جذب مشتری فراوان

جذب مشتری فراوان

فهرست مطالب

در این نوشتار کاربردی، قصد داریم تا در مورد جذب مشتری فراوان به صورت کامل و مفصل با شما همراهان گرامی صحبت نماییم و اصلی ترین مواردی که در جذب مشتری فراوان موثر و مفید می باشند را خدمت شما توضیح دهیم. از شما درخواست داریم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اگر در این زمینه نیازمند مشاوره هستید با ما در تماس باشید.

09120647344

 

امروزه شاهد افراد و شرکت های مختلفی هستیم که در حوزه ها و شاخه های گوناگون مشغول فعالیت در زمینه ی حرفه ی خود می باشند. بعضی از آن ها به این صورت خدمت رسانی می نمایند که محصولات، کالاها و یا سرویس هایی را به مشتریان خود ارائه داده و یا بهتر بگوییم به آن ها می فروشند و در قبال موارد ذکر شده، مبلغ و یا دستمزدهایی را دریافت می نمایند.

هر کدام از این گروه ها مایل هستند که مشتری بیشتری را داشته باشند و از این طریق بتوانند میزان فروش و در نهایت سود فعالیت های خود را بالاتر ببرند.

 

موضوع فروش و فروشندگی یک موضوع کاملا علمی و تخصصی شده است.

باید گفت که موضوع فروش و فروشندگی چه در دنیای واقعی و چه فروشگاه های آنلاین و اینترنتی که تقریبا در همه جا مشغول به فعالیت می باشند، یک موضوع کاملا علمی و تخصصی شده است. از طرفی دیگر، زمان مناسبی در اختیار افراد و شرکت های مختلف نیست که بتوانند این موضوعات را با آزمون و خطا مورد آزمایش قرار داده و به این صورت تجربه هایی را کسب نمایند.

در این دنیای پیشرفته، هر لحظه می تواند ارزش بسیار زیادی را برای این گروه ها و فروشگاه ها داشته باشد. ما در مقاله ی خود قصد داریم تا بهترین توضیحات و راهنمایی های مربوط به جذب مشتری فراوان را به شما عزیزان ارائه نماییم.

اگر سایت فروشگاهی دارید مقاله افزایش فروش سایت فروشگاهی را مطالعه نمایید.

لازم است در این راه با تیم ها و گروه های خبره ی این حرفه همکاری داشته باشید

لازم است در این راه با تیم ها و گروه های خبره ی این حرفه همکاری داشته باشید و از نظرات تخصصی آن ها استفاده نمایید.

قبل از این که به ارائه توضیحات تخصصی و جزئیات مربوط به جذب مشتری فراوان بپردازیم، لازم می دانیم که این مطلب را حضور شما عرض نماییم که تیم های فراوانی در حوزه مشاوره فروش و ارائه راهنمایی های مربوط به جذب مشتری فراوان، مشغول فعالیت می باشند.

شما و دیگر شرکت های موجود باید در بین این گروه ها به دنبال آن تیم هایی باشند که هم تخصص و دانش این حوزه را دارند و هم در این شاخه از تجربه و سابقه ی مناسبی نیز برخوردار می باشند.

یکی از بهترین گروه هایی که در حوزه ی جذب مشتری فراوان فعالیت داشته و ما قصد داریم که آن را به شما عزیزان معرفی نماییم، گروه هشت می باشد. در حال حاضر، گروه هشت یکی از فعال ترین و با تجربه ترین گروه های حوزه ی مشاوره و ارائه راهنمایی های مربوط به جذب مشتری فراوان می باشد.

در ادامه و برای این که سوژه ی جذب مشتری فراوان را به خوبی مورد بسط قرار دهیم و آن را در بهترین حالت تفهیم نماییم، تصمیم داریم که اصلی ترین مواردی که در رابطه با جذب مشتری فراوان می باشند را به صورت چند تیتر بیان نموده و در هر کدام از قسمت های متن خود، آن ها را توضیح دهیم.

خواهشمند است تا پایان مقاله ی جذب مشتری فراوان با ما همراه باشید.

اصلی ترین سوژه های مورد بحث در نوشتار کاربردی جذب مشتری فراوان به شرح ذیل می باشند:

آیا در زمینه ی مهم ترین راهکارهای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

فروشگاه شیک

داشتن فعالیت در رسانه های اجتماعی

مراقبت کردن از مشتری

آیا راضی نگه داشتن مشتری ها کار آسانی می باشد؟

بهتر است از هدایا و تخفیف ها استفاده نمایید.

حمل و نقل رایگان در کنار فروش برخی از محصولات فروشگاهی

آیا در زمینه ی بازاریابی رایانه ای به عنوان شیوه ای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی مهم ترین اقدام هایی که دارای تاثیراتی غیر مستقیم روی جذب مشتری فراوان می باشند، اطلاعاتی دارید؟

بهتر است تا اهداف فروش را مشخص نمایید.

