مطمعنا هر کسی با کلمه تبلیغات آشنا هست و حداقل یک بار هم این کلمه رو شنیده، این کلمه در هر زمینه ای میتواند کاربر داشته باشد و روشی برای معرفی برند، محصول و یا هر کسب و کاری محسوب میشه و تا الان هم به عنوان بهترین روش شناخته میشه و توسط تمامی کسب و کارها و برندهای بسیار بزرگ امروزه اره استفاده میشه و بازدهی بسیار بالایی هم داره.

فعلا در سایت آیلین وب فقط تبلیغات ریپورتاژ پذیرفته می شود و در آینده ای نه چندان دور تبلیغات بنری وهم به لیست تبلیغات اضافه میشه.

تبلیغات
تبلیغات در وب سایت آیلین وب

مزایای تبلیغات به صورت ریپورتاژ (ریپورتاژ آگهی)

منظور از تبلیغات ریپورتاژ ی همون ریپورتاژ آگهی این است که شما یک مقاله با تعداد کلمه های حداقل 600 کلمه با تصویر و ویدئو تولید میکنید و در سایت آیلین وب قرار میدید و این سایت موظف است تا مقاله شما رو در سایت منتشر کنه و در این ریپورتاژ شما باید قوانین ثبت ریپورتاژ در آیلین وب رو رعایت کنید. 

در هر ریپورتاژ شما میتوانید 3 لینک فالو در مقاله قرار بدید و لینک ها رو به صورت فالو به سایت خودتون هدایت کنید، این کار یک نوع سئوی کلاه سفید محسوب میشه و در سئوی خارجی بالاترین تاثیر رو داره و همچنین در ریپورتاژ آگهی 2 گزینه بسیار مهم است، یکی دامین آتوریتی و دیگری اسپم اسکور یعنی باید دامین آتوریتی (اعتبار دامنه) بالا باشد و اسپم اسکور (درصد اسپم بودن) پایین باشد.

کاربران ما چه کسانی هستن؟

وب سایت آیلین وب در زمینه خرید قالب وردپرس، قالب وردپرس و همچنین در زمینه های آموزش المنتور، آموزش وردپرس و …. فعالیت میکند و از تمامی کسب و کارها میتوانند به آیلین وب مراجعه کنند.

تعرفه تبلیغات ریپورتاژ آگهی

تعرفه ریپورتاژ آگهی

هزینه و قیمت سفارش ریپورتاژ آگهی در سایت آیلین وب
تومان 700،000 مادام العمر
  • 3 لینک فالو
  • به صورت یک پست ثابت
  • به صورت مادام العمر

قوانین پذیرش آگهی

  • آگهی باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  • از پذیرش آگهی سایت های غیر مجار معذوریم لطفا درخواست ندهید.
  • ریپورتاژ آگهی باید حداقل از 800 کلمه غیرکپی و حداقل 3 تصویر تشکیل شده باشد.
  • هر ریپورتاژ مجاز دارای 3 لینک فالو میباشد.
  • از پذیرش سایت های همکار معذوریم.

نحوه سفارش ریپورتاژ

در صورت درخواست ریپورتاژ میتوانید، درخواست خود را در طریق آی دی تلگرام [email protected] ارسال کنید و یا میتوانید با شماره 09146056895 تماس حاصل فرمایید.