آیلین وب

مطمعنا هر کسی با کلمه تبلیغات آشنا هست و حداقل یک بار هم این کلمه رو شنیده، این کلمه در هر زمینه ای میتواند کاربر داشته باشد و روشی برای معرفی برند، محصول و یا هر کسب و کاری محسوب میشه و تا الان هم به عنوان بهترین روش شناخته میشه و توسط تمامی کسب و کارها و برندهای بسیار بزرگ امروزه اره استفاده میشه و بازدهی بسیار بالایی هم داره.

فعلا در سایت آیلین وب فقط تبلیغات ریپورتاژ پذیرفته می شود و در آینده ای نه چندان دور تبلیغات بنری وهم به لیست تبلیغات اضافه میشه.

ads aylinweb - تبلیغات
تبلیغات در وب سایت آیلین وب

مزایای تبلیغات به صورت ریپورتاژ (ریپورتاژ آگهی)

منظور از تبلیغات ریپورتاژ ی همون ریپورتاژ آگهی این است که شما یک مقاله با تعداد کلمه های حداقل 600 کلمه با تصویر و ویدئو تولید میکنید و در سایت آیلین وب قرار میدید و این سایت موظف است تا مقاله شما رو در سایت منتشر کنه و در این ریپورتاژ شما باید قوانین ثبت ریپورتاژ در آیلین وب رو رعایت کنید. 

در هر ریپورتاژ شما میتوانید 3 لینک فالو در مقاله قرار بدید و لینک ها رو به صورت فالو به سایت خودتون هدایت کنید، این کار یک نوع سئوی کلاه سفید محسوب میشه و در سئوی خارجی بالاترین تاثیر رو داره و همچنین در ریپورتاژ آگهی 2 گزینه بسیار مهم است، یکی دامین آتوریتی و دیگری اسپم اسکور یعنی باید دامین آتوریتی (اعتبار دامنه) بالا باشد و اسپم اسکور (درصد اسپم بودن) پایین باشد.

کاربران ما چه کسانی هستن؟

وب سایت آیلین وب در زمینه خرید قالب وردپرس، قالب وردپرس و همچنین در زمینه های آموزش المنتور، آموزش وردپرس و …. فعالیت میکند و از تمامی کسب و کارها میتوانند به آیلین وب مراجعه کنند.

تعرفه تبلیغات ریپورتاژ آگهی

تعرفه ریپورتاژ آگهی

هزینه و قیمت سفارش ریپورتاژ آگهی در سایت آیلین وب
تومان 700،000 مادام العمر
  • 3 لینک فالو
  • به صورت یک پست ثابت
  • به صورت مادام العمر

قوانین پذیرش آگهی

  • آگهی باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
  • از پذیرش آگهی سایت های غیر مجار معذوریم لطفا درخواست ندهید.
  • ریپورتاژ آگهی باید حداقل از 800 کلمه غیرکپی و حداقل 3 تصویر تشکیل شده باشد.
  • هر ریپورتاژ مجاز دارای 3 لینک فالو میباشد.
  • از پذیرش سایت های همکار معذوریم.

نحوه سفارش ریپورتاژ

در صورت درخواست ریپورتاژ میتوانید، درخواست خود را در طریق آی دی تلگرام aylinweb@ ارسال کنید و یا میتوانید با شماره 09146056895 تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا
طراحی انواع سایت
طراحی انواع سایت با قیمت بسیار ارزان!