نقد و بررسی افزونه Slider Revolution | افزونه 14 میلیاردی در فروش!

Slider Revolution aylinweb review

فهرست مطالب

افزونه اسلایدر رولوشن یک افزونه بسیار قدرتمند در سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که فعالیت این افزونه در زمینه ساخت اسلایدر های بسیار منحصر به فرد و رسپانسیو می‌باشد. اگر شما این افزونه را خریداری نمایید می توانید به بهترین شکل و به راحتی بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی اسلایدر های بسیار زیبا و پویا را ایجاد نمایید و بر روی وب سایت وردپرسی خود آن را به نمایش بگذارید.

افزونه اسلایدر رولوشن
افزونه اسلایدر رولوشن : محبوبترین افزونه اسلایدر وردپرس

چرا افزونه اسلایدر رولوشن؟

از مهمترین قابلیت های موجود در افزونه اسلایدر رولوشن این می باشد که این افزونه با بسیاری از افزونه های صفحه ساز مانند افزونه ویژوال کامپوزر، افزونه المنتور پرو و سایر افزونه های صفحه ساز سازگار می باشد و شما می توانید اسلایدر های ساخته شده توسط این افزونه را با استفاده از افزونه های صفحه ساز نصب شده درون سیستم مدیریت محتوای وردپرس وب سایت شما درون وب سایت خود به نمایش بگذارید.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل افزونه اسلایدر رولوشن و امکانات و قابلیت‌های آن بپردازیم پس اگر شما قصد خریداری این افزونه اسلایدر ساز بسیار منحصر به فرد را دارید می توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و در رابطه با افزونه اسلایدر رولوشن اطلاعات بسیار کاملی به دست آورید.

خرید افزونه Slider Revolution

معرفی و بررسی افزونه اسلایدر رولوشن

همانطور که گفته شد افزونه اسلایدر رولوشن افزونه ای می باشد که شما می توانید با استفاده از این افزونه بسیار قدرتمند بدون نوشتن حتی یک خط کدنویسی بهترین و زیباترین و همچنین پویاترین اسلایدر ها را ایجاد نماید و درون وبسایت خود به نمایش بگذارید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های موجود درون افزونه اسلایدر رولوشن این می باشد که اسلایدر های ایجاد شده توسط این افزونه کاملاً رسپانسیو می باشند و در انواع دستگاهها به بهترین شکل به کاربران نمایش داده می شوند و تمامی اجزای به کار رفته و افکت های به کار رفته درون اسلایدرها به صورت کامل به کاربران وبسایت شما نمایش داده می شود.

قابلیت های افزونه اسلایدر رولوشن

علاوه بر این موضوعات سازندگان افزونه اسلایدر رولوشن برای اینکه در انجام کارهای شما سرعت به وجود بیاید در حدود ۵۰ قالب آماده اسلایدر رولوشن را به همراه افزونه به شما ارائه می دهند و شما می توانید این قالب ها را به دلخواه خود ویرایش نمایید و در وبسایت خود آن را به نمایش بگذارید.

نکته ای که در رابطه با اسلایدر رولوشن باید بگوییم این می باشد که تعداد نصب این افزونه توانست موفقیت این افزونه را به بهترین شکل به نمایش دهد و باید بگوییم که طبق آماری که توسط شرکت سازنده اسلایدر رولوشن ارائه گردیده است این افزونه تاکنون توانسته در حدود ۴ میلیون نصب داشته باشد که همان طور که گفته شد این تعداد نصب توانسته به بهترین شکل موفقیت و توانایی این افزونه را به رخ بکشد.

اسلایدر رولوشن فارسی
نقد و بررسی افزونه Slider Revolution | افزونه 14 میلیاردی در فروش!

بررسی انواع ویژگی ها و قابلیت های افزونه اسلایدر رولوشن

همانطور که در ابتدای مقاله برای شما ذکر کردیم افزونه اسلایدر رولوشن از امکانات و قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد که این قابلیت ها و امکانات توانسته به بهترین شکل این افزونه را از سایر افزونه های اسلایدر ساز متمایز نماید اما در ادامه این ویژگی ها و قابلیت ها و همچنین امکانات موجود درون افزونه اسلایدر رولوشن را برای شما به صورت کامل توضیح خواهیم داد پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید :

وجود قابلیت درگ اند دراپ در درون افزونه اسلایدر رولوشن

یکی از قابلیت هایی که ساخت اسلایدر را درون اسلایدر رولوشن به آسانترین شکل تبدیل کرده است وجود قابلیت درگ اند دراپ درون این افزونه می باشد که شما می توانید افکت ها، تصاویر، ویدیو ها، متن ها و انیمیشن ها و استایل ها و سایر اجزا را به راحتی به درون اسلایدر مورد نظر بکشید و آن را فعال نمایید و بدین شکل شما می توانید به راحتی یک اسلایدر بسیار زیبا را بسازید و درون وب سایت خود به نمایش بگذارید.

وجود قابلیت رسپانسیو بودن اسلایدر ها درون افزونه اسلایدر رولوشن

یکی از بهترین قابلیت های موجود در درون افزونه اسلایدر رولوشن این قابلیت می باشد که شما می توانید با استفاده از این افزونه اسلایدر هایی را ایجاد نماید که کاملاً رسپانسیو و واکنش گرا باشند و کاربران بتوانند این اسلایدر ها را در هر نوع دستگاه مانند کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و تبلت ها و گوشی ها و غیره مشاهده نمایند بدون اینکه اجزایی از این اسلایدر ها کم شود و یا اینکه مشکلی درون وبسایت به وجود بیاورد.

نمونه آهای آماده اسلایدر رولوشن
بهترین افزونه اسلایدر وردپرس

قابلیت ایجاد اسلایدر چند رسانه‌ای درون افزونه اسلایدر رولوشن

درون افزونه قدرتمند اسلایدر رولوشن این امکان وجود دارد که شما می‌توانید درون اسلایدر هایی که توسط این افزونه ایجاد می‌نمایید محتوای چندرسانه‌ای قرار دهید و به عنوان مثال شما می توانید چند تصویر و چند ویدیو را درون یک اسلایدر قرار دهید و به آنها برنامه‌ای منظم دهید تا به صورت کاملا منظم نمایش داده شوند و بدین صورت یک اسلایدر بسیار زیبا و پویا را تولید نمایید. علاوه بر این موضوع شما می توانید پست هایی که درون وبسایت خود قرار داده اید را درون اسلایدر های تولید شده توسط افزونه اسلایدر رولوشن قرار دهید و کاربران را تشویق کنید تا از این پست ها دیدن نماید.

۲ دیدگاه دربارهٔ «نقد و بررسی افزونه Slider Revolution | افزونه 14 میلیاردی در فروش!;

دیدگاهتان را بنویسید