شما می توانید اهداف مورد نظر را به بخش‌های کوچکتر تقسیم نمایید.

بهتر این است که  نیازهای مشتری را به او بفروشید. 

به مشتریان خود توجه داشته باشید.

باید  فروش هدفمند داشته باشید.

بهتر است تا قانون: بپرس، گوش کن و سپس عمل کن را مورد رعایت قرار دهید.

باید همواره  به دنبال یادگیری بیشتر باشید.

بهتر این است که نگرش مثبتی به کار خود داشته باشید.

سعی نمایید با مشتریان خود در یک تیم باشید.

سخن پایانی

 

آیا در زمینه ی مهم ترین راهکارهای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی مهم ترین راهکارهای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی مهم ترین راهکارهای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

در قسمت آغازین از متن کاربردی خود در زمینه ی جذب مشتری فراوان، قصد داریم تا راهکارهای موثری که سبب جذب مشتری شده و از طرفی کمترین هزینه ها را برای شما دارند، حضور شما عزیزان معرفی نموده و هر کدام از آن ها را به اختصار توضیح دهیم.

از شما درخواست داریم تا در این قسمت و با معرفی این شیوه های کاربردی با ما همراه باشید.

اصلی ترین شیوه های مفید موثر در جذب مشتری فراوان و با صرف هزینه های مناسب به شرح ذیل می باشند:

فروشگاه شیک

فروشگاه شیک
فروشگاه شیک

انسان به صورت فطری و غریزی در اولین برخورد با هر چیزی، ظاهر آن چیز بیشتر در ذهنش ثبت می شود و بر اساس ظاهر در مورد آن قضاوت نیز می کند. پس شما به منظور جذب مشتری فراوان، لازم است در آغاز این سوال را از خود بپرسید که آیا سایت کاری شما جذابیت خوبی دارد، یا خیر.

طراحی کردن یک سایت و فروشگاه اینترنتی یک مساله حساب شده و در واقع مشکلی می باشد و باید با حساسیت و دقت بالا انجام شود. زیرا در صورت زشت و نامناسب بودن طراحی، مخاطبان و کاربران نیز به سادگی سایت و فروشگاه مورد نظر را رها می کنند.

بر اساس برخی نظریه های جامعه شناسی و روانشناختی، اکثر مشتری ها ظرف مدت سه ثانیه از آشنائی با یک محصول، تصمیم بر خریدن و یا نخریدن آن محصول می گیرند.

پس شما به منظور جذب مشتری و ایجاد تصویر مثبت از محصول مورد نظرتان، واجب است که به ظاهر سایتتان بیش از پیش اهمیت دهید تا تاثیر خود را در ذهن مشتری بگذارد.

پیشنهاد می کنیم از پست راه های جذب مشتری در فضای مجازی دیدن کنید.

در شرایطی که ظاهر سایت و فروشگاه شما نتواند نظر مثبت مشتری ها را جلب نماید

زیرا در شرایطی که ظاهر سایت و فروشگاه شما نتواند نظر مثبت مشتری ها را جلب نماید، بدون هیچ دلیل خاصی از خرید محصول ارائه شده در فروشگاه شما منصرف می شوند و شما به همین راحتی مشتری خود را از دست خواهید داد. البته دقت نظر داشته باشید که این از دست دادن یک مشتری برای همیشه می باشد، نه این که موقتی باشد.

یکی از اشخاص معروف و شناخته شده ای که به عنوان مدیر عامل یکی از شرکت های تجارت الکترونیکی فعالیت داشته است، بر این موضوع اعتقاد دارد که سایت و یا وب سایت یک فروشگاه به عنوان یک نماینده از آن فروشگاه نقش مهمی را ایفا می کند

و در نتیجه با در نظر داشتن این موضوع، لازم می باشد که فروشگاه اینترنتی شما به اندازه ای شیک، جذاب و زیبا باشد که نگاه هر مشتری به آن خیره شود و این موضوع زمانی مهم تر جلوه می کند که کار و محصول شما زینتی باشد.

زیرا اگر کسی در پی خریدن یک لباس زیبا باشد، اما در مقابل با یک فروشگاه زشت و بد ظاهر برخورد کند، قطعا از خرید کردن انصراف می دهد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گستردگی آن در تمام نقاط جهان، هزاران فروشگاه اینترنتی برای هر محصولی وجود دارد و قطعا؛ مشتری فروشگاهی بیشتر است که ظاهری زیبا، شیک و مورد پسند داشته باشد و در نتیجه می توان گفت که یک فروشگاه زیبا قابلیت اطمینان بیشتری دارد.

