تبلیغات گسترده در اینستاگرام

تبلیغات گسترده در اینستاگرام

فهرست مطالب

در این مقاله قصد داریم در رابطه با تبلیغات گسترده در اینستاگرام صحبت کنیم و اطلاعات مفید و سودمندی در اختیار شما خوبان قرار دهیم، بنابراین از شما عزیزان دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی نمایید.

جهت اجرای تبلیغات گسترده در اینستاگرام می توانید روی ما در آیلین وب حساب کنید. 

09120647344

امروزه تبلیغات گسترده در اینستاگرام به رکنی اساسی در کسب و کارها و به خصوص به صورت آنلاین مبدل گردیده است و اغلب در پی این هستند تا با بهترین متدهای ممکن در این عرصه به رقابت بپردازند و در واقع عرض اندام کنند.

می توان این برنامه را به مسابقه فوتبال تشبیه نمود که بهترین تاکتیک در گرفتن نتیجه ایده آل حمله به صورت همه جانبه می باشد، بنابراین گستردگی همه جانبه در تبلیغات اینستاگرامی نیز می تواند عاملی موفقیت آمیز به حساب آید.

در این نوشتار می خواهیم شما را با مزایا، روش ها، انواع و چگونگی تبلیغات در اینستاگرام آشنا کنیم و در ضمن نکاتی را در این ارتباط برای شما بیان کنیم تا در نهایت بیشترین بازدهی را از تبلیغات در این رسانه ی همه گیر کسب نمایید. ممکن است، شما تبلیغاتی را در اینستاگرام قرار داده اید و یا این که قصد انجام آن را داشته باشید.

چنان چه در این رابطه تحقیقات لازم را انجام ندهید و نکات کلیدی را رعایت نکنید، بعید به نظر می رسد به نتایج خوبی دست یابید و ممکن است، وقت و هزینه ای که در این راه صرف کرده اید، به هدر برود.

آشنایی با تبلیغات گسترده در سوشال مدیا و راهکارهای موفقیت در آن

تقریبا بیش از 90 در صد از کسانیکه با دریافت مشاوره صحیح اقدام به تبلیغات گسترده به صورت قدم به قدم و منطقی نموده اند به جواب های بسیار عالی رسیده اند.

ابتدا باید مشخص شود که مخاطب شما در کدام یک از سوشال ها فعال تر است و سپس در همان پلتفرم اقدام به تبلیغ گسترده منطقی نمود.

تبیلیغات در اینستاگرام به معجزه می ماند

تبیلیغات در اینستاگرام به معجزه می ماند، البته به شرط آن که نکات لازم را درباره ی آن بدانیم و آن ها را اجرایی نماییم. افراد مختلف برنامه ها و کسب و کار خود را با اهداف گوناگونی در اینستاگرام تبلیغ می کنند و این هدف ها می تواند دربرگیرنده ی برندسازی، بالا بردن فالوورها، بالا بردن فروش و غیره باشد،

اما این که شما چه هدفی از این تبلیغات دارید، مهم نیست، بلکه آن چه در بین مهم است، تبلیغ به صورت درست می باشد تا بازدهی کافی را از آن کسب نمایید.

در ادامه به ذکر سوالاتی چند و طرح موضوعاتی در ارتباط با تبلیغات گسترده در اینستاگرام خواهیم پرداخت و سپس به تشریح آن ها می پردازیم، پس با ما باشید:

افزایش ممبر با روش تبلیغات گسترده تلگرام چگونه است و چقدر بازدهی دارد؟

این مطلب بیشتر در مورد تبلیغات گسترده اینستاگرام است. جهت اطلاع از تبلیغات گسترده در تلگرام این مقاله را مطالعه نمایید.

 آیا گزارش بازدید ها برای ما ارسال می شود؟

پس از پایان کمپین ضمن تماس تلفنی با شما گزار و تحلیل کمپین با شما بررسی می شود.

در عین حال راهکارهایی جهت بهبود وضعیت در کمپین های بعدی نیز بررسی خواهد شد.

 

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

منظور از تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

نحوه ی تبلیغات گسترده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟

انواع تبلیغات گسترده در اینستاگرام کدام موارد می باشند؟

روش های تبلیغات در اینستاگرام به چند صورت و چگونه می باشد؟

سخن پایانی در باب تبلیغات گسترده در اینستاگرام

 

 

منظور از تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

منظور از تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟
منظور از تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

همان گونه که از روی عنوان این نوع تبلیغات فهمیده می شود، در این روش پیام و درخواست شما به طور گسترده و انبوه در صفحات پربازدید و پرمخاطب اینستاگرام پخش می گردد و در صورت نمایش حجم بالایی از تبلیغات، شما به نتایج قابل قبولی دست خواهید یافت.

