دانلود تمپلیت المنتور (بیش از 1500 دموی آماده برای افزونه Elementor)

freeee

فهرست مطالب

نسخه صوتی (پادکست)

دانلود تمپلیت المنتور مقاله ای هست که ما برای این مقاله و نوشته انتخاب کردیم که شما میتونید به بیش از ۱۰۰۰ قالب آماده المنتور دسترسی داشته باشید که به راحتی میتوانید هر کدام از قالب های آماده المنتور رو به راحتی با چند کلیک ساده درون وردپرس نصب کنید و المانهای آن رو تغییر دهید تا به طرح دلخواه خود برسید.

دانلود تمپلیت های آماده المنتور روشی هست که به راحتی شما با چند کلیک می توانید صفحات و یا لندینگ و یا سایت های خود را درون ریزی کنید و المان های آن را به صورت سفارشی تغییر بدهید و این کار می تواند سرعت طراحی سایت با المنتور را برای شما بسیار سریع کند و توصیه ما هم این است که حتماً از دمو های آماده المنتور برای طراحی های خود استفاده کنید. چون سریعا میتوانید به طرح دلخواه خود برسید.

دانلود تمپلیت آماده المنتور چه کمکی به ما می کند؟

اگر می خواهید که سریعا هر سایتی را که میخواهید طراحی کنید، حتما در مرحله اول باید از صفحه ساز ها همانند صفحه ساز المنتور استفاده بکنید اما باز هم برای طراحی سایت با المنتور باید شما  کار با این صفحه ساز رو بلد باشید و حتماً دوره آموزش المنتور گذرانده باشید تا بتوانید سایت های خورد را طراحی کنید. یکی از بهترین روش هایی هست که شما می‌توانید به راحتی و با چند کلیک ساده و در عرض چند دقیقه سایت های خودتان را درون ریزی کنید و از آنها استفاده کنید.

منظور این روش همان دانلود تمپلیت های آماده المنتور یا همان قالب های آماده المنتور هستش که به صورت رایگان در این مقاله برای شما قرار دادم و میتونید به بیش از هزار تمپلیت و نمونه آماده دسترسی داشته باشید و از این صفحات آماده المنتور، در سایت های خود یا صفحات سایت قرار بدید و سریعاً سایت خود را طراحی بکنید.

 فرق بین تمپلیت آماده المنتور و قالب آماده المنتور

خیلی از دوستان این سوال را می پرسند که  قالب آماده المنتور دانلود کنیم یا تمپلیت آماده المنتور؟ دوستان عزیز، این تمپلیت آماده المنتور همان قالب آماده المنتور هست و اگر شما هر یک را سرچ کنید میتوانید به تمپلیت های آماده دسترسی داشته باشید.البته شما با نصب افزونه Elementskit می توانید به پلیت های آماده دسترسی داشته باشید و همچنین با نصب افزونه المنتور پرو هم میتوانید به کتابخانه آنلاین متصل شوید از قالب های آماده استفاده کنید.

هزینه قالب های آماده المنتور چقدر است؟

ساخت تمپلیت آماده المنتور میتواند کار زمان بری باشه و خود شما هم می توانید به راحتی صفحات وب سایت هایی رو که طراحی می کنید اکسپورت کنید و آنها را به صورت template آماده در بیاورید و در صفحات و سایت های دیگری قرار بدهید. وقتی شما قالب آماده المنتور را ذخیره می کنید یک فایل .Jason به شما می دهد که این فایل رو میتوانید داخل هر سایتی قرار دهید.

شما اگر بخواهید تمپلیت های آماده را از سایتهای خارجی دانلود کنید به صورت رایگان این کار امکان پذیر نیست و حتماً باید هر یک از آنها رو به صورت جدا خریداری بکنید اما ما بهترین تمپلیت های آماده المنتور را دانلود کردیم و در اختیار شما عزیزان به صورت رایگان قرار دادیم و شما میتونید به راحتی از لینکهای زیر این نمونه های آماده و یا قالب های آماده المنتور را دانلود کنید.

فیلم آموزش ایمپورت تمپلیت های المنتور

 

[su_button url=”http://dl.aylinweb.com/premium%20plugins/elementor/elementorism-landing-pages-35-pack.rar” target=”blank” style=”flat” background=”#5eff3b” color=”#000″ size=”8″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: angle-double-down” icon_color=”#3c2222″ text_shadow=”0px 0px 0px “]دانلود رایگان تمپلیت های آماده[/su_button]

۱۴ دیدگاه دربارهٔ «دانلود تمپلیت المنتور (بیش از 1500 دموی آماده برای افزونه Elementor);

دیدگاهتان را بنویسید