مطلب پیشنهادی :
راه های جذب مشتری در فضای مجازی

داشتن فعالیت در رسانه های اجتماعی

داشتن فعالیت در رسانه های اجتماعی
داشتن فعالیت در رسانه های اجتماعی

بازاریابی اینترنتی محصولات همیشه یکی از بهترین روش ها برای جذب مشتری فراون است.

یکی از راه های موفقیت در راه تجارت و اقتصاد، تبلیغات می باشد. در حقیقت می توان گفت که شما از طریق رسانه های اجتماعی می توانید شرایط را برای پیشرفت کار خود فراهم کنید.

اگر چه شما برای رسیدن به این خواسته می بایست هزینه ای را پرداخت نمائید، اما در مدت زمان کوتاهی می توانید نتیجه و تاثیر شگرف تبلیغ در رسانه های اجتماعی را در پیشرفت روز افزون کار خود مشاهده نمائید.

تولید و تهیه کردن محتواهای حیرت آور، یکی از نکاتی می باشد که رسانه های اجتماعی به عنوان فن و فوت کار خود استفاده می کنند. از یک طرف لازم است که وب سایت شما جذاب و زیبا باشد، به گونه ای که مردم در پی فروشگاه شما باشند و از طرفی دیگر در صورتی که شما برای رسانه های اجتماعی محتوا را مدیریت کنید، شما صاحب یک کانال بازاریابی رایگان شده اید.

در ادامه می خواهیم ترفندهای جذب و جلب مشتری به فروشگاه های اینترنتی را برای شما عرضه کنیم:

کاربران و مشتری ها را سرگرم کنید:

شما می توانید با سوال کردن از مشتری ها و پاسخ دان به نظریاتشان، آن ها را سرگرم کنید و توجه آن ها را به طرف خود جلب نمائید.

رسانه تبلیغاتی کار خود را بر طبق کسب و کار خود گزینش کنید:

سعی کنید، بیشتر از هر چیز دیگری روی Facebook  و Pinterest متمکز شوید. زیرا این دو مورد، میزان زیادی از ترافیک را به طرف فروشگاه های آنلاین هدایت می نمایند، یعنی برای Facebook،  55 درصد و برای Pinterest، ۲۵ درصد

به کار بردن طرح های گرافیکی:

تمام تلاش خود را بکنید که بیشتر مطالب خود را با کمک گرفتن از عکس انتشار دهید. زیرا عکس ها 50 درصد بیشتر از بقیه موارد برای سرگرمی جوابگو بوده اند.

مراقبت کردن از مشتری

مراقبت کردن از مشتری
مراقبت کردن از مشتری

یک روش به منظور جذب مشتری فراوان، مراقبت کردن از مشتری های برجسته و کارآمد می باشد و این جمله پر معنی را همیشه ایام به خاطر بسپارید که می گوید: هیچ تبلیغاتی نمی تواند جای مشتری راضی را بگیرد.

کاری کنید که آن ها تجربه ای به یاد ماندنی از فروشگاه شما داشته باشند. بر اساس برخی از تحقیقات که در این زمینه صورت گرفته است، این چنین نتیجه گیری شده است که در بین افرادی که به سایت و فروشگاه آنلاین شما مراجعه می نمایند، 45 درصد از آن ها اگر برای سوالات مطرح شده ی آن ها پاسخ هایی مناسب را ارائه نکنید و یا در ارائه جواب به پرسش های آن ها، تاخیر داشته باشید، خریدی که قرار بوده است از شما و مجموعه شما انجام دهند را لغو می نمایند و به دنبال مجموعه ای دیگر برای برآورده نمودن نیازهای خود خواهند بود.

پس رضایت مشتری ها از مهم ترین موارد می باشد و یکی از موارد مهم در جلب این رضایت، پاسخدهی به سوالاتی می باشد که از سوی هر کدام از آن ها ارائه شده است. یکی از موضوعاتی که نباید اثرگذاری آن را نادیده بگیرید، همین مراقبت از مشتری ها و مخاطب های فروشگاه اینترنتی شما می باشد.

آیا راضی نگه داشتن مشتری ها کار آسانی می باشد؟

آیا راضی نگه داشتن مشتری ها کار آسانی می باشد؟
آیا راضی نگه داشتن مشتری ها کار آسانی می باشد؟

در قسمت قبل در مورد رضایت مشتری ها با شما صحبت نمودیم و به شما عزیزان گفتیم که در موضوع جذب مشتری فراوان، یکی از موارد اساسی، همین جلب رضایت مخاطب ها و مشتری ها می باشد. اما سوالی که در این بخش مطرح می شود و می خواهیم در مورد آن صحبت نماییم، این است که آیا این جلب رضایت می تواند ساده و راحت باشد.