تبلیغات انبوه در اینستاگرام از جمله مواردی می باشد که احتیاج به مهارت دارد که البته بایستی با دقت و ظرافت بالایی انجام شود. در این میان هدف ها و استراتژی شما می تواند در کسب موفقیت های بیشتر موثر باشد و بازدهی تبلیغات شما را افزایش دهد.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام همان قدر که در دیده شدن شما موثر می افتد، در صورت عدم رعایت موارد اصولی می تواند به کسب و کار و برند شما زیان برساند، بنابراین چنان چه علاقه مند هستید، تبلیغاتی صحیح و اصولی در اینستاگرام به انجام رسانید، مطالب گفته شده و در ادامه ی بحث را از دست ندهید و از آن استفاده ی بهینه نمایید.

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟
مزایای تبلیغات گسترده در اینستاگرام چیست؟

اگر تا کنون در زمره ی کسانی قرار داشته اید که معتقد به تبلیغات اینستاگرامی نمی باشید، ولی اینک برای عقب نماندن از کورس رقابت و پیشرفت بهتر است، در این مسیر گام بردارید. در این ارتباط نکاتی کلیدی و شگفت انگیز درباره ی مزیت های تبلیغات در اینستاگرام برای تان بیان خواهیم کرد و موجب خواهد شد لحظه ای را برای تبلیغات گسترده در اینستاگرام از دست نخواهید داد.

لازم است، بدانید امروزه پدیده ی اینستاگرام به پلتفورم محبوب ایرانیان مبدل شده است و بالغ بر 30 میلیون کاربر فعال دارد. با شرایط کنونی ایجاد شده که کرونا بیشتر مشاغل را در خطر فروپاشی قرار داده است، فعالیت های اینستاگرامی گسترش بی نظیری پیدا کرده است و شرایط قرنطینه سکوی پرتابی برای خیلی از افراد و کسب و کارها گردیده است.

دلیلش هم واضح است که آن ها نسبت به قبل بیشتر دیده می شوند و به همین خاطر محبوب تر شده اند و در نهایت از بازار فروش بیشتری برخوردار گردیده اند و در این جا باید گفت کدام بستر دیگر از این بهتر می توانست نتیجه بدهد.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام توانایی این را دارد که کسب و کار نوپای تان را تبدیل به برندی محبوب و نامدار نماید. در صورتی که با مطالعه مطالب گفته شده قصد کرده اید، شروعی را به دریای تبلیغات گسترده اینستاگرام تجربه کنید، بهتر آن است تا انتهای این موضوع ما را دنبال نمایید.

نحوه ی تبلیغات گسترده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟

نحوه ی تبلیغات گسترده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟
نحوه ی تبلیغات گسترده در اینستاگرام به چه صورت می باشد؟

شرکت کردن در شبکه های اجتماعی پرمخاطب همچون اینستاگرام کسب و کار شما را رونق می دهد و هم چنین روشی مناسب در جهت برقراری ارتباط با مشتریان و مطلع شدن از نظرات گوناگون آن ها می باشد. به طور کلی باید گفت برپایی یک پیج اینستاگرام و به دنبال آن تبلیغات گسترده در اینستاگرام می برای تمامی مشاغل و فعالیت ها امری لازم و ضروری می باشد.

البته همان طور که قبلا اشاره داشتیم حضور در این گونه شبکه ها بدون داشتن استراتژی اصولی و درست نتیجه ای نخواهد داشت و شما نخواهید توانست بدون تولید محتوایی جذاب و تبلیغات گسترده به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنید.

تبلیغات اینستاگرامی آن هم به صورت گسترده در راستای جذب فالوور و هم چنین افزایش فروش امری ضروری می باشد، چرا که تعداد بسیاری افراد و کسب و کارها هستند که از نظر فعالیت شبیه شما می باشد، بنابراین برای این که بتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایید و بهتر دیده شوید، نیاز به تبلیغات گسترده در اینستاگرام خواهید داشت.

