دانلود رایگان افزونه Gravity Forms | فارسی و اورجینال

Gravity Forms Free

فهرست مطالب

افزونه GravityForms یک افزونه بسیار محبوب در میان پلاگین ها و افزونه های موجود در سیستم مدیریت محتوای وردپرس به حساب می آید که با استفاده از آن می توان فرم های بسیار متنوع و حرفه‌ای و کاربر پسندی را برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایجاد نمود.

افزونه گراویتی فرم امکانات بسیار ایده آل و مناسبی را در زمینه ساخت فرم های متنوع در اختیار کاربر قرار داده که درجه کاربر می‌تواند با استفاده از این امکانات با سرعت فیلمهای کاملا دلخواه و شخصی سازی شده فرم مورد نظرش را ایجاد کرده و آن را در سایت مورد نظر خود قرار دهد. در حالت کلی افزونه GravityForms به عنوان یکی از قوی ترین و محبوب ترین و در عین حال با کیفیت ترین ابزارها و پلاگین های موجود در سیستم مدیریت محتوای وردپرس به حساب می آیند.

افزونه گراویتی فرمز
بهترین افزونه فرم سای وردپرس

در حالت کلی محبوبیت و طرفداران بسیار زیادی که برای افزونه GravityForms ایجاد شده است به دلیل امکانات و ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد افزونه گراویتی فرم به خوبی با تمامی نسخه های وردپرس هماهنگی داشته و در تمامی آنها قابل اجرا می باشد.

این افزونه به افرادی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن فرم دلخواه خود را به شیوه ای بسیار کاربر پسند و جذاب ایجاد کرده با توجه به سلیقه خود و کاربران سایت شان فرم مورد نظر را ساخته و با توجه به امکان سفارش سازی که در افزونه وجود دارد آن را ویرایش کرده و در نتیجه آن را در سایت مورد نظر ایشان به نمایش درآورند.
محیط افزونه گراویتی فرم
محیط کاربری پلاگین GravityForm

ساخت انواع فرم با افزونه GravityForms (گرویتی فرم)

افزونه GravityForms امکانات و آپشن های بسیار زیادی را در زمینه ساخت انواع مختلف فرم ها در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین کار کردن با این افزونه نیز برای هر فرد امکان پذیر می باشد و برای استفاده از این افزونه به هیچ گونه دانش برنامه نویسی و کدنویسی احتیاج نمی باشد پنل تنظیمات مربوط به این افزونه به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی کرده و راستچین شده می باشد.

با استفاده از افزونه GravityForms قادر خواهد بود تا هر فرمی را با هر منطقه‌ای که مایل باشد با سرعت چند کلیک به ساده ترین شکل ممکن تهیه کرده و در آن ها را در سایت وردپرسی خود به نمایش بگذارد.

ساخت انواع مختلف فرم با فونت ها و رنگ های متنوع با افزونه GravityForms

در حالت کلی در یک ساعت علاوه بر اینکه کاربر مدیر سایت باید فرمهای مختلف را با استفاده از محتویات مناسب در اختیار بازدیدکنندگان سایتش قرار دهد باید به موضوع ظاهر توجه ویژه ای قائل شده و آن را با توجه به سلیقه بازدید کنندگانش ایجاد نماید. در حالت کلی داشتن یک فرم زیبا به گونه‌ای که هارمونی مناسبی را میان رنگ های به کار رفته در فرم و سایت مورد نظر ایجاد نماید می تواند تاثیر بسیار زیادی در بازدید کاربران را چه میزان رضایت آنها از سایت مورد نظر ایجاد نماید.

نقطه قوت افزونه گراویتی فرم فارسی

با استفاده از افزونه GravityForms این کاربر به وجود می‌آیند با رنگ بندی فرم های مورد نظر خود را انتخاب کرده و هر رنگی را که مدنظرش است بر روی فرم مورد نظر ایجاد نماید. همچنین این امکان وجود دارد تا رنگ مورد نظر با توجه به تناسب با سایت انتخاب شده و یا کاملا به صورت سلیقه ای توسط مدیر سایت انتخاب گردد، یکی از مواردی که تاثیر بسیار زیادی در فرم های ایجاد شده در سایت های وردپرس می گذارد استفاده از فونت های جذاب و خوانا است با سرعت افزونه GravityForms این امکان وجود می آید و انواع مختلف فونت ها را که مدیر سایت به آن علاقه دارد و روی هر مورد نظر انتخاب کرده و وجود این پارامتر و آپشن در افزونه GravityForms به عنوان یک نقطه قوت برای این افزونه به حساب می آید.

3 دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان افزونه Gravity Forms | فارسی و اورجینال»

 1. سلام و احترام
  خسته نباشید
  این افزونه با هزینه همه جا ارائه شئه .میگم این همونه ؟
  ..بعد این که ویروسی نباشه ؟اخه دوستمون نظر گذاشته و میگه ویروسیه
  ممنونم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید