نحوه حل خطای “متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.” یا “the_content” در المنتور + 📺 فیلم آموزشی

the content elementor aylinweb

فهرست مطالب

فکر نکنید که تنها کسی هستید که با خطای “متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.” در المنتور روبرو می شود، خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد، خطایی هست که هر کسی ممکن است با این مشکل و خطا مواجه شود. این یک مسئله و مشکل بسیار رایج است ، خصوصاً هنگام استفاده از الگوی صفحه سفارشی. برای خلاص شدن از این مسئله ناامید کننده چند راه وجود دارد. در این مقاله ، ما می خواهیم مختصری در مورد چگونگی حل خطای the_content در المنتور به شما ارائه دهیم.

the_content در المنتور

دلایل خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.

خیلی غیرمعمول نیست که هنگام استفاده از صفحه ساز المنتور برای سایت وردپرس خود با خطای “متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.” روبرو می شوید. این مسئله می تواند به دلایل مختلف ایجاد شود. این خطا یکی از خطاهای مرسوم و رایجی هست که مطمئناً هر کسی که با المنتور کار کرده با این مشکل روبرو شده و بسیاری از کاربران عزیز ما این مشکل را داشتند و برای حل این مشکل انواع روش ها را تست کرده اند. در این مقاله سعی کردیم که ویدیو آموزشی هم قرار بدهیم تا شما هم بتونید این خطا یا مشکل مرسوم در المنتور به راحتی رفع و حل بکنید.

بیایید نگاهی بیندازیم به موارد متداول که می توانند باعث ایجاد این خطا شوند:

1. الگوهای صفحه سفارشی: اگر از الگوهای صفحه سفارشی برای ساخت سایت خود استفاده می کنید و می خواهید صفحات را با المنتور ویرایش کنید ، می تواند منجر به خطای “the_content” شود. چرا؟ برخی از مضامین حاوی عملکرد “the_content” در الگوهای سفارشی خود نیستند. در نتیجه ، این مسئله را در وب سایت وردپرس خود مشاهده می کنید.

2. تلاش برای ویرایش صفحات داینامیک: وقتی محتویات صفحات شما به صورت داینامیک تولید می شود ، نمی توانید آن صفحات را با المنتور ویرایش کنید. به عنوان مثال ، صفحه اصلی یا وبلاگ وب سایت شما از قابلیت “the_content” برخوردار نیست. در نتیجه ، تلاش برای اصلاح آن صفحات منجر به خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد. می شود.

علاوه بر این ، شما همچنین نمی توانید صفحات ووکامرس ‘فروشگاه‘ و ‘محصولات‘ را با استفاده از المنتور، پیش فرض ویرایش کنید. از آنجا که آنها عملکرد “the_content” را ندارند ، هنگام تلاش برای اصلاح این صفحات با صفحه ساز المنتور ، پیام خطا را دریافت خواهید کرد.

3. تداخل افزونه: اگر از افزونه های زیادی در وب سایت خود استفاده می کنید ، یکی از آنها می تواند بارگیری اسکریپت های المنتور را متوقف کند. بنابراین ، تضادهای داخلی بین افزونه هایی که استفاده می کنید نیز می تواند منجر به خطای ‘متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.’ شود.

عملکرد “the_content” چیست؟

بیایید در مورد اینکه واقعاً این عملکرد the_content چیست، ایده ای اساسی به شما ارائه دهیم. این یک عملکرد وردپرس و یک برچسب الگو است که محتوای پست فعلی را نمایش می دهد.

اول از همه ، عملکرد “the_content” پایگاه داده را برای محتوای پست شما بررسی می کند. این تابع پس از بازیابی موفقیت آمیز ، تمام داده های ارسال را به نمایش می گذارد. در واقع این است که چگونه تمام اطلاعات ارسال شده در وب سایت وردپرس شما نمایش داده می شود.

چگونه می توان خطای “the_content” را حل کرد؟

به طور کلی ، خطای “متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.” در المنتور با افزودن عملکرد “the_content” در پرونده الگوی صفحه سفارشی طرح زمینه شما حل می شود.