یک موضوع مهم را در این قسمت مطرح می نماییم و آن در این زمینه می باشد که بیشتر از نصف مخاطبین و مشتری هایی که به فروشگاه و مجموعه ی شما، چه به صورت حضوری و به ویژه اینترنتی مراجعه می نمایند، به دنبال نقطه ضعف هایی هستند که در شما و یا مجموعه شما وجود دارند. این عامل می تواند راضی نگه داشتن آن ها را به کاری نسبتا سخت تبدیل نماید.

آن ها خیلی در فکر نقطه های قوت فروشگاه شما نیستند. در این بین آن ها از تجربیات قبلی نیز برخوردار هستند که در مواقع مراجعه به شما و زمان هایی که قصد خرید را دارند، همه ی آن تجربه ها را به کار می گیرند تا خریدی موفق و پرسود داشته باشند. این موضوع نیز می تواند مقداری بر سخت شدن جلب رضایت آن ها موثر باشد.

در ازای یک مشتری که از فروشگاه و یا خدمات ارائه شده ی مجموعه ی شما ناراضی می باشد، باید بهایی معادل 12 مشتری راضی را بپردازید

معمولا در بیان این موضوع و رضایت مشتری، این چنین جمله ای بیان می شود که شما در ازای یک مشتری که از فروشگاه و یا خدمات ارائه شده ی مجموعه ی شما ناراضی می باشد، باید بهایی معادل 12 مشتری راضی را بپردازید. یعنی نارضایتی برخی از مشتری ها تا این اندازه مهم و حساس می باشد.

پس شما باید در مجموعه و فروشگاه خود به این اطمینان دست پیدا نمایید که همه مشتری ها از خدمات و مجموعه ی شما رضایت کامل را دارند. بهتر است در این خصوص همه ی کارهای خوب، مفید و مناسب را صورت دهید تا بتوانید رضایت آن ها را جلب نمایید.

در این صورت است که مشتری ها خودشان و با پای خودشان به سراغ شما و فروشگاه شما می آیند؛ چه این فروشگاه واقعی و حضوری باشد و چه شما خدمات و محصولات خود را به شکل اینترنتی به آن ها عرضه نمایید.

در این راه برخی از تیم های متخصص و دارای دانش روز دنیا هستند که می توانند به شما مدیر و مالک گرامی کمک نمایند تا بتوانید رضایت مشتری ها و مخاطب های خود را به خوبی جلب نموده و در نهایت بهترین و بیشترین فروش را داشته باشید.

آن ها یکی از عوامل موثری هستند که می توانند جذب مشتری فراوان را برای شما به ارمغان بیاورند.

یکی از تیم های خبره و با تجربه در این حوزه، گروه هشت می باشد که از نیروهای با سابقه و متخصص برای جذب مشتری تشکیل شده است. شما می توانید در اسرع وقت با آن ها تماس بگیرید و از مجموعه نظرات کارشناسی شده ی ایشان بهره مند شوید.

بهتر است از هدایا و تخفیف ها استفاده نمایید

بهتر است از هدایا و تخفیف ها استفاده نمایید
بهتر است از هدایا و تخفیف ها استفاده نمایید

یکی از راهکارهای دیگری که می توانید برای جذب مشتری فراوان از آن بهره مند شوید، کمک گرفتن از برخی از هدیه ها و اعمال یک سری تخفیف ها می باشد.

در حقیقت خیلی از مشتری ها عاشق این گونه تخفیف ها و هدیه ها (هر چند ناچیز هم باشند) هستند. علت این موضوع این نیست که آن ها کمی پول برای خودشان حفظ و ذخیره می کنند و آن را به شما نمی دهند، بلکه برخی از مکانیزم های روانشناسی نیز روی آن ها اثر گذاشته و سبب می شوند تا ایشان حس خوشایندی را تجربه نمایند.

همه ی دنیا می دانند که شنیدن واژه هایی مانند رایگان، تخفیف و هدیه های همراه محصولات فروخته شده چه احساس شیرینی را برای افراد بر می انگیزند.

این واژه ها می توانند به خوبی مخاطب های شما را تحریک نمایند و آن ها را به خریدارانی پر و پا قرص تبدیل نمایند. به این صورت است که جذب مشتری فراوان برای شما رخ خواهد داد.

البته بهتر است تا در مورد همین شیوه ها و پارامترهای تحریک کننده نیز به سراغ افراد و یا تیم هایی خبره بروید که در این حوزه دانش مناسبی داشته و از تجربه خوبی نیز برخوردار باشند. ما در این خصوص اعضای خبره ی گروه هشت را به شما پیشنهاد می دهیم. آن ها در کار خود بسیار حرفه ای و با سابقه می باشند.

