • کاملا رسپانسیو

خوب الان میگید که الان چرا آیلین وب توی همه توضیحات قالب های میگه کاملا رسپانسیو . کافی است که شما به تعدادی از قالب ها که اسم نمیبرم رجوع کنید و آنها را در گوشی های تلفن همراه خود ببیند که با اسم رسپانسیو بودن قالب عرضه شده اند ولی شما با دیدن قالب ، ترکیب خوبی در موبایل نمی بینید و قالب Neve توانسته که با در واکنش گرا بودن صفحات بسیار عالی کار کند.

قالب رایگان neve توسط شرکت themeisle ایجاد شده که این شرکت در ایجاد چنین قالب های قدرتمندی بسیار خوب ظاهر شده است.

امیدوارم که قالب های رایگان سایت آیلین وب را برای سایت های نوپای خوب انتخاب کنید و آنها را جلو ببرید و ما در تلاشیم که هر هفته حداقل یک قالب رایگان حرفه ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

اگر هر گونه سوال یا پیشنهادی در رابطه با قالب ها و سایت داشتید حتما با ما در میان بگذارید چرا که با تمام وجود پیشنهادات شما را میشنویم و سوالات شما را در کمترین زمان جواب خواهیم داد .

[su_box title=”پیشنمایش های فارسی” box_color=”#4b4b4b” radius=”5″]

دموی اول
دموی اصلی
[su_button url=”http://aylinweb.ir/freethemes/neve/index/” target=”blank” style=”flat” background=”#9b59b6″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]پیشنمایش فارسی[/su_button]
[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/free%20theme/neve/neve-quickstart-index.zip” target=”blank” style=”flat” background=”#2cb20f” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]دانلود بسته نصبی[/su_button]
دموی دوم
دموی رستوران
[su_button url=”http://aylinweb.ir/freethemes/neve/restaurant/” target=”blank” style=”flat” background=”#9b59b6″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]پیشنمایش فارسی[/su_button]
[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/free%20theme/neve/restaurante/restaurante-quickstart.zip” target=”blank” style=”flat” background=”#2cb20f” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]دانلود بسته نصبی[/su_button]

[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/free%20theme/neve/neve.zip” target=”blank” style=”flat” background=”#e74c3c” size=”7″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]دانلود قالب تکی[/su_button]

[su_button url=”https://aylinweb.com/quickstart-install-tutorial/” target=”blank” style=”flat” background=”#8e44ad” size=”7″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: video-camera”]آموزش نصب بسته نصبی قالب وردپرس[/su_button]

[/su_box]

۳ دیدگاه دربارهٔ «قالب چندمنظوره رایگان Neve – با 12 دموی فارسی متنوع;

دیدگاهتان را بنویسید