ساخت دکمه گرادیانت با المنتور + 🎥 ویدئوی آموزشی

gradient elementor btn main min

فهرست مطالب

با آموزش ساخت دکمه گرادیانت با المنتور در خدمت شما عزیزان هستیم در این آموزش می خواهیم که یک دکمه کاملاً حرفه‌ای و زیبا رو که به صورت 2 رنگی باشه رو توی المنتور پیاده بکنیم. اصولاً دکمه های پیش فرضافزونه المنتور به صورت تک رنگ هستند و حالت دو رنگی را ندارند منظور از حالت گرادیانت این هستش که بتونیم از دو رنگ متفاوت برای دکمه ها استفاده بکنیم که این دو رنگ به حالت کاملاً نرم همدیگه متصل شده باشند که ظاهر سایت رو میتونه بسیار زیبا و حرفه‌ای بکنه پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

ساخت دکمه گرادیانت با المنتور
ساخت دکمه گرادیانت با المنتور

 توضیح کوتاهی در رابطه با دکمه گرادیانت در المنتور

دوستان توجه داشته باشید که ما در آموزش المنتور برای ساخت دکمه گرادیانت در المنتور از هیچ افزودنی پولی استفاده نکردیم و شما میتونید به صورت کاملاً رایگان این ویجت را به المنتور اضافه کنید و بتوانید دکمه‌های گرادیانت بسیار حرفه‌ای طراحی بکنید، و فقط نیاز هست که شما افزونه های زیر رو توی وردپرستون نصب کنید که کاملاً رایگان هستند و نیازی نیست که هزینه ای پرداخت کنید.

افزونه های مورد نیاز  

بعد از اینکه افزونه های بالا رو نصب کردید، در ادامه مقاله همراه ما باشید تا بتونیم یک دکمه حرفه ای با رنگ گرادیانت طراحی بکنیم.

وقتی شما افزونه های بالا را نصب کردید توی وردپرس به بخش ابزارک های المنتور بیاید و در بخش جستجو شما عبارت (Gradient) رو سرچ بکنید تا ابزارکی که نصب کردیم رو براتون نمایش بده مانند تصویر زیر

سپس  این ابزارک را به داخل صفحه بکشید و رها کنید و تنظیمات آن را همانند تصویر زیر انجام بدید ( دوستان دقت داشته باشید که این تنظیمات رو من به سلیقه خودم انجام دادم و شما می توانید طبق سلیقه خودتون متن‌ها لینک ها و آیکون ها و هر چیزی رو خواستی تغییر بدید ).

سپس  به تب یا زبانه استایل بیاید و تنظیمات را همانند تصویر زیر انجام بدید :

بعد از اینکه این تنظیمات استایل را انجام دادید باید در بخش صفحه تون رنگ دکمه شما به اون رنگ هایی که انتخاب کردید تغییر کنه. فقط یک نکته مهمی هست که این هم بهتون بگم، برای انتخاب رنگ های گرادیانت من یک سایت رو به شما پیشنهاد میدم که شما به این سایت برید و توی این سایت انواع رنگهای گرادیانت براتون میاد و شما میتونید رنگ‌های گرادیانت خودتون رو هم تست کنید و نتایج رو مشاهده بکنید و کد رنگ ها رو بردارید و به المنتور تون اضافه بکنید.

نام این سایت (https://cssgradient.io/) هستش و من خودم در تمامی طراحی هایی که از گرادینت استفاده می کنم از این سایت گرادیانت و رنگها رو برمیدارم و توی صفحه استفاده می کنم و توصیه من هم این است که شما هم حتماً از این وبسایت کمک بگیرید تا دکمه هایی با رنگ بسیار زیبا و اصولی داشته باشید .

اگر در تصویر بالا دقت کنید کد رنگ ها با کادر قرمز رنگ مشخص شده و این کد رنگ ها همون رنگ هایی هستند که توی گرادیانت استفاده شدند و شما به راحتی می توانید این کد رنگ ها رو کپی بکنید و در المنتور از این رنگها استفاده بکنید و دکمتون رو مانند رنگی که الان توی سایت مشاهده میکنید عوض کنید.

شما به راحتی می تونید با این ویجت هر دکمه ای که با رنگ گرادیان باشه رو توی المنتور طراحی بکنید و اگر در تصویر زیر دقت کنید می‌بینید که محدودیتی رنگ‌ها و دکمه ها ندارید و می توانید به راحتی با دو رنگ ساده دکمه های بسیار حرفه‌ای و زیبایی را طراحی بکنید.

یکی دیگر از آموزش های سایت آیلین وب به پایان رسید و تا آموزش های بعدی من خدانگهدار.

فیلم آموزشی

۲ دیدگاه دربارهٔ «ساخت دکمه گرادیانت با المنتور + 🎥 ویدئوی آموزشی;

دیدگاهتان را بنویسید