مطلب پیشنهادی :
راه های جذب مشتری در فضای مجازی

حمل و نقل رایگان در کنار فروش برخی از محصولات فروشگاهی

حمل و نقل رایگان در کنار فروش برخی از محصولات فروشگاهی
حمل و نقل رایگان در کنار فروش برخی از محصولات فروشگاهی

ما می توانیم از این پارامتر در کنار فروش کالا و یا خدمات خود استفاده نماییم. آن ها این گونه تصور می نمایند که این امتیاز به عنوان یک هدیه ارزشمند به آن ها داده شده است و در حقیقت می تواند یک تنوع تخفیف را برای آن ها داشته باشد.

خیلی از افراد زمانی که در فضای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی مشغول خرید می باشند و در انتهای کار و قبل از قطعی شدن خرید خود، متوجه موضوع هزینه های مربوط به ارسال مرسولات می شوند، خریدهای صورت گرفته خود را لغو می نمایند. آن ها نمی توانند پرداخت این هزینه ها را بپذیرند.

پس این روش یعنی رایگان نمودن حمل و نقل محصولات نیز می تواند در جذب مشتری فراوان بسیار مفید و موثر باشد.

البته در صورتی که می خواهید جزئیات مناسب تر و کامل تری را در رابطه با این شیوه های جذب مشتری فراوان دریافت نمایید، به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم که با اعضای خبره ی تیم هشت مشورت داشته باشید تا آن ها دقیق ترین مشاوره ها و راهنمایی ها را به شما ارائه نمایند.

از شما مخاطبین گرامی درخواست داریم که در بخش های بعدی این نوشتار که در زمینه ی جذب مشتری فراوان می باشد نیز با ما همراه باشید.

آیا در زمینه ی بازاریابی رایانه ای به عنوان شیوه ای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی بازاریابی رایانه ای به عنوان شیوه ای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی بازاریابی رایانه ای به عنوان شیوه ای موثر برای جذب مشتری فراوان اطلاعاتی دارید؟

همان گونه که دقت داشتید، در قسمت قبلی از نوشتار کاربردی جذب مشتری فراوان در مورد برخی از روش ها و شیوه های مناسب و مرسوم که سبب جذب مشتری فراوان برای فروشگاه ها و به خصوص مراکز فروش اینترنتی می شوند، با شما همراهان گرامی صحبت نمودیم.

اینک و در بخش دیگری از مقاله ی خود قصد داریم تا موضوع بازاریابی رایانه ای را به عنوان یک شیوه ی کارآمد برای جذب مشتری فراوان مورد توضیح قرار دهیم. از شما عزیزان درخواست داریم تا در تشریح این روش موثر و ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

شما می توانید به عنوان تیر آخر و شیوه ی مناسب دیگری برای جذب مشتری فراوان از بازاریابی رایانه ای استفاده نمایید. در حقیقت شما نباید این فاکتور و ابزار مناسب را نادیده گرفته و آن را از دست دهید. این شیوه از روش های ارزان قیمت و البته بسیار مفید و موثر می باشد.

زمانی که شما بتوانید در مرحله های مربوط به ثبت نام و عضویت مشتری هایتان، آدرس ایمیل آن ها را نیز دریافت کرده و در بانک های اطلاعاتی خود ثبت نمایید، به این صورت شما یک بازاریابی اینترنتی یا رایانه ای را انجام داده اید.

نگرش بهتر و مثبت تر

بر اساس آمار و تحقیقات صورت گرفته در زمینه ی این اقدام، 54 درصد از این افراد در مورد شرکت هایی که ایمیلشان را نیز ثبت می کنند، دارای نگرش بهتر و مثبت تری بوده اند.

جالب است، زمانی که به آن ها ایمیل می دهید، در حدود 71 درصد آن ها ایمیل های مرکز فروشگاهی شما را پاسخ می دهند و نظر آن ها این است که نخستین ایمیل دریافت شده از سوی شما را به یاد دارند. یعنی شما در ذهن آن ها قرار داشته و در آن جا تثبیت شده اید.

در رابطه با موضوع بازاریابی رایانه ای که می تواند تاثیر بسیار خوبی در جذب مشتری فراوان داشته باشد، چند راهکار ساده را برای شما عزیزان معرفی می نماییم. لطفا با دقت به این شیوه ها توجه نمایید و در اجرای آن ها کوشا باشید.

مهم ترین راهکارها در خصوص شیوه ی بازاریابی رایانه ای به این صورت می باشند:

در مورد محصولات و کالاهایی که جدیدا به سبدهای شما اضافه شده است، برای آن ها ایمیل ارسال نمایید.

به این صورت شما به آن ها خبر داده اید.

در مورد فروش های ویژه و یا تخفیف هایی که دارید، آن ها را در جریان قرار دهید. این کار را می توانید با ابزاری مانند ارسال ایمیل و دیگر شیوه های مشابه صورت دهید.

بعد از هر باری که آن ها از شما خریدی را انجام می دهند، ایمیل هایی را برایشان بفرستید که هم از خرید آن ها ممنون هستید و هم می توانید دیگر کالاهای مشابه با محصول خریداری شده را به آن ها معرفی نمایید.

