افزودن پرچم تمامی کشورها به افزونه المنتور + 🎬فیلم آموزشی

country flags for elementor mainn min

فهرست مطالب

با یکی دیگر از مقاله آموزش‌های المنتور در خدمت شما عزیزان هستیم و تو این آموزش می خواهیم که نحوه اضافه کردن آیکون تمامی کشورها یا همون پرچم کشور ها رو بهتون آموزش بدم که ما چطور بتوانیم تمامی پرچم های کشورها را به المنتور اضافه کنیم و دیگه مجبور نباشیم آیکون پرچم ها را به صورت تصویری از سایت‌ها دانلود کنیم.

افزودن پرچم تمامی کشورها به افزونه المنتور
افزودن پرچم تمامی کشورها به افزونه المنتور + 🎬فیلم آموزشی

شاید بسیاری از مواقع پیش بیاد که شما بخواهید از پرچم کشور را برای قیمت‌گذاری یا … استفاده بکنید و در این صورت باید برید و درون سایت ها و آیکون پرچم مورد نظر کشور خودتون رو دانلود کنید و توی صفحه المنتور خودتون بارگذاری بکنید. اما این از لحاظ سرعت و بهینگی اصلاً کار درستی نیست برای همین ما توی این آموزش به شما می‌گویم که چطور تمامی پرچم های کشورها را به المنتور اضافه کنید و به صورت آیکون از آنها استفاده بکنید پست در ادامه آموزش همراه ما باشید.

آموزش افزودن پرچم تمام کشورها به افزونه المنتور

ما برای این که پرچم تمام کشور را به افزونه المنتور اضافه کنیم به افزونه ای نیاز داریم که نام این افزونه “Country Flags for Elementor” هستش و ما باید قبل از هر کار این افزونه رو توی وردپرس خودمون نصب کنیم کنار افزونه المنتور.

نصب افزودنی مورد نظر

در اولین مرحله در پیشخوان وردپرس به منوی  افزونه ها و افزودن برید و در کادر جستجو شما عبارت “Country Flags for Elementor” وارد بکنید بعد از اینکه افزونه در مخزن وردپرس جستجو شد در سمت راست افزودنی مورد نظر براتون ظاهر میشه که روی دکمه هم اکنون نصب کنید کلیک کنید و بعد از اینکه افزونه نصب شد روی فعال نمایید کلیک کنید.

تا این مرحله ما تو نسیم افزودنی مورد نظر رو توی سایت خودمون نصب کنیم و در مرحله بعدی باید به یک صفحه ای که می خواهیم این پرچم ها توش نمایش داده بشن میریم و پرچم ها را که سایت من قرار میدیم.

ایجاد برگه جدید در وردپرس

در این مرحله ما باید به منوی برگه ها و افزودن جدید بریم و بر روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک کنید تا صفحه با ویرایشگر المنتور برامون باز بشه.

سپس وقتی صفحه مورد نظر شما با ویرایشگر المنتور باز شد نوبت به این میرسه که آیکون ها را درون صفحه قرار بدیم برای قرار دادن آیکون درون صفحه به مرحله بعدی مراجعه کنید.

قرار دادن آیکون پرچم‌ کشورها در المنتور

در این مرحله یاد میگیریم که چطور آیکون پرچم ها رو توی صفحه مورد نظر خودمان در المنتور قرار بدیم.برای این منظور در صفحه ویرایشگر المنتور در بخش جستجو ابزارک ها در کادر سمت راست شما عبارت “Flag” رو سرچ کنید.

بعد از اینکه ابزارک را به صفحه تون کشیدید و رها کردید در بخش محتوا، تنظیماتی براتون باز میشه که شامل سه بخش هستش که هر سه بخش را در زیر بهتون توضیح میدم.

  • Country Flag : شامل یک لیست کشویی هستش که آیکون تمامی کشورها در این لیست کشویی موجود و میتونید آیکون کشور مورد نظر خودتون رو با نام اون پیدا کنید.
  • Ratio :  اندازه آیکون هستش که به صورت مستطیل و مربع هست و میتونید از لیست کشویی انتخاب کنید.
  • Link :  شامل لینک هست که میتونید آیکون خودتون رو لینک کنید و وقتی که روش کلیک شد به لینک مورد نظری که وارد کردید بره.

همچنین در تب “استایل” هم می توانید اندازه آیکون مورد نظر خودتون رو تنظیم کنید.

خوب تا اینجا ما تونستیم آیکون کشورها را به صفحه اضافه کنیم و در زیر من یک پیش نمایش از استفاده از آیکون ها رو براتون قرار دادم و شما هم میتونید یک بخشی همانند بخشی زیر رو ایجاد بکنید.

امیدوارم که از این مقاله و آموزش لذت کافی رو برده باشید و همچنین در ادامهT حتما ویدیو آموزشی هم قرار داده میشه تا به راحتی بتوانید بدون هیچ مشکلی پرچم کشورها را به افزونه المنتور اضافه بکنید است. پس تا آموزش های بعدی خدانگهدار.

فیلم آموزشی

۲ دیدگاه دربارهٔ «افزودن پرچم تمامی کشورها به افزونه المنتور + 🎬فیلم آموزشی;

دیدگاهتان را بنویسید