ساخت متن گرادیانت در المنتور

gradiant text elementor min

فهرست مطالب

از آنجا که ما المنتور را خیلی دوست داریم (دیگر تا الان باید فهمیده باشید) ، تصور می کردیم که باید افزونه Elementor رو یکم پیشرفته آموزش بدیم. پس ما با یک آموزش ساخت متن گرادیانت در المنتور شروع میکنم و انشااله به سمت آموزش پیشرفته المنتور گام بر مییداریم.

آموزش ساخت متن گرادیانت در المنتور

میتوانید بعد از این آموزش متنی همانند تصویر زیر طراحی بکنید و براحتی سفارشی سازی کنید.

آموزش ساخت متن گرادیانت در المنتور
آموزش ساخت متن گرادیانت در المنتور

نگران نباشید ، نمیخواهیم تا یک آموزش سخت رو شروع کنیم و هدف تیم آیلین وب این است که براحتی و بدون دانش قبلی ما بتوانیم به شما طراحی سایت با المنتور رو آموزش بدیم، پس به ما اعتماد کنید و از راحتی کار لذت ببرید.

برای این آموزش ما در این جا یک افزونه المنتور به شما معرفی میکنیم که اصلا حجمی نداره و براحتی میتوانید متن گرادیانت در المنتور رو بسازید و از قدرت این افزودنی حیرت زده بشید.

معرفی افزودنی المنتور Gradient for Elementor

افزونه Gradient for Elementor یک افزودنی المنتور هست که توسط یکی از توسعه دهندگان افزونه المنتور طراحی و آماده سازی شده است و شما هم براحتی میتوانید این افزودنی رو از مخزن وردپرس به صورت رایگان نصب و استفاده کنید.

نصب افزونه وردپرس
نصب افزونه المنتور

مرحله 0: افزونه رو از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید.(دیگه به نصب افزونه وردپرس اشاره نمیشه چون یک آموزش آماتور هست و باید از نصب افزونه شورع بشه.)

افزونه elementor gradient
نصب elementor gradient

مرحله 1: ابتدا همانند دیگر آموزش های المنتور باید یک سکشن و یا بخش جدید در المنتور ایجاد بکنیم، میتوانید روی آیکون + همانند تصویر زیر کلیک کنید.

بخش جدید المنتور
بخش جدید المنتور

مرحله 2: باید در این مرحله باید یک ساختار انتخاب بکنید. میتوانید همانند تصویر زیر یک سکشن و یا بخش 1 ستونه ایجاد بکنید.

ستون در المنتور
ستون در المنتور

مرحله 3: در صفحه وردپرس خود (صفحه ای که با المنتور ویرایش کردید) ، از صفحه ویجت، ابزارک “Gradient Text” را جستجو کرده و آن را روی ستون بکشید.

ویجت متن گرادیانت
ویجت متن گرادیانت

مرحله 4: روی ویجت Gradient Text روی “Color Settings” کلیک کنید و ترکیب رنگ دلخواه خود را برای متن گرادیانت انتخاب کنید.

تنظیمات رنگ
تنظیمات رنگ المنتور

مرحله 5: اکنون مقداری رنگ را بر روی متن قرار دهید!

رنگ متن گرادیانت
رنگ متن گرادیانت در المنتور

مرحله 6: با استفاده از موقعیت مکانی می توانید جهت گرادیانت را کنترل کنید. سپس اگر می خواهید نوع شعاعی یا خطی باشد ، نوع گرادیان را تنظیم کنید. آخرین گزینه روی ویجت زاویه ای است که می توانید زاویه رنگ گردینت خود را تنظیم کنید.

رنگ گرادیانت در elementor
رنگ گرادیانت در elementor

الان این خیلی سخت بود!! 😉😉

درسته پیشرفته بود ولی سخت نبود. از این به بعد تیم آیلین وب سعی میکند که آموزش های پیشرفته رو در سایت قرار بده و همچنین امکانات پیشرفته با روشی آسان!

موفق و پولدار باشید ..

۲ دیدگاه دربارهٔ «ساخت متن گرادیانت در المنتور;

دیدگاهتان را بنویسید