به این صورت این افراد برای خریدهای بعدی نیز وسوسه می شوند.

در بین افراد مراجعه کننده، ممکن است که برخی از مخاطبین مدت زیادی باشد که به وب سایت شما سری نزده باشند. می توانید برای آن ها نیز ایمیل هایی ارسال نمایید. به این صورت می توانید تخفیف های موجود را نیز به اطلاع آن ها برسانید. این اقدام می تواند سبب شود که آن ها دوباره به وب سایت شما مراجعه داشته باشند.

می توانید در مورد محصولات خود اطلاعاتی تخصصی را به مشتری های خود ارائه نمایید

می توانید در مورد محصولات خود اطلاعاتی تخصصی را به مشتری های خود ارائه نمایید و کاری کنید تا آن ها به خاطر همین موارد تخصصی به فروشگاه مجازی و یا واقعی شما برگردند و نسبت به خرید از شما وسوسه شوند.

همه ی این روش های رایانه ای می توانند سبب جذب مشتری فراوان برای فروشگاه یا مرکزهای فروش شما شوند. بهتر است در مورد این روش های بازاریابی نیز با تیم های حرفه ای و با تجربه همکاری و مشورت داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه ها را از بازاریابی رایانه ای خود دریافت نمایید.

یکی از برترین و با سابقه ترین این تیم ها، گروه هشت می باشد.

خواهشمند است که قسمت های آتی از مقاله ی جذب مشتری فراوان را از دست ندهید و در ادامه نیز ما را همراهی نمایید. در دیگر بخش های این متن قصد داریم که موارد مهم و جالب دیگری را برای شما تشریح نماییم.

آیا در زمینه ی مهم ترین اقدام هایی که دارای تاثیراتی غیر مستقیم روی جذب مشتری فراوان می باشند، اطلاعاتی دارید؟

آیا در زمینه ی مهم ترین اقدام هایی که دارای تاثیراتی غیر مستقیم روی جذب مشتری فراوان می باشند، اطلاعاتی دارید؟
آیا در زمینه ی مهم ترین اقدام هایی که دارای تاثیراتی غیر مستقیم روی جذب مشتری فراوان می باشند، اطلاعاتی دارید؟

همان طور که دقت داشتید، در بخش پیشین از این نوشتار کاربردی در مورد بازاریابی رایانه ای و میزان تاثیرات آن روی جذب مشتری فراوان با شما عزیزان صحبت داشتیم. اکنون و در قسمت دیگری از مقاله ی جذب مشتری فراوان، به دنبال بررسی شیوه های دیگری هستیم که می توانند روی موضوع جذب مشتری فراوان موثر باشند.

خواهشمند است در توضیح این اقدام ها و قسمت دیگری از متن نیز ما با ما همراه باشید.

مهم ترین اقدام هایی که در این حوزه می توانید انجام دهید، به شرح ذیل می باشند:

* بهتر است اهداف فروش را مشخص نمایید.

* شما می توانید اهداف مورد نظر را به بخش‌های کوچکتر تقسیم نمایید.

* بهتر این است که  نیازهای مشتری را به او بفروشید.

* به مشتریان خود توجه داشته باشید.

* باید  فروش هدفمند داشته باشید.

* بهتر است که قانون: بپرس، گوش کن و سپس عمل کن را مورد رعایت قرار دهید.

* باید همواره  به دنبال یادگیری بیشتر باشید.
* بهتر این است که نگرش مثبتی به کار خود داشته باشید.
* سعی نمایید تا با مشتریان خود در یک تیم باشید.

در ادامه در مورد هر کدام از این راهکارها توضیحاتی را ارائه خواهیم داد. لطفا با ما همراه باشید.

بهتر است که اهداف فروش را مشخص نمایید

بهتر است که اهداف فروش را مشخص نمایید
بهتر است که اهداف فروش را مشخص نمایید

باید این موضوع را تعیین نمایید که شما چه اقدام هایی را صورت می دهید که از دیگر رقیب های خود متمایز می شوید.

باید وضعیت نزدیک شدن خود به بازارهای هدف را برای خود تعیین نمایید.

این موضوع را نیز مشخص نمایید که چه افرادی به مجموعه کالاها و یا خدمات ارائه شده از سوی شما نیاز دارند.

مطلب پیشنهادی :
راه های جذب مشتری در فضای مجازی

در صورتی که بتوانید این موضوعات را به صورتی شفاف تعیین نمایید، یک گام مناسب به جذب مشتری فراوان نزدیک تر شده اید. بهتر است این راهکار را با ارائه راهنمایی های تیم های خبره مانند گروه هشت، بارها تمرین نمایید.