تابع “the_content” را در پرونده الگو اضافه کنید

روش 1: از طریق داشبورد وردپرس

به عنوان مثال ، اگر هنگام استفاده از قالب سفارشی به نام “myCustomTemplate” با این مشکل روبرو هستید ، به دنبال فایل php آن بگردید. این باید چیزی شبیه به این باشد ‘myCustomTemplate.php ‘. سپس کافیست کد زیر را در داخل فایل php اضافه کنید: (اصولا درون قالب های وردپرس، میتوانید فایل single.php را ویرایش کنید و همان فایلی هست که این تابع باید درون این فایل قرار بگیرد.)

<?php the_content(); ?>

می توانید با رفتن به داشبورد وردپرس -> نمایش -> ویرایشگر پوسته ، کد بالا را در الگوی صفحه سفارشی خود وارد کنید. سپس در زیر قالب مورد استفاده خود ، مکان فایل الگویی را که در حال حاضر استفاده می کنید ، پیدا خواهید کرد. کافیست کد تابع ‘the_content را پیست کرده و آن را به ذخیره کنید.

مشکل the_content

بعد از اتمام این مرحله ، به صفحه ای که می خواستید با المنتور ویرایش کنید برگردید. دیگر نباید خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد را مشاهده کنید.

روش 2: ویرایش پرونده با استفاده از FTP

همچنین می توانید از طریق FTP سرور ، پرونده الگوی قالب خود را اصلاح کنید. کافی است فقط به این مکان پوشه زیر بروید: wp-content -> themes.

مشکل the_content در المنتور

پوشه قالب فعال خود را باز کرده و پرونده الگو (یا همان single.php) را ویرایش کنید. کافی است این قطعه کد زیر را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید:

<?php the_content(); ?>

این کار به سادگی انجام خواهد پذیرفت و خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد را در المنتور حل می کند.

پیوندهای یکتا را تغییر دهید

گاهی اوقات با تغییر پیوندهای یکتا، خطای متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد در المنتور برطرف می شود. برای این کار ، کافیست به داشبورد وردپرس خود بروید -> تنظیمات -> پیوندهای یکتا. فقط می توانید بروید و

یوند یکتای خود را تنظیم کنید. (روی نام نوشته قرار بدهید).

راه حل های جایگزین

با این حال ، به خاطر داشته باشید ، این خطای خاص می تواند به دلایل دیگری نیز ایجاد شود. اگر راه حل های فوق جواب نداد ، می توانید با غیرفعال کردن سایر افزونه ها به غیر از المنتور، تداخل افزونه ای را بررسی کنید و سپس آنها را یکی یکی فعال و غیرفعال کنید تا بررسی کنید کدام یک از این مشکلات را ایجاد کرده است. سپس به سادگی افزونه مشکل ساز را بردارید یا برای رفع مشکل با تیم پشتیبانی آن تماس بگیرید.

با سوئیچ به حالت پیش فرض یا قالب دیگری نیز می توانید این مشکل را حل کنید. علاوه بر این ، می توانید حافظه پنهان مرورگر خود را پاک کنید یا پیوند یکتای خود را نیز تغییر دهید.

فیلم آموزشی

۲ دیدگاه دربارهٔ «نحوه حل خطای “متاسفیم! ناحیه محتوایی در برگه شما یافت نشد.” یا “the_content” در المنتور + 📺 فیلم آموزشی;

  1. سلام…من باالمنتورصفحه آرشیوبرای سایتم طراحی کردم امانمیدونم چراعنوان آرشیو وپست هاش نشون داده نمیشه .ممنون میشم کمکم کنید.

    پاسخ
  2. سلام تشکر از اموزش خوبتون ؛ جسارتا من وقتی این کد رو تو اون قسمت قرار میدم و به روز رسانی رو که کیلیک میکنم این پیغام رو میده و دخیره نمیشه :
    برخی چیزها اشتباه شدند. تغییر شما ممکن است ذخیره نشده باشد. لطفاً دوباره تلاش نمایید. همچنین یک شانس وجود دارد که بتوانید به طور دستی مشکل را برطرف کنید و پرونده را از طریق FTP بارگذاری نمایید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید