دانلود رایگان افزونه Buttons X | ساخت دکمه در وردپرس

button x

فهرست مطالب

افزونه ساخت دکمه در وردپرس Buttons X یک افزونه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که از کاربرد بسیار زیادی در این سیستم مدیریت محتوا برخوردار می باشد و شما با استفاده از این افزونه می توانید دکمه های بسیار زیبا و پویایی را در وبسایت وردپرسی خود ایجاد نمایید و برای ایجاد این دکمه نیاز به کدنویسی وجود ندارد و شما بدون حتی یک خط کدنویسی می توانید دکمه های بسیار زیبا و پویایی را در وب سایت خود ایجاد نمایید.

افزونه دکمه وردپرس
ساخت دکمه های 2 حالته

همچنین نکته ای که در رابطه با این افزونه بسیار قدرتمند می‌توان گفت این می باشد که این افزونه با افزونه ی قدرتمند ویژوال کامپوزر از سازگاری بسیار زیادی برخوردار می باشد و شما با کمک این دو افزونه یعنی افزونه حرفه ای دکمه ساز Buttons X و افزونه ویژوال کامپوزر می توانید وب سایت خود را به بهترین شکل شخصی سازی کنید و وبسایت پویایی را ایجاد نمایید.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی افزونه دکمه ساز Buttons X بپردازیم پس اگر شما قصد دارید که در وب سایت وردپرسی خود دکمه های پویا و جذابی را به کار ببرید می توانید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید اطلاعات کاملی در رابطه با این افزونه به دست آورید :

درباره افزونه دکمه ساز وردپرس Buttons X

همانطور که گفته شد این افزونه قدرتمند دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که از دیگر امکاناتی که این افزونه برای ساخت دکمه ها در نظر گرفته است تول تیپ های بسیار جذاب می باشد که با استفاده از آن می توان برای دکمه های خود توضیحات لازم را ارائه نمود. علاوه بر این ها افزونه دکمه ساز Buttons X این امکان را ارائه می دهد که شما می توانید با استفاده از این افزونه ۵۰ انیمیشن موجود در آن که مخصوص دکمه ها می باشد و جذابیت و زیبایی بسیار زیادی برخوردار می‌باشند را ایجاد نمایید. و فابل توجه باشد که با تمامی قالب وردپرس سازگاری دارد.

سازگار با ووکامرس
سازگاری افزونه دکمه ساز وردپرس با ووکامرس

علاوه بر امکانات بسیار جالب و حرفه ای که این افزونه ارائه می دهد از امکانات دیگری نیز برخوردار می باشد که آن امکانات از جمله موارد زیر می باشند :

 • پشتیبانی از ۳۰ شبکه اجتماعی معروف برای ایجاد دکمه هایی در رابطه با اشتراک گذاری مطالب به شبکه های اجتماعی
 • وجود داشتن امکان این که بتوان این افزونه را گسترش داد
 • افزودن انیمیشن های مجزا به دکمه ها
 • قرار دادن متن توضیحات بر روی دکمه ها و همچنین قرار دادن انیمیشن برای باز شدن متن توضیحات
 • ایجاد دکمه های به شکل درختی و به شکل گزینه ای
 • ایجاد دکمه های به شکل نواری
 • و موارد دیگر

سازگار بودن افزونه دکمه ساز Buttons X با افزونه های صفحه ساز وردپرسی

افزونه Buttons X دارای این قابلیت می باشد که می تواند از صفحه ساز های بسیار معروفی مانند ویژوال کامپوزر، لایو کامپوزر و Beaver Builder پشتیبانی می کند و شما با استفاده از این افزونه ها می توانید از افزونه دکمه ساز Buttons X استفاده نمایید و علاوه بر ایجاد صفحه های پویا دکمه های بسیار پویایی را نیز ایجاد نمایید.

شما برای اینکه بتوانید از افزونه دکمه ساز Buttons X استفاده نمایید می توانید در هنگامی که در حال ایجاد یک صفحه با استفاده از این افزونه های صفحه ساز می باشید می توانید افزونه دکمه ساز Buttons X به عنوان یک گزینه در قسمت فرم ساز ظاهر انتخاب نمایید و دکمه های خود را از آن طریق ایجاد نمایید.

ساخت دکمه حرفه ای
ساخت دکمه در وردپرس
ساخت دکمه با آیکون
ساخت دکمه های زیبا با افزونه Button x
ساخت دکمه زنده
بهترین افزنونه ساخت دکمه برای وردپرس

قابلیت های بی نظیر افزونه دکمه ساز Buttons X

افزونه دکمه ساز Buttons X دارای امکانات بسیار زیادی می باشد که از جمله این امکانات می توان به مواردی که در زیر آمده است اشاره نمود :

 1. آنالیز و بررسی تعداد کلیک ها با استفاده از سرویس گوگل آنالیتیکس
 2. اشتراک در انواع مختلف شبکه های اجتماعی
 3. ایجاد تول تیپ های بسیار متفاوت
 4. برخوردار بودن از تور راهنمای استفاده از این افزونه
 5. وجود آیکون های از پیش آماده
 6. وجود لینک های از پیش آماده
 7. امکان پیش نمایش آنلاین دکمه ها و تول تیپ ها
 8. و موارد دیگر
ساخت دکمه زیباساخت دکمه با تولتیپ
ساخت لیست دکمهافزونه Button x

[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/premium%20plugins/button-x/ButtonX2232232.zip” target=”blank” style=”flat” background=”#5eff3b” color=”#000″ size=”8″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: shopping-cart” icon_color=”#3c2222″ text_shadow=”0px 0px 0px “]دانلود رایگان افزونه[/su_button]

۲ دیدگاه دربارهٔ «دانلود رایگان افزونه Buttons X | ساخت دکمه در وردپرس;

دیدگاهتان را بنویسید