شما مخاطب گرامی در حال مطالعه ی مقاله ای کاربردی در مورد جذب مشتری فراوان هستید. لطفا بخش های بعدی این متن را از دست ندهید و ما را همراهی نمایید. در قسمت های باقیمانده از این مقاله، تصمیم داریم تا موارد کاربردی دیگر را در زمینه ی جذب مشتری فراوان با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

شما می توانید اهداف مورد نظر را به بخش‌های کوچکتر تقسیم نمایید

شما می توانید اهداف مورد نظر را به بخش‌های کوچکتر تقسیم نمایید
شما می توانید اهداف مورد نظر را به بخش‌های کوچکتر تقسیم نمایید

باید جزئیات آن چیزهایی را که می خواهید و آن ها را به عنوان اهداف و مقاصد خود مورد انتخاب قرار داده اید را مشخص نمایید. مثلا تعیین نمایید که دنبال چه میزان سود ماهیانه و یا سود در هر فروش می باشید. به این صورت بهتر می توانید وضعیت پیشرفت و سوددهی کار خود را مورد ارزیابی قرار دهید.

وقتی هدف ها و زیرشاخه های آن ها کاملا شفاف و مشخص شده باشند، تمرکز شما روی آن ها بهتر خواهد بود و با شرایط مناسب تر و سرعت بهتری به سوی آن ها پیش خواهید رفت. در نهایت این تلاش ها به جذب مشتری فراوان منجر شده و شما با تعداد بالای مشتری های خود سود مناسبی را کسب خواهید نمود.

تیم های با تجربه ای مانند گروه هشت می توانند دقیق ترین مشاوره ها و راهنمایی ها در حوزه ی این شیوه ی کاربردی را در اختیار شما قرار دهند.

بهتر این است که  نیازهای مشتری را به او بفروشید

بهتر این است که  نیازهای مشتری را به او بفروشید
بهتر این است که  نیازهای مشتری را به او بفروشید

باید همواره این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که مخاطبین و مشتری ها به دنبال خرید آن کالا یا خدماتی هستند که تصور می کنند به آن ها نیاز دارند. در واقع کمتر پیش می آید که آن ها چیزی را بی دلیل و بیهوده خرید نمایند.

باید تلاش شما در این مسیر باشد که بتوانید آن ها را نسبت به این مسئله متقاعد نمایید. یعنی افراد متقاعد شوند که به کالاهای معرفی شده از سوی شما نیاز زیادی دارند. در این راه می توانید از مزیت های آن محصولات صحبت نمایید و تاثیر آن ها روی کاهش هزینه ها را بیان نمایید.

حتی برخی از کالاها می توانند در موضوعات زمان و وقت شما نیز صرفه جویی ایجاد نمایند و از این بابت خیلی با ارزش هستند. بعضی از کالاها نیز مشکلات مهمی را از مخاطب های شما حل می نمایند. باید این موارد را به خوبی معرفی نمایید.

کارشناس های با سابقه ای که در گروه هشت حضور دارند، می توانند شما را در چگونگی به کارگیری این شیوه های نوین راهنمایی و مشاوره نمایند. پس در اسرع وقت با گروه هشت تماس برقرار نمایید.

به مشتریان خود توجه داشته باشید

به مشتریان خود توجه داشته باشید
به مشتریان خود توجه داشته باشید

بهتر است در این راستا پیگیر رفع نیازهای آن ها و برآورده کردن خواسته های ایشان باشید. بخش هایی را به عنوان خدمات مربوط به مشتری ها راه اندازی نمایید تا آن ها متوجه مهم بودن خود شده و بفهمند که شما به ایشان توجه دارید. در این صورت وضعیت فروش و بازار خود را به خوبی حفظ نموده و از طرفی با جذب مشتری فراوان نیز روبرو خواهید شد.

این شیوه ی با ارزش نیز به راهنمایی های ارائه شده از سوی تیم های با تجربه و خبره نیاز دارد. در حال حاضر یکی از برترین تیم ها برای ارائه این مشاوره ها، گروه هشت می باشد که دارای اعضایی خبره و متخصص می باشد.

باید فروش هدفمند داشته باشید

باید فروش هدفمند داشته باشید
باید فروش هدفمند داشته باشید

باید در هر گام از فعالیت های خود متوجه این مسئله باشید که مشغول چه نوع فعالیت و خدمات رسانی هستید. علت انجام این کارها چیست؟ افرادی که موارد هدف فروش و یا کالاهای شما هستند چه کسانی می باشند؟

آیا برای آن ها پیامی دارید؟ هدف از ارسال این پیام ها به مخاطبین شما چیست؟

با چه محرک هایی می توانید آن ها را برای خرید متقاعد نمایید؟

این ها موارد مهمی هستند که شما باید پاسخی منطقی برایشان داشته باشید تا وضعیت جذب مشتری فراوان شما بهتر شود. می توانید از راهنمایی تیم های با سابقه که دارای علم و تخصص مناسب در این حوزه می باشند، استفاده نمایید. اعضای خبره ی گروه هشت می توانند به خوبی به شما مشاوره دهند.