انواع تبلیغات گسترده در اینستاگرام کدام موارد می باشند؟

انواع تبلیغات گسترده در اینستاگرام کدام موارد می باشند؟
انواع تبلیغات گسترده در اینستاگرام کدام موارد می باشند؟

تبلیغات گسترده در اینستاگرام انواعی دارد که چگونگی محاسبه ی آن ها بر اساس ویو ویدئو، ویو استوری و ایمپرشن است.

شما می توانید در اینجا با انواع تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام بر حسب ویو استوری

لازم است، بدانید که تبلیغات به این شیوه به دو گونه ی لینک دار و بدون لینک است که غالبا استوری لینک دار در جهت جذب کردن کاربر به منظور نصب اپلیکیشن و یا افزایش ورودی به وب سایت فروشگاهی انجام می شود. پس با یک نظر کلی به این نتیجه خواهید رسید که تبلیغات گسترده در اینستاگرام به آسانی نرخ تبدیل و بازدهی کسب و کارها را بالا می برد.

و، اما استوری بدون لینک نیز انتخابی مناسب در راستای ارتقای اطلاعات کاربران در رابطه با خدمات و یا محصولات برندهای مختلف است و در نتیجه تبلیغات به صورت گسترده در اینستاگرام نرخ تبدیل برندها و ارتقای آگاهی نسبت به آن ها را ارتقا خواهد داد.

پیشنهاد می کنیم از پست تبلیغ در استوری اینستاگرام دیدن کنید.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام از طریق پست

این نوع تبلیغات به دو گونه ویدئو و عکس انجام می پذیرد که هدف گذاری شان از طریق ویو ویدئو و ایمپرشن مورد نظر شمارش می گردد.

تبلیغات از این روش به وسیله ی ادمین ها در ساعتی مشخص که حجم بازدید کنندگان مناسب است، صورت می پذیرد. در ضمن این گونه تبلیغات به دلیل این که در اکسپلوربازخورد بیشتری دارند، از برترین روش های تبلیغات محسوب می شود، چرا که این بازخورد نسبت به سقف تعیین شده بیشتر است.

روش های تبلیغات در اینستاگرام به چند صورت و چگونه می باشد؟

روش های تبلیغات در اینستاگرام به چند صورت و چگونه می باشد؟
روش های تبلیغات در اینستاگرام به چند صورت و چگونه می باشد؟

اگر خواهان تبلیغ در اینستاگرام هستید، این کار را با استفاده از روش های مختلف می توانید انجام دهید که رایج ترین آن ها از طریق صفحات و پیچ های پربازدید می باشد. در ادامه به صورت تیتروار این روش ها را برای شما عزیزان بیان می کنیم، سپس هر کدام از این روش ها را توضیح می دهیم.

تبلیغات اینستاگرام با استفاده از اینفلوئنسرها

تبلیغات به واسطه ی صفحه های پربازدید اینستاگرام

تبلیغات از طریق ربات ها

تبلیغات از طریق اسپانسری اینستاگرام

 

تبلیغات اینستاگرام با استفاده از اینفلوئنسرها

یکی از روش هایی که می توان روی بازده مناسب این روش حساب کرد، این است که با استفاده از اینفلوئنسرهایی که در اینستاگرام کار تبلیغ را انجام می دهند، تبلیغ خود را به آنان بسپارید، اما باید دید که به چه کسانی اینفلوئنسر گفته می شود.

در اصطلاح اینفلوئنسرها افرادی هستند که در اینستاگرام فالورهای زیادی را جذب صفحات خود کرده اند. این افراد معمولا در زمینه های خاصی مانند ساخت ویدیوهای کمدی، تست غذا، آشپزی و آموزش آن، تکنولوژی و… فعال می باشند.

این افراد به خاطر نوع فعالیتی که در اینستاگرام دارند، موفق شده اند که افراد زیادی ( فالوور) را جذب صفحات خود کنند، ممکن است، این افراد قبل ازاین فعالیت ها مشهور و شناخته شده نباشند.

اینفلوئنسرها با توجه به زمینه ی کاری انواع مختلفی دارند، بنابراین تبلیغات از این طریق زمانی بازده مناسب و بالایی برای شما خواهد داشت که شما و اینفلوئنسر انتخاب شده توسط شما در یک زمینه ی کاری فعالیت داشته باشید.

به عنوان مثال اگر زمینه کاری شما در رابطه با یک برندی از روغن خوراکی باشد، برای بالا بردن بازدهی کارتان بهتر است، از یک اینفلوئنسر که در زمینه آشپزی فعالیت می کند، برای تبلیغات کارتان استفاده کنید.