بهتر است که قانون: بپرس، گوش کن و سپس عمل کن را مورد رعایت قرار دهید

بهتر است که قانون: بپرس، گوش کن و سپس عمل کن را مورد رعایت قرار دهید
بهتر است که قانون: بپرس، گوش کن و سپس عمل کن را مورد رعایت قرار دهید

در حقیقت این سه واژه می توانند موفقیت را برای شما خلاصه نمایند. باید سوالاتی حساب شده داشته باشید. مهارت های شنیداری خود را نیز به خوبی تقویت نمایید. سوالاتی را مطرح نمایید که مشتری فکر کند که قصد کمک به او را دارید. باید او متوجه شود که شما برایش اهمیت قائل هستید.

باید همواره  به دنبال یادگیری بیشتر باشید

باید همواره  به دنبال یادگیری بیشتر باشید
باید همواره  به دنبال یادگیری بیشتر باشید

بهتر است تا نقطه ضعف های خود و شرایط کاری خود را مشخص نمایید. باید برای پیشرفت خود هدف هایی داشته باشید و شاید مجبور شوید تا کارهایی که به آن ها علاقه ندارید را انجام دهید.

همه ی این ها برای این است که تصویر یک فروشنده ی موفق را در ذهن خود نگهداری نمایید. به مانند یک اسفنج باشید و موارد مفید برای پیشرفت خود را جذب نمایید. در نهایت برای این که در این حرفه موفق باشید، باید قسمتی از زمان روزانه ی خود را به مطالعه بپردازید.

بهتر این است که نگرش مثبتی به کار خود داشته باشید

بهتر این است که نگرش مثبتی به کار خود داشته باشید
بهتر این است که نگرش مثبتی به کار خود داشته باشید

شما می توانید نگرش های خود را مورد کنترل قرار دهید و به این صورت بر ترس های احتمالی خود چیره شوید. برخی از باورها می توانند سبب محدود شدن موفقیت های شما شوند. باید آن عقیده ها را تغییر دهید. در مورد افکار خود آگاهی کامل داشته باشید و موارد تضعیف کننده را از بین ببرید.

یکی از مهم ترین ابزارها در فروش های موفق، همین نگرش های مثبت می باشد. پس باید موارد مثبت، انگیزشی و  خوش بینانه را انتخاب نمایید.

در این راستا تیم های با تجربه ای مانند گروه هشت نیز در کنار شما بوده و از هیچ گونه راهنمایی و ارائه مشاوره دریغ نمی کنند.

سعی نمایید که با مشتریان خود در یک تیم باشید

نباید تنها قصد شما این باشد که کالاها را به مشتری بفروشید. در این رابطه باید احساس خوبی را در آن ها ایجاد نمایید. در این صورت متوجه می شوند شما در تیم ایشان هستید.

به همین خاطر می توانید نقش یک مشاور دلسوز و کاربلد را بازی نمایید تا اعتماد ایشان بیشتر از پیش جلب شده و شما با جذب مشتری فراوان مواجه شوید.

اگر او را به خوبی راهنمایی نمایید، اعتمادشان جلب شده و احساس رضایت بیشتری را خواهند داشت.

در این راه نیز می توانید از افراد خبره ی حاضر در گروه هشت استفاده نموده و به راهنمایی های ارائه شده از سوی آن ها گوش دهید.

سخن پایانی

در این قسمت، مجموعه توضیحات ما در زمینه ی جذب مشتری فراوان به پایان رسید. امید است، موضوعات متنوعی که در بخش های مختلف نوشتار جذب مشتری فراوان به آن ها اشاره داشتیم، برای شما همراهان گرامی مفید و مثمر ثمر بوده باشند و راهکارهای مناسب برای جذب مشتری فراوان را به خوبی مورد توجه قرار داده و آن ها را آموخته باشید.

بر اساس موردهایی که در قسمت های گوناگون این مقاله ذکر کردیم، شما می توانید برای جذب مشتری فراوان در کار و حرفه ی خود با تیم های متخصص در این حوزه همکاری و مشورت داشته باشید و از نظرهای ایشان بهره مند شوید. در حال حاضر یکی از با سابقه ترین و حرفه ای ترین تیم ها در این حوزه، گروه هشت می باشد.

از این که تا انتهای نوشتار جذب مشتری فراوان با ما همراه بودید، از همه ی شما عزیزان ممنون هستیم.

منبع:

cutt.ly

bit.ly

۲ دیدگاه دربارهٔ «جذب مشتری فراوان;

دیدگاهتان را بنویسید