به هر حال شما باید با در نظر گرفتن بودجه خودتان و همچنین قیمت تبلیغات در اینستاگرام اقدام به تصمیم گیری نهایی نمایید.

در صورتیکه قصد دارید از طریق کمپین های گسترده واینری فعالیت اقتصادی خود را وایرال کنید با ما در تیم هشت و آیلین وب در تماس باشید.

09120647344

تبلیغات به واسطه ی صفحه های پربازدید اینستاگرام

یکی از رایج ترین تبلیغات اینستاگرامی، تبلیغ از طریق صفحات پربازدید می باشد. در این روش شما می توانید از طریق صفحات پربازدید و با فالوور بالا تبلیغات خود را در معرض نمایش قرار دهید. همان طور که می دانیم صفحاتی هستند که از 20 هزار فالوور تا چند میلیون فالوور را دارند، البته یک نکته ی مهم را که باید در نظر بگیرید که این فالوورها جعلی و فیک نباشند و در تعامل بالایی باشند.

تبلیغ در این پیج ها به این صورت است که شما می توانید با پرداخت مبلغی که از شما خواسته شده است، تبلیغ خود را به صاحبان این صفحه ها داده و آن ها تبلیغات کالا یا حرفه ی شما را در صفحات خود قرار دهند، البته این روش خود انواع مختلفی دارد که در این جا به آن نمی پردازیم.

تبلیغات از طریق ربات ها

این گونه از تبلیغات به طریقه ی مستقیم نمی باشد و همه نیز قادر نیستند آن را ببینند. در این نوع از تبلیغات صاحبان پیج ها با به کارگیری از اکانت اصلی و یا سایر اکانت ها، به فرستادن اتوماتیک پیام به دایرکت کاربران به واسطه ی ربات ها اقدام می نمایند

البته این نوع از تبلیغات خیلی توصیه نمی گردد و این بدین خاطر است که عموما وقتی کسی متوجه دایرکت چنین پیاک تبلیغاتی می شود، به احتمال فراوان اکانت را بلاک می کند، ولی در هر صورت این گونه تبلیغات را نیز به عنوان یکی از راه های تبلیغ در اینستاگرام می توان قلوداد کرد.

تبلیغات از طریق اسپانسری اینستاگرام

به غیر از موارد قبلی می توان گونه ای دیگر از تبلیغات اینستاگرامی را معرفی کرد که آن هم تبلیغات توسط خود اینستاگرام می باشد. به عبارتی شما حسابتان را شارژ کرده و به دنبال آن اینستاگرام نیز در قبال این کار پست تان را برای اشخاص بیشتری به نمایش می گذارد.

لازم به ذکر است که این نوع از تبلیغات به علت تحریم در حال حاضر برای کاربران کشورمان فعال نمی باشد، ولی شرکت هایی هم وجود دارند که از طریق واسطه آن را به انجام می رسانند.

سخن پایانی در باب تبلیغات گسترده در اینستاگرام

سخن پایانی در باب تبلیغات گسترده در اینستاگرام
سخن پایانی در باب تبلیغات گسترده در اینستاگرام

همان طور که در مقاله ی تبلیغات گسترده در اینستاگرام ملاحظه کردید در حال حاضر با رشد و گسترش رسانه های اجتماعی و نقش مهمی که آن ها در زندگی نوین ایفا می کنند، بهره گیری از این قبیل امکانات روز به روز در حال اوج گیری می باشد.

امروزه برای بالا بردن درآمد، رقابت و جا نماندن از رقبا باید به فکر روش هایی از جمله تبلیغات در فیس بوک، لینکدین و به خصوص اینستاگرام باشید. این مورد اخیر یعنی اینستاگرام بهترین و پر رنگ ترین در بین سایر روش ها می باشد، زیرا با بهره گیری از اینستاگرام شما قادر خواهید بود تبلیغاتی با نرخ بازگشت مبلغ به انجام برسانید.

به عبارت ساده تر تبلیغات پربازده در اینستاگرام موجب رشد و گسترش پیج شما خواهد شد که در نهایت افزایش در خرید و برگشت مبلغی را که در جهت تبلیغ استفاده کرده اید، را در پی خواهد داشت. امیدواریم از مطالب گفته شده استفاده لازم و کافی در راستای نیل به هدف و کسب موفقیت برده باشید.

https://cutt.ly/XnsBD24

۲ دیدگاه دربارهٔ «تبلیغات گسترده در اینستاگرام;

دیدگاهتان را بنویسید